نرخ کرایه تاکسی دربستی رشت به تهران

نرخ سواری دربستی رشت به تهران و کرج

سرویس های دربستی بین شهری رشت به تهران و کرج و همچنین تاکسی دربستی تهران به رشت و رامسر بصورت vip با ناوگان جدید شرکت آموت سفر مجهز گردیده است.

سواری دربستی تهران به رشت vip با ناوگان کمری، رنو سفران و سوناتا در خدمت مسافران عزیز می‌باشد. خدمات تاکسی دربستی تهران به رشت و دیگر نقاط کشور بصورت درب به درب بوده و توسط زمان تعیین شده توسط مسافر انجام می‌پذیرد.

سواری دربستی رشت به تهران
سواری دربستی رشت به تهران

نرخ سواری تهران به رامسر

سواری دربستی تهران به رامسر از هر نقطه از شهر تهران به مقصد رامسر و همچنین از فرودگاه رامسر و نقاط مختلف شهر به تهران صورت می‌پذیرد.

تاکسی دربستی تهران به رامسر خودرو های داخلی پژو، سمند و برلیانس در خدمت مسافران عزیز می‌باشد. سواری رامسر تهران شرکت پارسه گشت جزو بهترین مدل های تاکسی ظرفیت موجود در نظر گرفته شده است.

کرایه ون دربستی تهران به رشت

ون vip دربستی تهران به رشت و برگشت با ناوگان ون هیوندای H350 از طریق شرکت آماده سرویس دهی می‌باشد.

ون دربستی رشت برای تشریفات، سفر شخصی و تور قابل رزرو است و امکان در اختیار گرفتن تا چند روز نیز برای این سرویس در نظر گرفته شده است.

تمام ناوگان ون دربست مسیر رشت و رامسر هیوندا h350 در نظر گرفته شده تا سفر دلنشینی را برای مسافران رقم بزنیم.

تاکسی رشت به تهران

تمام ناوگان تاکسی دربستی تهران رشت شرکت آموت سفر پارسه تاکسی بوده و دارای بیمه سفر هستند، خودرو های vip از بهترین ناوگان خارجی موجود در نظر گرفته شده و سفیران شرکت از با تجربه و با سابقه ترین سفیران کشور می‌باشند.

گروهی با سابقه و مجرب برای خدمت رسانی هرچه بهتر و سفری لذت بخش برای مسافران و همراهان پارسه گشت با نرخ های مصوب تاکسی دربستی تهران به رشت و بهترین قیمت سواری رشت به تهران آماده سرویس دهی هستیم.

رزرو سواری ون دربستی تهران به رشت

به روش های زیر میتوانید سرویس رشت و رامسر خود را رزرو نمایید:

  • رزرو اینترنتی و آنلاین
  • تلفن رزرو تاکسی دربستی :
    ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ متصل به ۳۰ خط فعال

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن