دربستی بهشت زهرا

دربستی بهشت زهرا

شرکت پارسه گشت یکی از اولین ارائه دهندگان دربستی بهشت زهرا بوده است که به جهت رفاه حال بستگان متوفی و جلب رضایت آن‌ها به ارائه این سرویس پرداخته است. دربستی بهشت زهرا شرکت پارسه تنها مختص بهشت زهرا نبوده بلکه دارای دربستی بهشت سکینه ، دربستی بهشت معصومه ، دربستی قبرستان ارامنه ، دربستی اماکن متبرکه و … است.

با سرویس دربستی بهشت زهرا دیگر نیازی نیست نگران این باشید که کجا سکونت دارید، مراسم شما کجاست و مهمانان خود را به کجا می‌خواهید ببرید؛ بلکه تنها باید به سایت ما مراجعه نمایید و سرویس مورد نظر خود را رزرو نمایید تا در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم و با مناسب ترین هزینه ممکن سرویس دربستی اتوبوس بهشت زهرا را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پارسه گشت به دنبال کم کردن دغدغه های شما برای برگزاری ابرومندترین مراسم خاکسپاری ممکن است.

شرکت پارسه جهت رفاه حال و رضایت شما مشتریان گرامی آماده ارائه خدمات برای مراسم ترحیم بهشت زهرا، بهشت سکینه، بهشت معصومه، قبرستان ارامنه، اماکن متبرکه و سایر اماکن ایران می‌باشد.

نگران نباشید که کجا زندگی می‌کنید یا کجا می‌خواهید بروید. اتوبوس های بین شهری پارسه گشت آماده سرویس دهی به تمامی مناطق تهران و خدمات بین شهری حمل مسافر به تمام نقاط ایران می‌باشد.

اتوبوس‌های پارسه برای سرویس دربستی بهشت‌زهرا دارای صندلی های راحت و سایر امکانات رفاهی می‌باشد. باعث رضایت کامل بستگان متوفی از رفت و آمد به بهشت زهرا شده است.

سرویس دربستی اتوبوس بهشت زهرا

سرویس دربستی اتوبوس بهشت زهرا یکی از پرکاربردترین دربستی های بهشت زهرا است. با توجه به اینکه انتخاب این سرویس یکی از بهترین و راحت ترین انتخاب های ممکن برای پذیرایی و ایاب و ذهاب مهمانان و عزیزان شرکت کرده در مراسم خاکسپاری و همراهی خانواده و نزدیکان مرحوم است، بنابراین تقاضای بسیار بالایی برای رزرو اتوبوس دربستی بهشت زهرا به پارسه گشت ارائه می‌شود.

پارسه گشت نیز تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا خدمات اتوبوس بهشت زهرا را در تعداد بالا، با بهترین تجهیزات و راحت ترین حالت ممکن به شما عزیزان ارائه نماید تا بستگان و نزدیکان آن مرحوم را از هر منطقه از تهران به بهشت زهرا ببرند. با توجه به حساسیت سرویس تشریفات بهشت زهرا ، ما بهترین و مناسب ترین وسایل نقلیه و بیشتر تجهیزات و امکانات را برای این سرویس در نظر گرفته و سعی در کم کردن دغدغه و استرس صاحب مراسم برای ایاب و ذهاب عزیزان و همراهانش داریم.

سرویس تشریفات بهشت زهرا بهترین و راحت ترین وسیله ایاب و ذهاب برای خانواده و دوستان آن مرحوم محسوب می‌شود. این اتوبوس ها که به آنها خدمات سرویس ایاب و ذهاب اماکن متبرکه نیز می‌گویند، به راحتی می‌توانند تعداد زیادی از شرکت کنندگان و بستگان (که در مراسم تشییع جنازه شرکت کردند) را از هر نقطه شهر به بهشت زهرا جابجا نمایید.

اجاره اتوبوس از بهشت زهرا

 

اجاره دربستی بهشت زهرا

 

اجاره دربستی بهشت زهرا
با توجه به این موضوع که کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا برای هر چه آبرومندتر برگزار شدن مراسم خاکسپاری و سهولت همراهان در ایاب و ذهاب است می‌خواهیم تمامی موارد موردنیاز برای اجاره اتوبوس بهشت زهرا را با هم مرور کنیم تا در هنگام کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا کمترین درگیری ممکن را داشته باشید.

برای اجاره اتوبوس بهشت زهرا به جهت حمل عزیزان، همراهان و نزدیکان درگذشته، لازم است تعداد مهمانان خود را تخمین بزنید، تعداد سرویس های مورد نیاز خود را با ما درمیان بگذارید؛ محل سوار شدن و قطعه پیاده شدن مهمانان خود را با ما هماهنگ نمایید؛ و در صورتی که امکانات دیگری مد نظر شماست، هنگام اجاره اتوبوش بهشت زهرا با ما درمیان بگذارید تا بهترین سرویس تشریفات بهشت زهرا را به شما عزیزان ارائه کنیم.

به همین دلیل اجاره اتوبوس از بهشت زهرا می‌تواند نقش مهمی در برگزاری یک مراسم آبرومندانه داشته باشد. با توجه به مهم بودن حمل و نقل باید به این مقوله توجه کرد.

با در نظر گرفتن این موضوع بر آن شدیم تا ضرورت استفاده از این وسیله نقلیه عمومی و مدارک مورد نیاز برای اجاره آنها را بررسی کنیم. به همین دلیل اجاره اتوبوس از بهشت زهرا می‌تواند نقش مهمی در برگزاری یک مراسم آبرومندانه داشته باشد. هنوز خیلی ها بلد نیستند در بهشت زهرا اتوبوس کرایه کنند. ما به شما کمک میکنیم در کمترین زمان وبا بهترین کیفیت این کار را انجام دهید.

کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا

کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا

 

کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا

برای بسیاری از عزیزان این سوال مطرح است که چرا باید از دربستی بهشت زهرا و یا اتوبوس بهشت زهرا استفاده کنند؟! پارسه گشت پاسخ به این سوال را با در اختیار داشتن رانندگان باتجربه و باسابقه، آرامش مهمانان با توجه به سفر دسته جمعی و به دور از ترافیک و دردسرهای مسیر، گستردگی مناطق تهران با قابلیت ارائه سرویس های دربستی بهشت زهرا و در نهایت کرایه مقرون به صرفه اتوبوس های بهشت زهرای ارائه شده از سوی پارسه گشت، خواهد داد.

قابل ذکر است نرخ کرایه اتوبوس بهشت زهرا بسته به اتوبوس انتخابی شما، میزان ظرفیت مورد نیاز، تجهیزات سرویش بهشت زهرا انتخابی و امکانات اضافه مورد نیاز شما متغیر است. بنابراین نمی‌توان نرخ ثابتی را برای اجاره اتوبوس بهشت زهرا در نظر گرفت. اما به صورت تقریبی قیمت کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا، با در نظر داشتن اتوبوس ۴۴ نفره، از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ بعدازظهر و برای مسافت ۱ تا ۱۶ کیلومتر تقریبا بین ۷۵۰,۰۰۰ تا ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان است. و برای هر ساعت اضافه تر از زمان مطرح شده، ۱۰۰,۰۰۰ تومان به نرخ کرایه اتوبوس دربستی بهشت زهرا اضافه خواهد شد.

قیمت اجاره خدمات پارسه گشت اتوبوس دربستی بهشت زهرا بسته به مدل اتوبوس مورد نظر، تجهیزات آن، سال ساخت و ظرفیت اتوبوس متغیر است. به همین دلیل نمی‌توان هزینه خاصی را به عنوان قیمت کرایه اتوبوس بهشت زهرا در نظر گرفت.

کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا چقدر است؟
هزینه اتوبوس ۴۴ نفره در تهران از مقصد مورد نظر شما به بهشت زهرا از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر. م تا ۱۶ متر بین ۷۵۰٫۰۰۰ تومان تا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان است. ۱۰۰۰۰۰ تومان اضافی در ساعت مورد نیاز است.

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن