استخدام راننده در شرکت پارسه گشت

رانندگان عزیزی که تمایل دارند به جمع سفیران شرکت ایاب و ذهاب پارسه گشت بپیوند، کافیست فرم زیر را تکمیل نمایند. استخدام رانندگان عزیز در شرکت جهت انجام امور ایاب و ذهاب سواری و ون و همچنین انجام سرویس های فرودگاهی انجام می‌شود.

شرایط استخدام تاکسی و راننده:

  • داشتن گواهینامه و مدارک لازم
  • در صورت داشتن وسیله حمل و نقلی تمیز با مدارک کامل
  • استخدام راننده سرویس مدارس تنها با داشتن سابقه کاری مرتبط
  • ظاهر آراسته و توانمند در حوزه محوله
  • داشتن دانش کافی از نقشه تهران و کرج

استخدام راننده تهران و کرج

شرکت پارسه گشت با توجه به ارائه سرویس ایاب و ذهاب ادارات در استان تهران و البرز جهت تکمیل کادر سفیران و نمایندگان خود رانندگان تاکسی، ون و مینی بوس تهران و کرج استخدام می‌نماید. پارسه گشت برای سرویس های بین شهری، مانند سرویس بین شهری رامسر تهران، سرویس بین شهری اصفهان تهران، و غیره از تمام رانندگان واجد شرایط برای همکاری دعوت به عمل می آورد.

سلامت سفیران به عنوان نماینده ما در انجام سرویس‌ها بسیار حائز اهمیت است، از این رو پایش سلامت و بیمه بزای تمام سفیران در دستور کار شرکت قرار دارد.

در جهت ارائه خدمات رفاهی به سفیران برتر عزیز بصورت دوره‌ای به سفیران برتر شرکت جوایز و کمک هزینه های ویژه ای اعطاء خواهد شد و سفیرانی که هیچ مشکلی را در دوره انجام ماموریت خود نداشته باشند تشویق می‌گردند.

استخدام راننده خانم سرویس مدارس

استخدام راننده خانم سرویس مدارس و آموزشگاه های تهران با خودرو ویا بدون خودرو انجام می‌پذیرد. سفیران خانم عزیزی که در ناوگان شرکت قرار می‌گیرند تنها جهت انجام سرویس مدارس ویا شرکت‌های دارای پرسنل خانم تقاضاء راننده خانم دارند انجام وظیفه خواهند نمود.

رانندگان خانم شرکت در صورت تمایل می‌توانند تمامی سرویس های سامانه سرمد را نیز تنها برای درخواست های خانم پذیرش نمایند.

استخدام راننده مدیر عامل

در جهت تکمیل کادر حمل و نقل شرکت‌ها و ادارات و خدمات ایاب و ذهاب vip شرکت آماده استخدام رانندگان مخصوص سرویس‌های افراد درجه یک شرکت‌ها و مدیران عامل و همچنین مقامات می‌باشد.

استخدام راننده مدیران عامل و مقامات تنها با مدارک گذاراندن دوره های مربوطه انجام می‌شود.

اشتراک صفحه  توسط:

فیسبوک
توییتر
لینکدین
تلگرام
واتس اپ
ایمیل
پرینت صفحه
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن