تمام خودرو‌ها VIP هستند (رنو سفران – تویوتا کمری – سوناتا)
*تا 6 ساعت قبل از حرکت رزرو نمایید*

برای استعلام قیمت ون h350 لطفا با شرکت تماس بگیرید.
سرویس ها درب به درب و دربستی هستند.

 

تمام خودرو‌ها VIP هستند (رنو سفران – تویوتا کمری – سوناتا)
*تا ۳ ساعت قبل از حرکت رزرو نمایید*

رزرو تاکسی فرودگاه

یکی از خدمات رفاهی که اکثر مسافران فرودگاه ها به آن نیاز دارند خدمات مربوط به حمل و نقل است. مسافران با رزرو تاکسی فرودگاه می توانند به راحتی و بدون دغدغه به فرودگاه برسند و یا از فرودگاه به مقصد دلخواه خود بروند. فرودگاه های تهران ترافیک بالایی دارند. در نتیجه افراد زیادی در این فرودگاه ها به سرویس های حمل و نقل نیاز پیدا می کنند. این ترافیک باعث می شود تا گاهی مسافران برای پیدا کردن تاکسی با مشکل مواجه شوند. به همین دلیل بهتر است با رزرو سرویس های تاکسی فرودگاهی این دغدغه را از ذهن خود حذف کنید. شرکت ما پارسه گشت، یکی از معتبرترین شرکت های ارائه دهنده خدمات VIP رزرو تاکسی فرودگاه در ایران است. ما با برطرف کردن نیازهای مشتریان خود تلاش می کنیم تا یک سفر آرام را برای آن‌ها رقم بزنیم. برای رزرو آژانس فرودگاه مهرآباد (با نام اختصاری THR) و فرودگاه امام خمینی (با نام اختصاری IKA ) با ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ تماس حاصل کنید.

رزرو تاکسی فرودگاهی

 

 

آشنایی با شرکت پارسه گشت

پارسه گشت که با نام آموت نیز شناخته می شود با بیش از ۱۴ سال سابقه در زمینه سفرهای فرودگاهی و بین شهری می تواند تمامی نیازهای شما را برطرف کند. سفرهای فرودگاهی از حساسیت بالایی برخوردار هستند و اهمیت زیادی برای مسافران دارند. به طور مثال مسافران اگر حتی چند دقیقه دیرتر به فرودگاه برسند خسارات سنگینی به آن‌ها وارد می شود. یک شرکت معتبر با ارائه خدماتی که به بهترین شکل نیازهای مسافران را برطرف کنند می تواند باعث کاهش دغدغه های آن‌ها شود. پارسه گشت با کادر مجرب و با داشتن بیش از ۵۰۰ دستگاه خودرو شرایط یک سفر امن را با توجه به نیازهایی که دارید برای شما فراهم می کند. ما با بیمه کردن مسافران سعی می کنیم تا امنیت آن‌ها را تامین کنیم. بهتر است بدانید که خدمات شرکت آموت تحت نظارت سازمان تاکسیرانی کنترل می شوند. در ادامه تمامی خدمات خود را شرح خواهیم داد.

ثبت درخواست

ثبت درخواست رزرو تاکسی فرودگاه به راحت ترین شکل ممکن انجام می شود. شما می توانید با ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ تماس بگیرید و سرویس مورد نظر خود را برای فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام رزرو کنید. در ضمن با پر کردن فرم موجود در سایت ما درخواست شما ثبت می شود. در این فرم شما باید اطلاعاتی مانند مبداء، مقصد و دیگر اطلاعات ضروری را وارد کنید.

مزایای رزرو تاکسی از پارسه گشت

شرکت های زیادی در تهران خدمات مربوط به حمل و نقل های فرودگاهی را ارائه می دهند. پارسه گشت یکی از معتبرترین شرکت های حمل و نقل فرودگاهی است. برخی از مزایای سرویس های ما عبارتند از:

 1. ما با ارائه پشتیبانی قوی از مشتریان خود حمایت می کنیم تا با خیال آسوده سفر کنند.
 2. برای رزرو تاکسی از منزل به فرودگاه و یا از فرودگاه به منزل لازم نیست مراحل پیچیده ای را بگذرانید. با رزرو آنلاین یا تلفنی در کمترین زمان می توانید سرویس مورد نیاز خود را دریافت کنید.
 3. ما بیشترین خدمات را با مناسب ترین قیمت ممکن فراهم می کنیم تا رضایت مشتریان را به دست بیاوریم.
 4. ترانسفرهای ما هر دو فرودگاه بین المللی شهر تهران را پوشش می دهند. مسافران می توانند برای کرایه تاکسی از فرودگاه امام تا مهرآباد با ما تماس بگیرند.
 5. شرکت تاکسیرانی آموت تحت نظارت فرودگاه های شهر تهران فعالیت می کند.

نرخ رزرو تاکسی فرودگاه

عوامل متعددی بر قیمت سرویس های ما تاثیر دارند. نوع وسیله نقلیه یکی از این عوامل است. به طور مثال کرایه تاکسی از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام با ماشین های مختلف نرخ یکسانی نخواهد داشت. لوکیشن شما یکی دیگر از این عوامل است زیرا همیشه مبداء یا مقصد مسافران ما فرودگاه است. با توجه به این که ما خدمات خود را برای تمامی شهرهای ایران ارائه می دهیم قیمت تاکسی فرودگاه به شهرستان با توجه مسافت طی شده حساب می شود.

معرفی مدل خودروهای موجود در آموت

یکی از مزیت های پارسه گشت تنوع وسایل نقلیه است. شما می توانید با توجه به نیاز خود از بین بروزترین خودروهای دنیا گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. برخی از خودروهای ما عبارتند از:

 1. هیوندای h350
 2. تویوتا کمری
 3. سوناتا
 4. تویوتا راوفور
 5. کرولا
 6. پریوس
 7. رنو سفران

موارد بالا تنها برخی از محبوب ترین خودروهای موجود در پارسه گشت هستند.

تعهدات بین مشتری و پارسه گشت

ما در پارسه گشت موظف هستیم تمامی خدمات ممکن را فراهم کنیم اما مشتریان ما نیز باید تعهداتی به ما داشته باشند تا یک رابطه دو طرفه ایجاد شود. به طور مثال در سفرهای بین راهی جای خواب و غذای رانندگان بر عهده مشتری است. در صورتی مشتری قادر نباشد این دو مورد را تهیه کند موظف است مبلغ ۲۵۰ هزار تومان را به او پرداخت کند. مواردی همچون پرداخت عوارض بین راهی بر عهده ما است.

آشنایی با رانندگان آموت

اعتبار ما در گرو رضایت مشتریان از سفر است. یکی از عوامل تاثیرگذار بر رضایت مشتریان توانایی و ویژگی های راننده است. پارسه گشت رانندگانی را استخدام می کند که تمامی دوره های مربوطه را گذرانده و دارای مدارک لازم باشند. ما تمامی آموزش های لازم برای برخورد صحیح با مشتری را نیز به رانندگان مجرب خود ارائه می دهیم.

شما هنگام رزرو تاکسی فرودگاه باید میزان بار خود را در نظر بگیرید زیرا این مورد در انتخاب ماشین و قیمت نهایی تاثیر خواهد داشت.

مشتریان ما پس از اولین رزرو خود از ۵ درصد تخفیف بهره خواهند برد.

ما سرویس های خود را به صورت دربستی و وی آی پی ارائه می دهیم تا تمامی نیازهای مشتریان را برطرف کنیم.

سایر خدمات آموت

ما در پارسه گشت خدمات رزرو تاکسی دربستی بین شهری ارائه می دهیم. دانشگاه ها و مدارس می توانند سرویس مدارس ما را با قیمت مناسب کرایه کنند. اگر قصد دارید برای کارمندان شرکت خود سرویس ایاب و ذهاب ادارات تهیه کنید نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن