دربستی بهشت زهرا

اتوبوس دربستی بهشت زهرا،بین شهری،در اختیار

شرکت پارسه گشت یکی از اولین ارائه دهندگان دربستی بهشت زهرا بوده است که به جهت رفاه حال بستگان متوفی و جلب رضایت آن‌ها به ارائه این سرویس پرداخته است. دربستی بهشت زهرا شرکت پارسه تنها مختص بهشت زهرا نبوده بلکه دارای دربستی بهشت سکینه ، دربستی بهشت معصومه ، دربستی قبرستان ارامنه ، دربستی اماکن متبرکه و … است.با سرویس دربستی بهشت زهرا دیگر نیازی نیست نگران این باشید که کجا سکونت دارید، مراسم شما کجاست و مهمانان خود را به کجا می‌خواهید ببرید؛ بلکه تنها باید به سایت ما مراجعه نمایید یا با شماره شرکت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ تماس بگیرید و سرویس مورد نظر خود را رزرو نمایید تا در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم و با مناسب ترین هزینه ممکن سرویس دربستی اتوبوس بهشت زهرا را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پارسه گشت به دنبال کم کردن دغدغه های شما برای برگزاری ابرومندترین مراسم خاکسپاری ممکن است.

شرکت پارسه جهت رفاه حال و رضایت شما مشتریان گرامی آماده ارائه خدمات برای مراسم ترحیم بهشت زهرا، بهشت سکینه، بهشت معصومه، قبرستان ارامنه، اماکن متبرکه و سایر اماکن ایران می‌باشد.

نگران نباشید که کجا زندگی می‌کنید یا کجا می‌خواهید بروید. اتوبوس های بین شهری پارسه گشت آماده سرویس دهی به تمامی مناطق تهران و خدمات بین شهری حمل مسافر به تمام نقاط ایران می‌باشد.

اتوبوس‌های پارسه برای سرویس دربستی بهشت‌زهرا دارای صندلی های راحت و سایر امکانات رفاهی می‌باشد. باعث رضایت کامل بستگان متوفی از رفت و آمد به بهشت زهرا شده است.

سرویس دربستی اتوبوس بهشت زهرا

سرویس دربستی اتوبوس بهشت زهرا یکی از پرکاربردترین دربستی های بهشت زهرا است. با توجه به اینکه انتخاب این سرویس یکی از بهترین و راحت ترین انتخاب های ممکن برای پذیرایی و ایاب و ذهاب مهمانان و عزیزان شرکت کرده در مراسم خاکسپاری و همراهی خانواده و نزدیکان مرحوم است، بنابراین تقاضای بسیار بالایی برای رزرو اتوبوس دربستی بهشت زهرا به پارسه گشت ارائه می‌شود.شماره شرکت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ را برای رزرو اتوبوس دربستی بهشت زهرا،اتوبوس بین شهری، اتوبوس در اختیار، به خاطر داشته باشید.

پارسه گشت نیز تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا خدمات اتوبوس بهشت زهرا را در تعداد بالا، با بهترین تجهیزات و راحت ترین حالت ممکن به شما عزیزان ارائه نماید تا بستگان و نزدیکان آن مرحوم را از هر منطقه از تهران به بهشت زهرا ببرند. با توجه به حساسیت سرویس تشریفات بهشت زهرا ، ما بهترین و مناسب ترین وسایل نقلیه و بیشتر تجهیزات و امکانات را برای این سرویس در نظر گرفته و سعی در کم کردن دغدغه و استرس صاحب مراسم برای ایاب و ذهاب عزیزان و همراهانش داریم.

سرویس تشریفات بهشت زهرا بهترین و راحت ترین وسیله ایاب و ذهاب برای خانواده و دوستان آن مرحوم محسوب می‌شود. این اتوبوس ها که به آنها خدمات سرویس ایاب و ذهاب اماکن متبرکه نیز می‌گویند، به راحتی می‌توانند تعداد زیادی از شرکت کنندگان و بستگان (که در مراسم تشییع جنازه شرکت کردند) را از هر نقطه شهر به بهشت زهرا جابجا نمایید.

اجاره اتوبوس از بهشت زهرا

 

اجاره دربستی بهشت زهرا

 

اجاره اتوبوس دربستی بهشت زهرا

 

با توجه به این موضوع که کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا برای هر چه آبرومندتر برگزار شدن مراسم خاکسپاری و سهولت همراهان در ایاب و ذهاب است می‌خواهیم تمامی موارد موردنیاز برای اجاره اتوبوس بهشت زهرا را با هم مرور کنیم تا در هنگام کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا کمترین درگیری ممکن را داشته باشید.

برای اجاره اتوبوس بهشت زهرا به جهت حمل عزیزان، همراهان و نزدیکان درگذشته، لازم است تعداد مهمانان خود را تخمین بزنید، تعداد سرویس های مورد نیاز خود را با ما درمیان بگذارید؛ محل سوار شدن و قطعه پیاده شدن مهمانان خود را با ما هماهنگ نمایید؛ و در صورتی که امکانات دیگری مد نظر شماست، هنگام اجاره اتوبوش بهشت زهرا با ما درمیان بگذارید تا بهترین سرویس تشریفات بهشت زهرا را به شما عزیزان ارائه کنیم.

به همین دلیل اجاره اتوبوس از بهشت زهرا می‌تواند نقش مهمی در برگزاری یک مراسم آبرومندانه داشته باشد. با توجه به مهم بودن حمل و نقل باید به این مقوله توجه کرد.

با در نظر گرفتن این موضوع بر آن شدیم تا ضرورت استفاده از این وسیله نقلیه عمومی و مدارک مورد نیاز برای اجاره آنها را بررسی کنیم. به همین دلیل اجاره اتوبوس از بهشت زهرا می‌تواند نقش مهمی در برگزاری یک مراسم آبرومندانه داشته باشد. هنوز خیلی ها بلد نیستند در بهشت زهرا اتوبوس کرایه کنند. ما به شما کمک میکنیم در کمترین زمان وبا بهترین کیفیت این کار را انجام دهید.

اتوبوس در اختیار

 

اتوبوس در اختیار راه حلی جامع و کامل در حمل و نقل های عمومی است. این سرویس دارای مزایای بسیاری به نسبت دربستی بهشت زهرا در جابجایی های جمعی و گروهی است. چرا که رزرو اتوبوس در اختیار راه حلی اقتصادی تر و به صرفه تر در حمل و نقل به بهشت زهرا و یا جابجایی های شهری و بین شهری است. شما می‌توانید در بهبوهه فقدان یک عزیز، برای برگزاری هر چه بهتر مراسمات او و همدلی با عزیزان و دوستانی که برای همراهی در این غم عظیم آمده‌اند، از طریق وبسایت ها و اپلیکیشن های فعال شرکت های حمل و نقل همچون پارسه گشت اقدام به رزرو اتوبوس در اختیار نمایید و این راحت ترین شکل برگزاری مراسمات با کیفیت عالی است. همچنین امکان رزرو تلفنی اتوبوس در اختیار از طریق تماس با شرکت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ نیز برای شما عزیزان فراهم است. علاوه بر ان مراجعه حضوری نیز برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

همچنین شما می توانید  علاوه بر رزرو اتوبوس در اختیار ، مینی بوس یا میدل باس، از شرکت آموت سفر پارسه گشت ، نیز رزرو کنید. اگر در انتخاب دستگاه موردنظر خود ، مردد هستید . مشاورین ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان می باشند . مشاورین ما با توجه به مسافت و تعداد افراد به شما بهترین گزینه را پیشنهاد می کنند. شرکت آموت سفر پارسه گشت در غم و شادی های شما عزیزان همیشه در کنار شما خواهد ماند. سرویس اتوبوس در اختیار، پارسه گشت برای مناسبت های مختلف شما قابل استفاده است. چنانچه شما قصد سفر خانوادگی و فامیلی به شمال یا شهرهای دیگر را داشته باشید، می توانید از این سرویس اتوبوس در اختیار و اتوبوس دربستی استفاده کنید.

اتوبوس دربستی بین شهری

 

اگر می خواهید به سفر گروهی ، زیارتی، یا مراسم ختم، از تهران به شهر دیگری بروید و تعداد شما ۱۰ نفر است می توانید ون یا مینی بوس یا میدل باس، شرکت آموت سفر پارسه گشت را رزرو کنید. اما اگر تعداد شما بالای ۱۰ نفر است ، بهترین گزینه برای شما رزرو اتوبوس دربستی بین شهری است. نگران بازگشت هم نباشید . شما می توانید زمانی که، اتوبوس دربستی بین شهری را از طریق تاس با شرکت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ رزرو می کنید. می توانید رفت و برگشت را به اپراتورهای ما  اعلام کنید.از مزایای اتوبوس دربستی بین شهری، این است که لازم نیست ،اتوبوس خود را با افراد غریبه شریک شوید و یا مسافران غریب با شما همسفر باشند. همچنین سرویس اتوبوس دربستی بین شهری در اختیار شما می باشد. بر خلاف اتوبوس های مسافربری، رفت و برگشتتان محدود به زمان معیین نمی باشد.

خدمات اتوبوس دربستی برون شهری، برای سفرهای خانودگی، دوستانه، مراسم عروسی، گردشگری،زیارتی،بسیار کاربرد دارد. اتوبوس دربستی پارسه گشت از جدیدترین مدل های اتوبوس استفاده می کند. شما می توانید از مبدا تهران یا مبدا دیگر به مقصد مورد نظرتان این خدمات رو از شرکت پارسه گشت رزرو کنید. 

 

کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا

کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا

 

کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا

 

برای بسیاری از عزیزان این سوال مطرح است که چرا باید از دربستی بهشت زهرا و یا اتوبوس بهشت زهرا استفاده کنند؟! پارسه گشت پاسخ به این سوال را با در اختیار داشتن رانندگان باتجربه و باسابقه، آرامش مهمانان با توجه به سفر دسته جمعی و به دور از ترافیک و دردسرهای مسیر، گستردگی مناطق تهران با قابلیت ارائه سرویس های دربستی بهشت زهرا و در نهایت کرایه مقرون به صرفه اتوبوس های بهشت زهرای ارائه شده از سوی پارسه گشت، خواهد داد.

ردیفنام ناوگاننوع سرویسساعت در اختیارکیلومتر برون شهریقیمترزرو
۱volksvagen man vip-32seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۲volksvagen man vip-25seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۳volksvagen man 44seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹ ,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۴pishrodisel middlebus 32seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۵scania dorsa vip-25seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۶scania dorsa vip-32seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان تومانتماس با شرکت
۷scania maral 44seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۸scania dorsa 44seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۹scania maral vip-25seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۱۰scania maral vip-32seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۱۱volvo b9r vip-25seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۱۲volvo b9r 44seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت

قابل ذکر است نرخ کرایه اتوبوس بهشت زهرا بسته به اتوبوس انتخابی شما، میزان ظرفیت مورد نیاز، تجهیزات سرویش بهشت زهرا انتخابی و امکانات اضافه مورد نیاز شما متغیر است. بنابراین نمی‌توان نرخ ثابتی را برای اجاره اتوبوس بهشت زهرا در نظر گرفت. اما به صورت تقریبی قیمت کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا، با در نظر داشتن اتوبوس ۴۴ نفره، از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ بعدازظهر و برای مسافت ۱ تا ۱۶ کیلومتر تقریبا بین ۷۵۰,۰۰۰ تا ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان است. و برای هر ساعت اضافه تر از زمان مطرح شده، ۱۰۰,۰۰۰ تومان به نرخ کرایه اتوبوس دربستی بهشت زهرا اضافه خواهد شد.

قیمت اجاره خدمات پارسه گشت اتوبوس دربستی بهشت زهرا بسته به مدل اتوبوس مورد نظر، تجهیزات آن، سال ساخت و ظرفیت اتوبوس متغیر است. به همین دلیل نمی‌توان هزینه خاصی را به عنوان قیمت کرایه اتوبوس بهشت زهرا در نظر گرفت.

کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا چقدر است؟
هزینه اتوبوس ۴۴ نفره در تهران از مقصد مورد نظر شما به بهشت زهرا از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر. م تا ۱۶ متر بین ۷۵۰٫۰۰۰ تومان تا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان است. ۱۰۰۰۰۰ تومان اضافی در ساعت مورد نیاز است.

اتوبوس دربستی بهشت زهرا اموت از ناوگانی کاملا استاندارد و رانندگانی کاملا تایید شده برخوردار است. و به واسطه کنترل تمامی ناوگان تحت نظر شرکت واحد آموت، ناهماهنگی های بسیار کمی ممکن از رخ دهد. و تمامی این نکات به نفع شما عزیزان است.

برای رزرو اتوبوس بهشت زهرا می‌توانید با آموت تماس تلفنی داشته باشید؛ و یا به صورت انلاین این سرویس را رزرو نمایید.

عوامل مختلفی در هزینه ماشین دربستی بهشت زهرا دخیل است. از جمله این عوامل می‌توان به تعداد مهمانان، نوع خودرو انتخابی، امکانات مورد انتظار، مسافت تا بهشت زهرا و … اشاره کرد.

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن