سرویس شرکت ها

سرویس شرکت ها یکی از امکاناتی است که اشخاص و نهادهای مختلفی از جمله شرکت‌ها، کارخانه‌ها، ادارات، مدارس و افراد عادی برای تأمین نیازهای حمل و نقل خود از آن استفاده میکنند. سرویس ایاب و ذهاب شرکت‌ها یکی از امکانات مهم در محیط کاری است که توسط شرکت‌ها ارائه می‌شود. این سرویس‌ها به کارکنان و کارمندان شرکت‌ها امکان می‌دهند تا به سادگی به واحدهای کاری خود برسند و از آنجا به مناطق مختلف شهر یا حمل سکونت خود بازگردند. ایاب و ذهاب شرکت‌ها ممکن است شامل اتوبوس‌ها یا شاتل‌ها، تاکسی‌ها، وسایل نقلیه مشترک یا حتی خودروهای شرکت باشد. شما می توانید برای استفاده از خدمات سرویس ایاب و ذهاب کارمندان، پارسه گشت با شماره شرکت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ تماس بگیرید .همچنین می توانید برای رزرو آنلاین بر روی سرویس ایاب و ذهاب ادارات کلیک کنید.

 

شرکت ها برای تأمین نیازهای حمل و نقل داخلی و خارجی خود، از جمله حمل و نقل کارکنان، کالاها، مواد خام، و محصولات تولیدی  از سرویس حمل و نقل شرکت‌ها بهره می‌برند. این خدمات معمولاً توسط شرکت‌های حمل و نقل حرفه‌ای یا از طریق خود شرکت ارائه می‌شوند. سرویس ایاب و ذهاب شرکت‌ها یکی از خدمات حمل و نقل گسترده شرکت آموت سفر پارسه در تهران است. این سرویس در قالب مجموعه خودرو‌های درجه یک سواری، ون، مینی بوس و اتوبوس ارائه می‌گردد. و هر سرویس برای شرکت‌های استان تهران و البرز بصورت قراردادی تا مدت مورد نیاز سرویس ایاب و ذهاب بسته خواهد شد.

سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها

شرکت آموت سفر، به دلیل درخواست های بالا برای سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها در چند سال اخیر، تمرکز خود را بر روی بهبود کیفیت و سرویس دهی منظم، (بدون تاخیر) و هزینه های مقرون به صرفه، این خدمات نهاده است. در واقع کیفیت ارائه خدمات از اولین اولویت های شرکت بوده و در طی سالیان ارائه سرویس شرکت ها، فاکتورها و معیارهای بسیاری را برای ارتقا آن در نظر گرفته است. برخی از این فاکتورها عبارتند از:

– کیفیت وسایل نقلیه از جمله وسایل نقلیه سبک و سنگین متفاوت

– ضدعفونی منظم و روتین وسایل نقلیه پس از ارائه هر سرویس

– بررسی سلامت جسمی و روحی و وضعیت سفیران شرکت به صورت روزانه

– نظافت وسایل نقلیه سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها

این مواردی است که بصورت جدی در دستور کار بخش اجرایی و نظارتی شرکت در حال بررسی و کنترل قرار دارد.

سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها

سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها

سرویس ایاب و ذهاب

در دنیای صنعتی امروز، تمامی شرکت ها، سازمان ها و نهادهای دولتی و غیردولتی به دنبال افزایش بهره‌وری، هزینه ها و وضعیت روحی کارکنان خود هستند تا تمامی امور با نظم بیشتر و به بهترین وجه ممکن انجام گیرد. یکی از راهکارهای برجسته در این زمینه، استفاده از سرویس ایاب و ذهاب می‌باشد. این سرویس معمولاً شامل خدمات اشتراک‌گذاری خودروها، تاکسی و حمل و نقل عمومی می‌شود. در ادامه برخی از مزایا و فواید استفاده از سرویس ایاب و ذهاب برای شرکت‌ها و سازمان‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  1. صرفه‌جویی در هزینه‌ها: استفاده از سرویس ایاب و ذهاب به شرکت‌ها و سازمان‌ها این امکان را می‌دهد که هزینه‌های حمل و نقل را به شدت کاهش دهند.
  2. کاهش ترافیک و آلودگی هوا: با اشتراک‌گذاری خودروها و استفاده از حمل و نقل عمومی، تعداد خودروهای شخصی در جاده‌ها به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد و به تبع آن، ترافیک نیز کاهش می‌یابد.
  3. افزایش بهره‌وری کارکنان: استفاده از سرویس ایاب و ذهاب منجر به افزایش بهره‌وری کارکنان می‌شود.
  4. جلب و نگه‌داشتن نیروی کار: ارائه این خدمت به عنوان یک مزیت به شرکت‌ها کمک می‌کند تا نیروی کار ماهر و متعهدی جلب و نگه‌دارند.

سرویس ایاب و ذهاب چه برای شرکت ها باشد؛ چه برای کارخانه ها و چه برای سازمان های دیگر، انتخابی هوشمندانه از سوی مدیریت مجموعه است. چرا که با این سرویس هم دلبستگی و میل کارکنان به مجموعه و کار افزایش خواهد یافت؛ هم به سرعت و با کمترین میزان اتلاف وقت به محل کار خود و یا به محل زندگی خود خواهند رسید؛ هم بدون اتلاف وقت به استراحت خود برای روز بعدی کاری آماده خواهند شد؛ هم نگران ترافیک و جابجایی های تک نفره نخواهند بود؛ همچنین با درخواست سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها ساعات ورود کلیه کارکنان، با وجود یک خودرو در اختیار شرکتتان، با یکدیگر هماهنگ شده و ساعات خروج به همین منوال کاملا منظم خواهند شد؛ و بی شمار مزایای دیگر. شرکت آموت سفر پارسه با بهره‌مندی از ناوگانی کامل از انواع سرویس ایاب و ذهاب از جمله خودروهای سواری، مینی بوس ها، میدل باس ها، اتوبوس ها، ون ها، این سرویس را به نحو احسن به شما عزیزان ارائه خواهد داد. 

معمولا شرکت ها، بیمارستان ها، کارخانه ها، ادارات برای ایجاد نظم در ورود و خروج کارمندان، معمولا برای رفت و برگشت کارمندان خود در ساعت مشخص و مبدا و مقصد معین، از سرویس ایاب و ذهاب استفاده می کنند. هزینه سرویس ایاب و ذهاب پارسه گشت به عواملی مانند : مسافت، نوع خودرو، تعداد کارمندان و غیره بستگی دارد. برای درخواست سرویس ایاب و ذهاب با شماره شرکت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ تماس بگیرید یا به صورت حضوری یا انلاین از طریق سرویس ایاب و ذهاب ادارات، سایت پارسه گشت با ما در ارتباط باشید. شما می توانید برای سرویس ایاب و ذهاب خود با شرکت آموت سفر پارسه گشت؛ قراردادهای سالانه، ۶ ماه، ۳ ماه تنظیم کنید. در سرویس ایاب و ذهاب، مهمترین نکته امنیت کارمندان است که این مورد به دو عامل خودرو و دوم راننده بستگی دارد. خودرو سرویس ایاب ذهاب به علت اینکه کارمندان را جا به جا می کند می بایست از لحاظ فنی سالم باشد. فرسوده نباشد، راننده مهارت کافی رانندگی در تمام شرایط آب و هوایی داشته باشد و مهم تر از همه اعتیاد نداشته باشد. ما در خدمات سرویس ایاب و ذهاب کارمندان، تمامی این موارد را رعایت کرده ایم.

 

هزینه سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها تهران و کرج

سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها در تهران و سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها در کرج دارای هزینه هایی است که با توجه به نیاز کارفرما و در واقع نیاز کارکنان برای حمل و نقل شرکت ها در تهران و حمل و نقل شرکت ها در کرج تعیین می‌شود. با توجه به اینکه حضور کارکنان در محل کار به صورت منظم و در ساعت مقرر بسیار مهم است؛ و در کنار آن رفت و آمد کارکنان یکی از عوامل بسیار مهم در رضایت شغلی و روحیه کارکنان است. به همین خاطر مسئله سرویس شرکت ها برای مدیران کارخانجات و شرکت ها و سازمان ها بسیار مهم است. اما در این میان، هزینه ایاب و ذهاب شرکت نیز مسئله ایست با اولویت بالا و شرکت های برتر، توسعه یافته و با تعداد نیروی کار بالا همیشه به دنبال پیمانکاران برتر در زمینه حمل و نقل، با هزینه مناسب سرویس شرکت ها هستند.

شرکت آموت سفر پارسه، یکی از برترین پیمانکاران حمل و نقل است که با بالاترین کیفیت به ارائه سرویس حمل و نقل کارکنان و ایاب و ذهاب کارخانه ها می‌پردازد. در این میان هزینه سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها تهران و هزینه سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها کرج در آموت سفر بسیار با صرفه بوده و دیگر نیازی به نگرانی در خصوص هزینه ایاب و ذهاب شرکت نیست.

سرویس حمل و نقل کارکنان

خدمات ایاب و ذهاب، یا همان تاکسی و خودروهای اجاره‌ای، در اکثر شهرها به عنوان یک امکان حمل و نقل عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این سرویس حمل و نقل کارکنان ، مورد استفاده بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک با حجم متفاوتی از کارکنان است. با توجه به این مسئله ارائه سرویس های با کیفیت بالا، دارای تهویه مطبوع، نظافت بالا و … امری حیاتی در ارائه سرویس حمل و نقل کارکنان است. شرکت پارسه گشت در ارائه سرویس شرکت ها، یکی از موفق ترین شرکت های حمل و نقل تهران است که به ایاب و ذهاب شرکت های تهران و ایاب و ذهاب شرکت های کرج با بیش از ۱۰۰ پرسنل را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. شرکت آموت سفر با همکاری طولانی مدت با بیمه پاسارگاد، به ارائه خدمات بیمه حمل و نقل به جهت اطمینان خاطر مدیران شرکت ها از سلامت کارکنان خود در طول استفاده از سرویس ایاب و ذهاب می‌پردازد.

پارسه گشت همواره به فکر دانش آموزان هم بوده است و برای آن‌ها خدمات ارائه داده است. اتوبوس دربستی مدارس جز خدماتی است که بسیار مورد استفاده مدارس می‌باشد. برای دسترسی سریع‌تر به اتوبوس دربستی مدارس کلیک کنید.

درخواست سرویس ایاب و ذهاب

برای درخواست سرویس ایاب و ذهاب و ارائه این تسهیلات به شرکت ، کارخانه ، بیمارستان ، سازمان ها و غیره کافی است تعداد نفرات سازمان خود را مشخص نمایید؛ مبدا واحد را در صورت وجود مشخص نمایید؛ آدرس مقصد که همان شرکت ، کارخانه و یا سازمان شماست را ارائه دهید؛ ساعت شروع و پایان کار را برای درخواست سرویس ایاب و ذهاب اعلام نمایید؛ نوع خودروی مدنظر خود را برای این سرویس مشخص کنید؛ تا آموت بتواند بسته به کلیه فاکتور های تعیین شده به رزرو سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها بپردازد. حتی در صورتی که هیچ ایده ای در خصوص انتخاب نوع خودرو و الباقی گزینه های این سرویس نداشته باشید، آموت با مشاوران حرفه ای خود به شما در انتخاب این موارد کمک خواهد کرد.

درخواست سرویس ایاب و ذهاب برای کارمندان از سوی شرکت ها، سازمان ها، کارخانه ها، ادارات، علاوه بر افزایش بازدهی مجموعه، موجب کاهش آلودگی هوا و کاهش ترافیک می شود. تصور کنید هر کارمند در یک مجموعه بزرگ، بخواهد با خودرو شخصی خود به سرکار بیاید!!! واقعا حجم ترافیک و آلودگی ناشی از این شلوغی سرسام آور است، این طور نیست؟ تمام سرویس های ایاب و ذهاب، شرکت آموت سفر پارسه گشت، خودروهای مدرن و لوکس می باشد. همچنین با توجه به تعداد کارمندان شما می توانید سواری، ون، مینی بوس، میدل باس و اتوبوس انتخاب کنید. سالانه مجموعه های بزرگی از قبیل :  شرکت ها، سازمان ها، کارخانه ها، ادارات قرارداد درخوات سرویس ایاب و ذهاب را با شرکت آموت سفر پارسه گشت تمدید می کنند.

شرکت آموت سفر پارسه گشت، شهرهای تهران و کرج را برای درخواست سرویس ایاب و ذهاب، پوشش می دهد.بنابراین اگر مجموعه شما در محدوده تهران و کرج می باشد، نگران نباشید ! آموت سفر پارسه گشت، کارمندان و پرسنل های شما را سر ساعت به سرکار می آورد.به عبارت دیگر می توان گفت خدمات ایاب و ذهاب کارمندان، مانند خدمات سواری دربستی بین شهری، به شهرهای اطراف تهران ارائه داده می شود.

سوالات متداول

آدرس یا آدرس های دقیق مبدا،نوع خودرو انتخاب شده،آدرس یا آدرس های دقیق مقصد،تعداد پرسنل و کارکنان شرکت،تعداد روز های مورد نیاز در هفته،طول مدت تقاضا ( مدت زمان قرارداد)،ساعت حرکت خودرو و ساعت برگشت آن،بودجه و هزینه قابل پرداخت توسط شما،نوع قرارداد (رسمی یا غیر رسمی)

پارامتر ها شامل: نوع و تعداد خودروی درخواستی، تعداد مسافران و خدمات گیرندگان، مدت زمان قرارداد، کیلومتر و مسافت، خدمات جانبی و… می شود.

همچنین رتبه و مقام پیمانکار نیز ممکن است در قیمت تاثیرگذار باشد. پیمانکار ممکن است مقام دولتی، مدیر سازمان و… باشد.

اشتراک صفحه  توسط:

فیسبوک
توییتر
لینکدین
تلگرام
واتس اپ
ایمیل
پرینت صفحه
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن