تمام خودرو‌ها VIP هستند (رنو سفران – تویوتا کمری – سوناتا)
*تا 6 ساعت قبل از حرکت رزرو نمایید*

برای استعلام قیمت ون h350 لطفا با شرکت تماس بگیرید.
سرویس ها درب به درب و دربستی هستند.

 

تمام خودرو‌ها VIP هستند (رنو سفران – تویوتا کمری – سوناتا)
*تا ۳ ساعت قبل از حرکت رزرو نمایید*

تاکسی فرودگاه

تاکسی فرودگاه آموت یکی از سرویس های فرودگاه است که به جهت آسودگی خاطر و ایجاد راحتی در رفت و آمدهای مسافران و کادر فرودگاه تجهیز شده است. ما در آموت، بهترین ناوگان تاکسی فرودگاه را برای حمل و نقل شما عزیزان در نظر گرفته ایم. شما می‌توانید از فرودگاه به هر نقطه از شهر و یا شهرهای دیگر که بخواهید بروید. تاکسی فرودگاه آموت کاملا تحت قوانین و نظارت سازمان تاکسیرانی بوده و جای هیچ نگرانی از این منظر نخواهد بود. همچنین این تاکسی به صورت کاملا آن‌تایم و سروقت به محل مورد نظر شما خواهد رسید چراکه به طور کاملا آنلاین و به روز، زمان رسیدن به شما را مورد محاسبه قرار خواهد داد. تاکسی فرودگاه برای ایمنی شما و آسودگی خاطرتان، تمامی مسافران خود را بیمه می‌کند و دیگر جای هیچ نگرانی برای رسیدن عزیزانتان به خانه نخواهید داشت.  شما مسافران عزیز می توانید  برای رزرو و درخواست تاکسی فرودگاه از طریق تماس با شماره شرکت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ یا رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه، اقدام کنید. چگونگی و نحوه کار با فرم رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه در فیلم زیر به شما آموزش داده ایم.

تاکسی فرودگاه شرکت آموت سفر، یکی از خدمات جابجایی مسافر از فرودگاه های تهران به تمام نقاط شهر تهران و ایران ارائه می‌گردد. خدمات تاکسی فرودگاهی vip و تشریفات نیز توسط شرکت با درخواست حد اقل ۲۴ ساعت قبل از ترانسفر فرودگاه تشریفات قابل رزرو است.

مشاهده لیست قیمت نرخ کرایه فرودگاه مهرآباد  ( تخفیف پیکاپ )

مشاهده لیست قیمت نرخ کرایه فرودگاه امام خمینی ( تخفیف پیکاپ )

در رزرو‌های بار دوم به بعد ۵% نیز مهمان ما خواهید بود.

تاکسی دربستی فرودگاه

تاکسی دربستی فرودگاه جزئی از لوکس ترین و بهترین ناوگان حمل و نقل مسافران فرودگاهی است که توسط شرکت آموت سفر پارسه از دیرباز ارائه شده است. تاکسی دربستی فرودگاه علاوه بر این که می‌تواند مسافران را از فرودگاه به منزل خود در تهران و بالعکس جابجا نماید؛ این امکان را برای مسافران خارجی و داخلی فراهم آورده است که با رزرو ان از فرودگاه به شهرهای دیگر و بالعکس نیز جابجا شوند و از آن بهره ببرند. رزرو تاکسی دربستی برای فرودگاه کاملا ساده بوده و کیفیت ارائه خدمات به نسبت دیگر شرکت های حمل و نقل بسیار بالا است. تاکسی دربستی فرودگاه به صورت کاملا شبانه روزی به ارائه خدمات به شما عزیزان می‌پردازد. در واقع هر ساعت از شبانه روز که به فرودگاه برسید و یا بخواهید خود را به فرودگاه برسانید، کافی است قبل از رسیدن و برای رسیدن در ساعت مقرر زمان را تعیین کنید و با تاکسی های ما هماهنگ شوید. همچنین تاکسی دربستی فرودگاه آموت سفر، امکان همکاری با کلیه خطوط هوایی و دیگر شرکت های مسافرتی داخل فرودگاه را فراهم کرده است. شما می‌توانید برای پرسنل خود از آن استفاده نمایید. هر چند که سرویس ایاب و ذهاب کارمندان نیز از سوی آموت ارائه می‌شود و شما می‌توانید برای این منظور از آن بهره ببرید.

مزایای تاکسی فرودگاه آموت سفر

 

استفاده از ترانسفر فرودگاه برای جابجایی مسافران یکی از مهم ترین بخش های حمل و نقل فرودگاهی بشمار می‌رود، زیرا تکمیل کننده یک سفر کاری و یا تفریحی مسافر خواهد بود. از مزایای استفاده از تاکسی ایمن و لوکس فرودگاه شرکت آموت سفر می‌توان به چند نکته اساسی اشاره کرد:

  • تحت نظارت مستقیم فرودگاه های تهران
  • امنیت کامل مسافر از ابتدای سفر تا رسیدن به مقصد
  • لوکس ترین خودرو های ترانسفر فرودگاه
  • قابلیت رزرو آنلاین ویا تلفنی

سواری دربستی فرودگاه

 

سواری های دربستی فرودگاه، شرکت آموت سفر پارسه گشت در ساعتی که شما رزرو کرده باشید، سر وقت در مبدا  انتخابی شما، حاضر می شوند و شما را به فرودگاه می رسانند. هزینه سواری دربستی فرودگاه، پارسه گشت به تعداد افراد، تعداد چمدان ها،مسافت و نوع خودرو انتخابی شما بستگی دارد. سواری های دربستی فرودگاه، پارسه گشت خودروهای لوکس و مدرن بوده و علاوه بر جا به جایی مسافران به سوی فرودگاه به تهران و برعکس ، برای سفرهای بین شهری نیز استفاده می شوند.خدمات تاکسی فرودگاه امام خمینی و تاکسی فرودگاه مهرآباد، زیر مجموعه خدمات سواری دربستی فرودگاه،پارسه گشت می باشند. هنگام ثبت درخواست سواری دربستی فرودگاه، فرودگاه مورد نظر خود را انتخاب می کنید.

 

تاکسی فرودگاه مهرآباد

 

فرودگاه مهرآباد نام یکی از فرودگاه‌های تهران است که برای پروازهای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد .شرکت آموت سفر پارسه گشت برای فرودگاه مهرآباد و فرودگاه بین المللی امام خمینی، خدمات تاکسی فرودگاه امام و تاکسی فرودگاه مهرآباد به صورت مجزا ارائه می دهد. فقط کافیست در فرم رزرو، فرودگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید . امروزه برای سفرهای داخلی اکثر مسافران ترجیحا از پرواز استفاده می کنند. به همین منظور، شرکت پارسه گشت سرویس های همچون  تاکسی، سواری دربستی، ون را نیز برای فرودگاه مهرآباد در نظر گرفته است. شما مسافران محترم متناسب با تعداد مسافران و تعداد چمدان هایتان می توانید یکی از این سرویس ها را انتخاب کنید.

 

 

تویوتا راوفور ترانسفر فرودگاه

یکی از محبوب ترین خودرو ها ترانسفر فرودگاه خودرو تویوتا راوفور است، این خودرو دربین ناوگان شرکت آموت سفر قرار دارد و یکی از بروز ترین و جزو خودرو های لوکسی تاکسی فرودگاه بشمار می‌رود.

تاکسی فرودگاه

 

تاکسی ترانسفر فرودگاه

چرا باید از ترانسفر فرودگاه معتبر استفاده کنیم؟

یکی از پر حادثه ترین بخش های سفر بعد از فرود هواپیما مسیر زمینی فرودگاه به محل مورد نظر است، این مسافت هرچه بیشتر باشد مسافر نیاز به یک ترانسفر فرودگاه درجه یک را بیشتر احساس می‌کند.

تاکسی فرودگاه آموت سفر علاوه بر تجربه چندین ساله در حوزه ترانسفر فرودگاه نیاز شما را برای یک سفر ایمن و راحت به سمت محل مورد نظر را فراهم می‌نماید و به علت تعرفه نرخ کرایه کم تر در هزینه های شما نیز سرفه جویی می‌کند.

روش رزرو تاکسی فرودگاهی

رزرو تاکسی فرودگاه به دو روش قابل انجام است:

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن