اجاره اتوبوس درون شهری و برون شهری

اجاره اتوبوس درون شهری و برون شهری

پارسه گشت یکی از شرکت های معتبر در زمینه حمل و نقل های جاده ای محسوب می شود که خدمات مختلفی ارائه می دهد. اجاره اتوبوس بین شهری یکی از خدمات این شرکت است. سفرهای بین شهری می توانند دلایل سیاحتی و یا کاری داشته باشند. زمانی که تعداد مسافران این سفرها زیاد شود مسائل کمی پیچیده می شوند زیرا اداره و جابجایی این افراد کار سختی است. شما با رزرو اتوبوس بین شهری می توانید پیچیدگی های این مسئله را کاهش دهید. اگر قصد رزرو اتوبوس برای سفرهای بین شهری را دارید می توانید به شرکت ما مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را تا انتها دنبال کرده با ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ تماس بگیرید.

اجاره اتوبوس بین شهری

پارسه گشت؛ ارائه دهنده خدمات اتوبوس بین شهری

شرکت آموت سفر پارسه بیش از ۱۴ سال است که در زمینه حمل و نقل های جاده ای فعالیت دارد. این شرکت با نام تجاری پارسه گشت نیز شناخته می شود. اعضای تیم آموت با سال ها تجربه ای که دارند با تمامی مشکلات و حساسیت های سفرهای شهری و بین شهری آشنا هستند. اعضای شرکت ما با کمک گرفتن از این تجربه می توانند این مشکلات را به صفر برسانند و یک سفر خوش و آرام را برای شما رقم بزنند. ما قصد داریم تا احساس امنیت را برای مسافران خود فراهم کنیم و تمام تلاش خود را در این راستا می کنیم.

شیوه ثبت درخواست در آموت

برای ثبت درخواست خود در شرکت پارسه گشت می توانید از دو روش اقدام کنید. روش اول تماس تلفنی است. کافی است با تیم آموت سفر پارسه تماس حاصل کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان به درخواست شما رسیدگی کنند. در روش دوم شما می توانید فرم موجود در سایت آموت را با اطلاعات مورد نیاز پر کنید تا درخواست شما ثبت شود. مواردی که باید در فرم وارد کنید عبارتند از تاریخ سفر، مبداء، مقصد و تعداد مسافران. پارسه گشت علاوه بر اجاره اتوبوس بین شهری خدمات دیگری مانند ترانسفرهای فرودگاهی نیز ارائه می دهد.

مزایای استفاده از سرویس های آموت

شرکت های زیادی در زمینه حمل و نقل های جاده ای فعال هستند و شرکت پارسه گشت یکی از معتبرترین آن‌ها محسوب می شود. شما باید ابتدا با خدمات این شرکت ها آشنا شوید تا بتوانید از بین آن‌ها گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. در ادامه برخی از خدمات خود را شرح می دهیم:

 • ناوگان ما بیش از ۵۰۰ دستگاه خودرو دارد. شرکت آموت سفر پارسه خودروهای سواری، شاسی بلند، مینی بوس، ون و اتوبوس را در ناوگان خود دارد.
 • قیمت تمامی سرویس های ما رقابتی محسوب می شوند. ما همواره سعی می کنیم بهترین خدمات را با کمترین قیمت ممکن ارائه دهیم.
 • ما به خدمات خود اطمینان کامل داریم و به همین دلیل خدمات خود را تضمین می کنیم. مشتریان ما می توانند از بیمه های مسافرتی برخوردار شوند.
 • سرویس های شرکت آموت به صورت دربستی و وی آی پی عرضه می شوند. در سرویس های دربستی ما می توانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
 • اتوبوس های ما مجهز به تمامی امکانات ایمنی هستند.

موارد بالا تنها برخی از مهمترین خدمات شرکت پارسه گشت هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است با کارشناسان سایت تماس بگیرید.

اجاره اتوبوس بهشت زهرا و اردوی مدارس

نرخ کرایه اجاره اتوبوس بین شهری

قبل از اجاره اتوبوس بین شهری بهتر است با عوامل موثر بر قیمت این سرویس آشنا شوید. در تمامی سرویس های ما عواملی از جمله مبداء و مقصد در هزینه نهایی موثر هستند. در سفرهای بین شهری با اتوبوس که ممکن است بیش از یک روز طول بکشند مدت زمان سفر نیز بر قیمت خدمات موثر خواهد بود. ما تعداد مسافران و میزان بار را هم برای محاسبه قیمت نهایی در نظر میگیریم. با توجه به نوسانات شدید قیمت بهتر است برای کسب اطلاعات دقیق از نرخ اجاره اتوبوس بین شهری با ما تماس بگیرید.

ردیفنام ناوگاننوع سرویسساعت در اختیارکیلومتر برون شهریقیمترزرو
۱volksvagen man vip-32seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۲volksvagen man vip-25seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۳volksvagen man 44seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹ ,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۴pishrodisel middlebus 32seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۵scania dorsa vip-25seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۶scania dorsa vip-32seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان تومانتماس با شرکت
۷scania maral 44seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۸scania dorsa 44seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۹scania maral vip-25seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۱۰scania maral vip-32seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۱۱volvo b9r vip-25seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
۱۲volvo b9r 44seatsدربستی۱۰ ساعت۱۶,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت

اجاره اتوبوس برای اردوی مدارس و دانشگاه ها

شرکت پارسه گشت آمادگی عقد قرارداد با مدارس و دانشگاه ها را نیز دارد. مدارس و دانشگاه ها معمولا در طی یک سال تحصیلی یک یا دو سفر را برای دانشجویان و دانش آموزان در نظر می گیرند. این سفرها ممکن است مخاطرات زیادی را به همراه داشته باشند. شرکت ما در کاهش این مخاطرات به شما کمک می کند.

اجاره اتوبوس بهشت زهرا

بردن مسافران به بهشت زهرا یکی از خدمات شرکت پارسه گشت برای ساکنان شهر تهران است. ما می توانیم برای کسانی که مراسم ختم دارند سرویس های خود را در سریع ترین زمان آماده کنیم تا مهمانان آن‌ها را به بهشت زهرا برسانیم. شرکت ها و ادارات هم می توانند برای عقد قراردادهای بلند مدت و کوتاه مدت با ما تماس بگیرند.

معرفی مدل خودروهای شرکت پارسه گشت

همان طور که خدمت شما گفتیم شرکت پارسه گشت بیش از ۵۰۰ دستگاه خودرو دارد. برخی از این خودروها عبارتند از تویوتا کمری، سوناتا، راوفور، رنو سفران و پریوس. جدا از این موارد ما انواع ون، مینی بوس و اتوبوس را در سرویس های خود استفاده می کنیم. شرکت آموت برای رفاه حال مشتریان از بروزترین خودروها استفاده می کند. اتوبوس های ما برای دانشگاه ها، مدارس و ادارات مورد استفاده قرار می گیرند که در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

تعهدات بین مشتری و شرکت آموت

کارکنان شرکت پارسه گشت موظف هستند تمامی استانداردهای یک سفر را برای شما فراهم کنند. موردی مانند پرداخت عوارض بین جاده ای نیز بر عهده ما است. ما برای جلب اعتماد شما خود را موظف به اجرای این تعهدات می دانیم. مشتریان ما نیز تعهداتی نسبت به ما دارند. به طور مثال شما باید تمامی هزینه ها را به موقع پرداخت کنید. این تعهدات به ایجاد یک سفر آرام کمک می کنند.

در سفرهای برون شهری، تهیه مکان مناسب برای اسکان و خواب و خوراک راننده بر عهده مشتری است. همچنین مشتری می تواند به ازای هر روز مبلغ ۲۵۰ هزار تومان برای خواب و غذا به راننده اتوبوس بپردازد.

ویژگی رانندگان

رانندگان شرکت پارسه گشت تمامی مدارک مورد نیاز را دارند و دوره های آموزشی لازم را طی کرده اند. رانندگان ما مناسب ترین برخورد را با مسافران خواهند داشت تا حس آرامش آن‌ها از بین نرود.

کرایه اتوبوس

سؤالات متداول

تمامی اتوبوس های ما دارای معاینه فنی هستند. شرکت آموت سفر پارسه از خودروهای مدرن و بروز استفاده می کند تا امنیت مسافران تامین شود.

آموت سفر پارسه تحت نظارت سازمان تاکسیرانی ایران فعالیت می کند.

ما بهترین رانندگان را استخدام می کنیم. رانندگان ما باید گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد نیز داشته باشند.

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

6 دیدگاه دربارهٔ «اجاره اتوبوس درون شهری و برون شهری»

 1. ما میخاستیم اتوبوس دربستی بین شهری از تهران به اصفهان رزرو کنیم برای تعطیلات ، ممنون میشم شرایط رزرو رو بگید.

  1. سلام وقت به خیر
   برای رزرو و اطلاع از کرایه اتوبوس در اختیار بهشت زهرا با شماره شرکت ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ تماس بگیرید

  1. سلام وقت به خیر
   با رزرو اتوبوس دربستی بین شهری، پارسه گشت، از مبدا تهران به هر شهری که بخواهید می توانید سفر کنید
   شما می توانید از خدمات اتوبوس در اختیار پارسه گشت برای سفرهای درون شهری و برون شهری، مذهبی، تفریحی، علمی و مراسم های دیگر استفاده کنید.
   برای رزرو و اطلاعات بیشتر با شماره شرکت ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ تماس بگیرید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن