دربستی بهشت زهرا

دربستی بهشت زهرا

شرکت پارسه جهت رفاه حال و رضایت شما مشتریان گرامی آماده ارائه خدمات برای مراسم ترحیم بهشت ​​زهرا، بهشت ​​سکینه، بهشت ​​معصومه، قبرستان ارامنه، اماکن متبرکه و سایر اماکن ایران می‌باشد.

نگران نباشید که کجا زندگی می‌کنید یا کجا می‌خواهید بروید. اتوبوس های بین شهری پارسه گشت آماده سرویس دهی به تمامی مناطق تهران و خدمات بین شهری ​​حمل مسافر به تمام نقاط ایران می‌باشد.

اتوبوس‌های پارسه برای سرویس دربستی بهشت‌​​زهرا دارای صندلی های راحت و سایر امکانات رفاهی می‌باشد. باعث رضایت کامل بستگان متوفی از رفت و آمد به بهشت ​​زهرا شده است.

سرویس دربستی اتوبوس بهشت زهرا

سرویس تشریفات بهشت ​​زهرا بهترین و راحت ترین وسیله ایاب و ذهاب برای خانواده و دوستان آن مرحوم محسوب می‌شود. این اتوبوس ها که به آنها خدمات سرویس ایاب و ذهاب اماکن متبرکه نیز می‌گویند، به راحتی می‌توانند تعداد زیادی از شرکت کنندگان و بستگان (که در مراسم تشییع جنازه شرکت کردند) را از هر نقطه شهر به بهشت ​​زهرا جابجا نمایید.

اجاره اتوبوس از بهشت ​​زهرا

اجاره دربستی بهشت زهرا
اجاره دربستی بهشت زهرا

به همین دلیل اجاره اتوبوس از بهشت ​​زهرا می‌تواند نقش مهمی در برگزاری یک مراسم آبرومندانه داشته باشد. با توجه به مهم بودن حمل و نقل باید به این مقوله توجه کرد.

با در نظر گرفتن این موضوع بر آن شدیم تا ضرورت استفاده از این وسیله نقلیه عمومی و مدارک مورد نیاز برای اجاره آنها را بررسی کنیم. به همین دلیل اجاره اتوبوس از بهشت ​​زهرا می‌تواند نقش مهمی در برگزاری یک مراسم آبرومندانه داشته باشد. هنوز خیلی ها بلد نیستند در بهشت ​​زهرا اتوبوس کرایه کنند. ما به شما کمک میکنیم در کمترین زمان وبا بهترین کیفیت این کار را انجام دهید.

کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا

کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا
کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا

قیمت اجاره خدمات پارسه گشت اتوبوس دربستی بهشت زهرا بسته به مدل اتوبوس مورد نظر، تجهیزات آن، سال ساخت و ظرفیت اتوبوس متغیر است. به همین دلیل نمی‌توان هزینه خاصی را به عنوان قیمت کرایه اتوبوس بهشت ​​زهرا در نظر گرفت.

کرایه اتوبوس برای بهشت زهرا چقدر است؟
هزینه اتوبوس ۴۴ نفره در تهران از مقصد مورد نظر شما به بهشت ​​زهرا از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر. م تا ۱۶ متر بین ۷۵۰٫۰۰۰ تومان تا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان است. ۱۰۰۰۰۰ تومان اضافی در ساعت مورد نیاز است.

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن