سرویس شرکت ها

سرویس شرکت ها

سرویس ایاب و ذهاب شرکت‌ها یکی از خدمات حمل و نقل گسترده شرکت آموت سفر پارسه در تهران است.

خدمات سرویس حمل و نقل شرکت ها بصورت سرویس دربستی در قالب مجموعه خودرو‌های درجه یک سواری، ون، مینی بوس و اتوبوس ارائه می‌گردد.

هر سرویس برای شرکت‌های استان تهران و البرز بصورت قراردادی تا مدت مورد نیاز سرویس ایاب و ذهاب بسته خواهد شد.

ضد عفونی سرویس شرکت ها
ضد عفونی سرویس شرکت ها

سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها

از الویت‌های شرکت‌هایی که در این چند سال شرکت آموت سفر خدمات ایاب و ذهاب را به عزیزان ارائه می‌نماید، سرویس دهی منظم و بدون تاخیر بوده است، و این مسئله از مهم ترین فاکتور های کیفیتی شرکت ما در نظر گرفته شده است.

  • کیفیت وسایل حمل و نقل سبک و سنگین
  • ضد عفونی تمام خودرو ها قبل از حرکت به سمت مقصد
  • بررسی سلامت سفیران شرکت بصورت روزانه

مواردی است که بصورت جدی در دستور کار بخش اجرایی و نظارتی شرکت در حال بررسی و کنترل قرار دارد.

سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها
سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها

هزینه سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها تهران و کرج

سرویس حمل و نقل کارکنان شرکت ها و پرسنل با توجه به نیاز حضور نیروی انسانی در مجموعه ها برای مدیران بسیار مهم خواهد بود، هر ساعت و حتی دقیقه تاخیر شاید باعث نابودی فرصتی از یک شرکت در حال رشد شود.

از این رو هزینه ایاب و ذهاب شرکت از هزینه های الویت دار شرکت ها محصوب می‌شود، شرکت های توسعه یافته و دقیق همیشه به دنبال پیمانکاران برتر با هزینه مناسب سرویس شرکت ها در حوزه حمل و نقل هستند.

شرکت آموت سفر در خدمت مدیرانی است که علاوه بر مهم بودن همکاری با یک شرکت معتبر حمل و نقل کیفیت خدمات نیز برایشان اهمیت دارد.

سرویس حمل و نقل کارکنان

با توجه به حجم زیاد کارکنان بسیاری از شرکت های بزرگ در شهرهای تهران و کرج نیاز به اختصاص اتوبوس های دارای سیستم تهویه مطبوع می‌باشد. شرکت پارسه گشت در ارائه خدمات سرویس شرکت های بیش از ۱۰۰ پرسنل سرویسی خدمات ویژه‌ای در نظر دارد.

شرکت آموت سفر با همکاری دیرینه بیمه پارسیان برای اطمینان خاطر مدیران از سلامت کارکنان و پرسنل خود در کنار خدمات ایاب و ذهاب این شرکت ارائه می‌شود.

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن