تاکسی برون شهری

سرویس تاکسی بین شهری-سواری دربستی-سرویس شهرستان

تاکسی دربستی بین شهری پارسه گشت حلال مسافرت های بین شهری شما از تهران به سایر شهرها و از سایر شهرها به تهران است. ما در تمامی نقاط ایران قادر به ارائه سواری تاکسی دربستی بین شهری هستیم؛ بنابراین دیگر نگران دیر رسیدن، بدقولی، نگرانی و استرس سفرهای کاری، ترس از ارتفاع و پرواز، خستگی رانندگی، سفرهای تک سرنشین، پیدا نشدن بلیط و … نباشید. تاکسی بین شهری تهران تمام این مشکلات را برای شما حل کرده است. با استفاده از سرویس بین شهری شهرستان پارسه گشت در سریع ترین حالت ممکن و بدون خطرات ناوگان سفرهای هوایی و ریلی سفر بین شهری خود را داشته باشید. حتی در صورتی که پرواز و یا سفر ریلی شما رزرو شده باشد و برای رسیدن به فرودگاه بین المللی و یا ایستگاه راه آهن در مرکز استان خود و یا تهران داشته باشید، باز هم می‌توانید از تاکسی دربستی بین شهری استفاده نمایید. مسافران عزیز از دو طریق می توانند خدمات تاکسی دربستی بین شهری پارسه گشت را ثبت نمایند؛ ۱٫ تماس با شماره ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱  شرکت ۲٫ رزرو آنلاین تاکسی دربستی بین شهری از سایت پارسه گشت

دربستی

خدمات دربستی ، پارسه گشت ، به دو صورت درون شهری و برون شهری، به صورت ۲۴ ساعته در تمام ایام سال ، به شما مسافران عزیز ارائه داده می شود. دربستی های درون شهری، پارسه گشت، ما را از شر، انتظار برای گرفتن تاکسی ، همچنین توقف در مسیر، راحت کرده است. این مسئله موجب صرفه جویی زمان ما نیز می شود. به علاوه دربستی های برون شهری ، پارسه گشت ، سفر از تهران به تمام شهرهای ایران ، به صورت رفت و برگشت را برای شما نیز راحت کرده است. به این صورت که دیگر نیاز نیست دغدغه های گرفتن بلیط و انتظار در فرودگاه و ایستگاه قطار را داشته باشید.بعضی از روزها کارهای که باید انجام دهیم بسیار زیاد است و متاسفانه تمام کارهایمان در یک مسیر نیست . برای انجام کارهایمان می بایست به چند نقطه تهران برویم و زمان هم محدود است. خوبی سرویس دربستی، این است که کاملا در اختیار شما است. شما می توانید با خیال آسوده به کارهایتان برسید.

سواری دربستی

سفرهای خود را بخاطر تعداد زیاد همسفر و نداشتن ماشین لغو نکنید. شرکت آموت سفر پارسه گشت، هیچ وقت نمی گذارد سفرهای تفریحی و کاری شما تحت هیچ شرایطی لغو شود. خدمات دربستی پارسه گشت شامل سواری دربستی،اتوبوس،ون، مینی بوس می باشد.  تصمیم به سفر از شما ، سواری دربستی،اتوبوس،ون، مینی بوس، از آموت سفر پارس گشت.خدمات سواری دربستی، سفر را برای شما سهل و راحت کرده است از این جهت که دیگر لازم نیست برای سفرهای کاری یا تفریحی، از مدت ها قبل  درگیر رزرو بلیط باشید . سواری دربستی، پارسه گشت در تمام ایام سال به صورت شبانه روزی در خدمت شما مسافران عزیز می باشند.

خوبی سرویس سواری دربستی، پارسه گشت این است که هر زمان که اراده سفر تفریحی یا کاری کنید، در دسترس شما عزیزان می باشد. همچنین نگرانی از تهیه بلیط را کاهش می دهد. آرامش در سفر،را برای شما موجب می شود. علاوه بر این در مسیر بدون خواست شما توقف ندارد. این سرویس جز پرتقاضاترین خدمات پارسه گشت است. از هر کجای تهران که باشید و بخواهید به هرکجای ایران سفر کنید، سواری دربستی پارسه گشت در خدمت شما عزیزان می باشد. 

تاکسی بین شهری تهران

خدمات تاکسی بین شهری تهران به تمام نقاط ایران از جمله شهر‌های قم، قزوین، همدان، سمنان، اصفهان، مازندران، گیلان، گرگان و …، خوردو های لوکسی خارجی تویوتا و رنو و خودرو‌های برتر ایرانی سمند، اس ال ایکس، پرشیا با بهترین کرایه درحال خدمت رسانی و عقد قرارداد با شرکت‌ها و ادارات نیازمند می‌باشیم.

امروزه به دلیل مشکلات سفر‌های هوایی و ریلی بهترین گزینه داشتن یک شریک حمل و نقلی معتبر می‌تواند راندمان کاری شمارا چندین برابر نماید. شرکت پارسه گشت ( آموت سفر پارسه ) با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه حمل و نقل مسافر و ایاب و ذهاب در زمینه سرویس بین شهری شهرستان آماده همکاری می‌باشد.

رزرو تاکسی بین شهری

تاکسی بین شهری

 

 

تاکسی زرد بین شهری

رزرو تاکسی بین شهری دارای مزایای بسیاری است. این سرویس علاوه بر اینکه شما را با بالاترین سرعت و آرامش ممکن از محل زندگی یا کار شما به سوی مقصد موردنظرتان خواهد رساند؛ آزادی شما در انتخاب زمان حرکت را افزایش خواهد داد. در واقع شما در زمان درخواست تاکسی بین شهری می‌توانید زمان حرکت مدنظر خود را دقیقا اعلام نمایید تا راننده شما در زمان اعلام شده در محل موردنظر شما حاضر باشد و برنامه زمانی شما دقیقا بر اساس خواسته شما تنظیم گردد. این سرویس علاوه بر اشخاص با سازمان ها، شرکت ها و ارگان ها نیز همکاری می‌کند تا کارکنان به راحتی بتوانند امور اداری، تجاری، جلسات کاری و مراوده های بین شهری شرکت ها را به انجام برسانند. در واقع تاکسی بین شهری برای تمامی اقشار جامعه مفید و کارا بوده و به راحتی می‌تواند فرهنگ استفاده از این سرویس ها را به جای استفاده از خودروهای شخصی جا بیاندازد. لازم به ذکر است، اگر در فرودگاه امام قصد بازگشت به شهری به غیر از تهران داشتید، تاکسی فرودگاه امام خدمات بین شهری را نیز ارائه می دهند، و شما را با خیال راحت به مقصد می رسانند. 

تاکسی بین شهری

شرکت حمل و نقل و ایاب و ذهاب پارسه گشت با خدمات ویژه تاکسی بین شهری و ارزانترین نرخ قراردادی برون شهری با شرکت‌های داروسازی و خدماتی و اداری، بصورت منظم و انواع متنوع ناوگان خودرو ای در خدمت عزیزان می‌باشد.

خدمات تاکسی سرویس بین شهری پارسه گشت :

۱٫ بهترین قیمت و نرخ کرایه سرویس بین شهری

۲٫ پشتیبانی ۲۴ ساعته و نظر سنجی دوره‌ای

۳٫ انواع خودرو داخلی و خارجی، ون ومینی‌بوس درجه یک

۴٫ تخفیف‌های ویژه برای قرارداد‌های طولانی مدت

کرایه تاکسی بین شهری

 

کرایه تاکسی بین شهری، پارسه گشت زیر نظر سازمان تاکسیرانی و سازمان راهداری و حمل و نقل می باشد . شرکت آموت سفر پارسه گشت، طبق این نرخنامه های که هرسال توسط این سازمان ها ارائه می شود؛ کرایه های خود را به روز می کند . این قانونی بودن نرخ کرایه های تاکسی های بین شهری، پارسه گشت موجب اطمینان و اعتماد مسافران به خدمات پارسه گشت شده است. همچنین حتی اگر شما بخواهید، از سواری و تاکسی های خطی، برای سفر بین شهری خود استفاده کنید، می توانید با شرکت پارسه گشت  ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ تماس بگیردو از اپراتورهای شرکت استعلام قیمت بگیرید.  یا از طریق رزرو آنلاین درخواست تاکسی بین شهری، با انتخاب نوع خودرو، مبدا و مقصد و سایر گزینه ها در فرم رزرو، می توانید نرخ کرایه سفر بین شهری خود را مشاهده کنید؛ تا از کرایه های نجومی این رانندگان خطی جلوگیری کنید.تاکسی برون شهری، پارسه از مبدا تهران به تمام شهرهای ایران قابل رزرو کردن است.

سواری دربستی بین شهری

سواری دربستی بین شهری علاوه بر کاربردهای  مطرح شده و تاثیرات مثبت آن، سبب می‌شود تا مسیرهای پرتردد اما کوتاه، جایگزین مناسبی برای پرواز باشد. درواقع دیگر نیازی به طی کردن مسافت طولانی رفت و برگشت تا فرودگاه نیست و مستقیما از خانه یا محل کار خود به مقصد موردنظر خواهید رفت. سفر با سرویس تاکسی دربستی سواری برون شهری با امنیت بالاتری نسبت به سفرهای جمعی همراه است چرا که در این سفر شما و همراهان انتخابی خود در کنار یکدیگر خواهید بود. در واقع سواری دربستی بین شهری یک سفر کاملا اختصاصی را به شما هدیه خواهد داد. همچنین سرعت این سرویس بالاتر از دیگر سرویس های سفر زمینی بین شهری خواهد بود چرا که توقف های این سرویس کاملا انتخابی است و می‌توان تمام توقف ها را از این سفر حذف کردو هر چه زودتر به مقصد مورد نظر رسید.

سواری برون شهری

برای سفرهای برون شهری یا همان بین شهری،  شما می توانید از سواری های برون شهری ، ون ، مینی بوس یا اتوبوس های، شرکت آموت سفر پارسه گشت، نیز استفاده کنید . البته به تعداد افراد و چمدان هایتان بستگی دارد. از علت های که موجب پایداری و رضایت و اعتماد مسافران عزیز به شرکت آموت سفر پارسه گشت شده است، تنوع در ارائه انواع دستگاه های سواری ، ون، مینی بوس، اتوبوس  در مدل ها و ظرفیت های متفاوت می باشد . همچنین دسترسی آنی به تمام خدمات، به صورت ۲۴ ساعته در تمام ایام سال به صورت آنلاین و تلفنی و حضوری می باشد.تمام سواری های برون شهری، پارسه گشت دارای بیمه نامه سفر می باشند. این بیمه نامه موجب امنیت در سفر می شود. علاوه بر این تمام راننده های پارسه گشت از لحاظ عدم اعتیاد، عدم سوء پیشینه و سلامت روانی و جسمانی مورد تایید هستند.

رزرو سواری دربستی بین شهری

خدمات ویژه شرکت ارائه سرویس سواری دربستی بین شهری موسسات، شرکت ها و ادارات که دارای نمایندگی ویا ارائه خدمات به شهرستان ها هستند می‌باشد. این خدمت ویژه با تنوع ناوگان حمل و نقل خودروهای سبک و سنگین بصورت کامل و رفت و برگشت انجام می‌شود. بنابراین برای رزرو سواری دربستی بین شهری با آموت در ارتباط باشید.

تاکسی دربستی برون شهری

 

 

سرویس تاکسی دربستی سواری برون شهری

رزرو سواری دربستی بین شهری چگونه انجام می‌شود؟
برای درخواست سواری و تاکسی دربستی می‌توانید از طریق شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ و  رزرو آنلاین سرویس دربستی بین شهری، از سایت پارسه گشت با امنیت کامل و خودروهای زرد سفر برون شهری خود را رزرو نمایید.

سرویس تاکسی

در خیابان های تهران همیشه موجی از عجله را می بینیم. همه عجله دارند . همه می خواهند سریع به کارهایشان برسند . به همین علت وقت حکم طلا را برای همه ما دارد. حتی اگر در خیابان های شلوغ تهران مدت ها منتظر تاکسی مانده اید، موفق به گرفتن تاکسی نشده اید. می توانید از سرویس تاکسی پارسه گشت نیز استفاده کنید. فقط کافی است با شرکت آموت سفر پارسه گشت تماس بگیرید .خودروهای سرویس تاکسی، پارسه گشت انواع مختلفی دارد شما می توانید براساس نیاز خود، سرویس تاکسی موردنظر را رزرو کنید. تمام تاکسی های پارسه گشت زیر نظر تاکسیرانی است . این قانونی بودن سرویس تاکسی های پارسه گشت موجب اطمینان و آرامش خاطر مسافران عزیز می شود. لازم به ذکر است سرویس تاکسی پارسه گشت، را می توانید تحت عنوان تاکسی تهران اصفهان، تاکسی تهران مشهد، تاکسی تهران به تمام شهرهای داخلی ایران رزرو کنید.

اتوبوس در اختیار

اتوبوس در اختیار ، یک اتوبوس در اختیار شما! از تهران به هر جای ایران؛ از یک نفر تا هر تعداد که اتوبوس انتخابی شما ظرفیت داشته باشد. آموت سفر یکی از ارائه دهندگان سرویس اتوبوس در اختیار از تهران به سایر شهرها و از سایر شهرها به تهران است. اگر مهمان دارید و می‌خواهید آن ها را از تهران به سوی شهر خود روانه کنید و بالعکس، اولین گزینه برای شما رزرو اتوبوس دربستی است. اگر قصد سفر با دوستان و آشنایانتان را دارید و برای این سفر نمی‌خواهید خستگی رانندگی با ماشین های شخصی به جانتان بماند و از تک تک لحظات سفر لذت کافی و وافی را ببرید، کافی است از سرویس اتوبوس در اختیار را از آموت بخواهید.

حتی اگر نیاز است جمعی از کارکنان خود را به شهر دیگری اعزام کنید تا جلسه کاری یا آموزشی مهمی را به سرانجام برسانند. و در این سفر تمامی خدمات سفر به عهده مجموعه شماست، کافی است برای مقرون به صرفه شدن هر چه بیشتر این سفر سرویس اتوبوس دربستی بین شهری را رزرو کنید و تمامی کارکنان خود را با خیالی آسوده به سوی مقصد روانه کنید. برای رزرو اتوبوس در اختیار با شماره شرکت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

سرویس بین شهری

سرویس بین شهری پارسه گشت، سواری بین شهری را در اختیار شما خواهد گذاشت که با بالاترین ایمنی ممکن شما و بارهای شما را به مقصد مورد نظر خواهد رساند. این سرویس شما و بار شما را بیمه خواهد کرد تا کوچکترین آسیب یا خسارتی به شما وارد نشود و درصورت وارد شد، به بهترین نحو ممکن جبران گردد. همچنین سرویس بین شهری پارسه گشت آماده ارائه تاکسی فرودگاه امام به شما عزیزان است. در واقع اگر از فرودگاه به هر مقصد و شهری از ایران که بخواهید بروید، سواری بین شهری این سرویس در کنار شماست.

کرایه تاکسی بین شهری بر اساس عرضه و تقاضا محاسبه می‌شود. با توجه به اینکه سرویس های بین شهری گاها با توجه به نیاز مسافر دارای توقف در شهر مقصد ویا تغییرات در مبداءها و مقصد همراه است، نرخ سفر بین شهری ارزان را بر اساس درخواست مسافر متغییر مینماید.

 

کرایه سواری بین شهری

نرخ کرایه تاکسی برون شهری به ازای هر کیلومتر بر اساس نوع خودرو متفاوت است. برای مثال سفر بین شهری ارزان برای تاکسی های خودرو های تولید داخل ۱۸۰۰ الی ۲۵۰۰ تومان و کرایه سواری بین شهری برای خودرو های vip وی آی پی ۲۸۰۰ الی ۴۰۰۰ تومان بسته به شرایط جاده محاسبه می‌گردد.

ناوگان شرکت پارسه گشت با خودرو های داخلی مدل بالای ۱۳۹۹ و خارجی مدل بالای ۲۰۱۷ می‌باشند.

داشتن سواری بین شهری دربست مخصوصا در انجام ماموریت‌های شهرستان برای شرکت‌ها و اشخاص هزینه‌ای بالا ایجاد خواهد کرد. با سپردن این بخش به شرکت پارسه گشت با کمترین هزینه بهترین کیفیت و سرعت را تجربه خواهید نمود.

جدول نرخنامه کرایه بین شهری با سواری – خرداد ۱۴۰۲

طبق بخش نامه شماره ۳۱۶۰/۷۴ مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای درخصوص افزایش ۲۹ درصدی نرخ بلیت مسافر سواری کرایه بین شهری، نرخ بلیت سواری‌ های کرایه پلاک عمومی بین‌ شهری در مسیرهای منتهی به تهران (به صورت رفت و برگشت) به شرح ذیل می باشد: 

 

شهرستاننرخ بلیط برای هر نفرکل کرایهنوع خودرو
قزوین۱۲۹,۰۰۰۳۸۷,۰۰۰پژو، سمند
ساوه۱۲۹,۰۰۰۳۸۷,۰۰۰پژو، سمند
قم۱۲۹,۰۰۰۳۸۷,۰۰۰پژو، سمند
ابهر۲۱۲,۸۵۰۶۳۸,۵۵۰پژو، سمند
زنجان۲۸۳,۸۰۰۸۵۱,۴۰۰پژو، سمند
رشت۳۴۱,۸۵۰۱,۰۲۵,۵۵۰پژو، سمند
بندر انزلی۳۵۴,۷۵۰۱,۰۶۴,۲۵۰پژو، سمند
لاهیجان۳۵۴,۷۵۰۱,۰۶۴,۲۵۰پژو، سمند
همدان۳۲۲,۵۰۰۹۶۷,۵۰۰پژو، سمند
کرمانشاه۶۰۶,۳۰۰۱,۸۱۸,۹۰۰پژو، سمند
سنندج۶۰۶,۳۰۰۱,۸۱۸,۹۰۰پژو، سمند
تبریز۶۰۶,۳۰۰۱,۸۱۸,۹۰۰پژو، سمند
اردبیل۶۰۶,۳۰۰۱,۸۱۸,۹۰۰پژو، سمند
آستارا۵۳۵,۳۵۰۱,۶۰۶,۰۵۰پژو، سمند
چالوس۳۰۹,۶۰۰۹۲۸,۸۰۰پژو، سمند
تنکابن۳۴۱,۸۵۰۱,۰۲۵,۵۵۰پژو، سمند
رامسر۳۶۱,۲۰۰۱,۰۸۳,۶۰۰پژو، سمند
تنکابن از رشت۴۵۱,۵۰۰۱,۳۵۴,۵۰۰پژو، سمند
مهران۷۶۱,۱۰۰۲,۲۸۳,۳۰۰پژو، سمند
چابکسر۳۷۴,۱۰۰۱,۱۲۲,۳۰۰پژو، سمند
رودسر۳۹۳,۴۵۰۱,۱۸۰,۳۵۰پژو، سمند
لنگرود۳۸۰,۵۵۰۱,۱۴۱,۶۵۰پژو، سمند
بوئین زهرا۱۴۱,۹۰۰۴۲۵,۷۰۰پژو، سمند
کلاردشت۳۰۹,۶۰۰۹۲۸,۸۰۰پژو، سمند
نوشهر۳۰۹,۶۰۰۹۲۸,۸۰۰پژو، سمند
عباس آباد۳۴۱,۸۵۰۱,۰۲۵,۵۵۰پژو، سمند
کلاچای۳۹۳,۴۵۰۱,۱۸۰,۳۵۰پژو، سمند
آبیک۹۰,۳۰۰۲۷۰,۹۰۰پژو، سمند
هشتگرد۷۴,۸۲۰۲۲۴,۴۶۰پژو، سمند
سلمان شهر۳۴۱,۸۵۰۱,۰۲۵,۵۵۰پژو، سمند
فومن صومعه سرا۳۵۴,۷۵۰۱,۰۶۴,۲۵۰پژو، سمند
شهرستاننرخ بلیط برای هر نفرکل کرایهنوع خودرو
قزوین۱۵۴,۸۰۰۴۶۴,۴۰۰VIP
ساوه۱۵۴,۸۰۰۴۶۴,۴۰۰VIP
قم۱۵۴,۸۰۰۴۶۴,۴۰۰VIP
ابهر۲۳۴,۷۸۰۷۰۴,۳۴۰VIP
زنجان۳۴۱,۸۵۰۱,۰۲۵,۵۵۰VIP
رشت۴۱۲,۸۰۰۱,۲۳۸,۴۰۰VIP
بندر انزلی۴۴۵,۰۵۰۱,۳۳۵,۱۵۰VIP
لاهیجان۴۴۵,۰۵۰۱,۳۳۵,۱۵۰VIP
همدان۳۹۳,۴۵۰۱,۱۸۰,۳۵۰VIP
کرمانشاه۷۳۵,۳۰۰۲,۲۰۵,۹۰۰VIP
سنندج۷۳۵,۳۰۰۲,۲۰۵,۹۰۰VIP
تبریز۷۳۵,۳۰۰۲,۲۰۵,۹۰۰VIP
اردبیل۷۳۵,۳۰۰۲,۲۰۵,۹۰۰VIP
آستارا۶۴۵,۰۰۰۱,۹۳۵,۰۰۰VIP
چالوس۳۶۷,۶۵۰۱,۱۰۲,۹۵۰VIP
تنکابن۴۰۶,۳۵۰۱,۲۱۹,۰۵۰VIP
رامسر۴۳۲,۱۵۰۱,۲۹۶,۴۵۰VIP
تنکابن از رشت۵۲۸,۹۰۰۱,۵۸۶,۷۰۰VIP
مهران۹۱۵,۹۰۰۲,۷۴۷,۷۰۰VIP
چابکسر۴۱۲,۸۰۰۱,۲۳۸,۴۰۰VIP
رودسر۴۶۴,۴۰۰۱,۳۹۳,۲۰۰VIP
لنگرود۴۴۵,۰۵۰۱,۳۳۵,۱۵۰VIP
بوئین زهرا۱۶۷,۷۰۰۵۰۳,۱۰۰VIP
کلاردشت۳۶۷,۶۵۰۱,۱۰۲,۹۵۰VIP
نوشهر۳۶۷,۶۵۰۱,۱۰۲,۹۵۰VIP
عباس آباد۴۰۶,۳۵۰۱,۲۱۹,۰۵۰VIP
کلاچای۴۷۰,۸۵۰۱,۴۱۲,۵۵۰VIP
آبیک۱۰۹,۶۵۰۳۲۸,۹۵۰VIP
هشتگرد۸۹,۰۱۰۲۶۷,۰۳۰VIP
سلمان شهر۴۰۶,۳۵۰۱,۲۱۹,۰۵۰VIP
فومن صومعه سرا۴۴۵,۰۵۰۱VIP

تاکسی برون شهری

سواری برون شهری همان سواری بین شهری است. در واقع اگر شما از آموت درخواست تاکسی برون شهری داشته باشید به این منزله است که تاکسی بین شهری را درخواست کردید و از شهر مورد نظر شما که معمولا تهران است، شما را با این سواری به شهر مورد نظر شما خواهیم رساند. همانطور که پیش تر ذکر کردیم، امروزه دنیا آنقدر کوچک شده است که از این شهر به ان شهر دیگر نیازی به تمهیدات خاصی ندارد. در واقع اگر شما برای مقاصد تجاری و یا کاری و یا حتی دیدار دوستان و … بخواهید از تهران به سایر شهرها بروید، تنها کافی است از آموت سواری برون شهری بخواهید تا با ماشین و سرویس دلخواه شما را به مقصد مورد نظر برساند. در بسیاری از موارد تجاری و کاری حتی نیاز است در یک روز کاری با یک تاکسی برون شهری به شهری رفته، کارهای خود را به انجام برسانید و مجدد به شهر خود بازگردید و این امکان هم برای شما فراهم آمده است. برای مثال تاکسی بین شهری اصفهان یکی از پرتقاضاترین سرویس برون شهری است. به دلیل مراوده زیاد تهران و اصفهان ارائه این سرویس توسط آموت منجر به سادگی روند کاری و تجاری بسیاری از افراد و شرکت ها شده است.

شما در تاکسی برون شهری می‌توانید کل خودرو را دربست کرده و تنها خود و عزیزانتان در آن به سفر بپردازید و یا اینکه این مسئله ممکن است برای شما مهم نباشد و هم سفر شدن با غریبه ها برای شما جذاب باشد. جالب اینجاست که برای این سرویس نیازی به طی مسافت های بالا با نتایج نسبی ندارید. برای مثال نیازی نیست از محل زندگی یا کار خود تا فرودگاه را بروید و تازه منتظر پرواز خود بمانید و از لحظه ای که اراده کنید می‌توانید از مبدا مورد نظر یک سواری برون شهری کاملا در اختیار داشته باشید و از سفر خود تا مقصد لذت ببرید. و یا برای مثال نیازی به انتظار برای یافتن بلیط های لحظه آخری قطار یا هواپیما نیست و با اولین تماس با آموت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ می‌توانید تاکسی برون شهری خود را رزرو کنید و در لحظه سفر خود را آغاز نمایید.

 

تاکسی برون شهری تهران

با چند کلیک، تاکسی برون شهری از تهران به هر شهری که شما بخواهید، جلوی درب خانه یا محل کار شما حاضر خواهد شد. تاکسی برون شهری تهران آموت کاملا ایمن بوده و جای هیچ نگرانی را برای شما باقی نخواهد گذاشت. چرا که رانندگان این سرویس کاملا با تجربه هستند و به طور کامل از لحاظ روحی، جسمی، مهارت و سابقه مورد بررسی قرار می‌گیرند. در واقع تاکسی برون شهری از تهران، به تک تک نیاز های ایمنی و امنیتی شما که در دست رانندگان با شد توجه ویژه داشته است. همچنین بیمه مسافران، راننده و خودروها از سوی شرکت آموت به طور کامل چک خواهد شد و جای هیچ نگرانی نخواهد بود. درضمن نرخ کرایه تاکسی برون شهری کاملا معقول بوده و مقدار کاملا ثابت و تعیین شده ای از سوی شرکت دارد و دیگر نیازی به پرداخت هزینه های اضافی از سوی شما به راننده نخواهد بود.

همچنین نحوه پرداخت به توافق شما و شرکت کاملا مخص خواهد شد و دیگر نگرانی در این زمینه نخواهید داشت. تاکسی برون شهری تهران علاوه بر موارد ایمنی ذکر شده، دارای البقای وسایل جاده ای و ایمنی همچون کپسول آتش نشانی است و کلیه جوانب ایمنی در این خودروها رعایت شده است. علاوه بر تجهیزات ایمنی، تمامی وسایل و امکانات رفاهی سفر نیز در سرویس تاکسی برون شهری از تهران فراهم است. برای مثال سیستم های سرمایشی و گرمایشی کلیه خودروها در طول سال مورد بررسی قرار خواهند گرفت و از منظر تهویه هوا کلیه جوانب در نظر گرفته خواهد شد. 

علاوه بر این خیلی وقت ها دوست داریم برای تفریح و گردشگری به اطراف تهران برویم . یک آب و هوایی عوض کنیم. اما ماشین نداریم . تاکسی برون شهری تهران ، آموت سفر پارسه گشت ، گزینه بسیار خوبی در چنین شرایطی است. علاوه بر این خیلی افراد با اینکه ماشین دارند اما ترجیح می دهند از تاکسی برون شهری تهران، برای تفریح و گردشگری اطراف تهران استفاده کنند. به علت خستگی های رانندگی و ترافیک ! که به عقیده ما در آموت سفر پارسه گشت ، کار عاقلانه ایست . شما می توانید ساعت بازگشت را خود را نیز انتخاب کنید .تا در همان زمان مشخص، راننده ی تاکسی برون شهری، پارسه گشت شما را به تهران بازگردانند. استفاده از تاکسی برون شهری تهران، به جای استفاده از خودرو شخصی، در سفرهای طولانی و کوتاه، از استهلاک خودرو شخصیمان جلوگیری می کند.

 

تاکسی دربستی برون شهری

سرویس تاکسی دربستی برون شهری پارسه گشت بسته به نیاز و نوع درخواست شما ارائه خواهد شد. در واقع سواری دربستی برون شهری ما بسته به اینکه شما تنها مسیر رفت را سرویس بخواهید؛ مسیر رفت و برگشت را تاکسی دربستی برون شهری نیاز داشته باشید؛ به صورت ساعتی سواری دربستی برون شهری بخواهید؛ و یا حتی به صورت غیردربستی به این سرویس نیاز داشته باشید، به شما خدمات ارائه خواهد کرد و برنامه های شما را پشتیبانی خواهد کرد.

برگذاری تور های مسافرتی، ارسال کارشناس در حوزه‌های مختلف به شهر‌های دیگر به یک سیستم حمل و نقلی مجهز، با کیفیت، منظم و تمیز نیاز دارد. شرکت پارسه گشت آماده ارائه خدمات حمل و نقل سواری دربستی برون شهری بصورت قراردادی و سرویس تاکسی بین شهری با تمام ادارات، شرکت‌ها و موسسات می‌باشد.

 

تاکسی سرویس برون شهری

تاکسی برون شهری از تهران به شهرستان

علاوه بر موارد ایمنی ذکر شده، قابل ذکر است که تاکسی برون شهری از تهران به شهرستان، کاملا تحت نظر پلیس راه بوده و سفرهای آن به طور دفترچه ای، هر پلیس راه به پلیس راه چک می‌شود که سلامت شما در طول راه تضمین گردد. همچنین کارکشته بودن رانندگان و حرفه ای بودن آن ها در تشخیص مسیر و شناخت کافی و وافی آن ها از مسیر سبب خواهد شد از کوتاه ترین مسیر شما را به مقصد برسانند مگر اینکه درخواست خود شما باشد که از مسیر خاصی به سفر بپردازید. به علاوه با توجه به این اشنایی کمترین نگرانی را برای حرکت در مسیر خواهید داشت. همچنین با توجه به تجربه و عادت رانندگان به جاده و مسافرت های جاده‌ای، خستگی آن ها در مسیر نسبت به زمانی که خود شما بخواهید رانندگی بفرمایید بسیار کمتر از و در نتیجه خطر کمتری شما را تهدید خواهد کرد. در سفر با تاکسی برون شهری از تهران به شهرستان کافی است استراحت کنید و از سفر لذت ببرید.

 

تاکسی سرویس شهرستان

در صورتی که شرکت های خدماتی با امکان ارائه خدمات به دیگر شهرها و یا اشخاص برای جابجایی به شهرستان به تاکسی سرویس شهرستان نیاز داشته باشند، پارسه گشت در کنار آن‌هاست. ما در سرویس دربستی برای شهرستان پارسه گشت انواع خودرو از جمله خودرو ون، سواری، اتوبوس، مینی بوس و … درجه یک را در اختیار شرکت ها و اشخاص حقیقی خواهیم گذاشت. تمامی این سرویس دربستی برای شهرستان به علاوه دربستی سواری VIP و یا دربستی بین شهری خارجی، با کمترین نرخ تاکسی بین شهری ارائه خواهد شد. سرویس دربستی VIP برای شهرستان به جهت ارائه خدمات حرفه ای به شما عزیزان به خدمات ما اضافه شده است.

سرویس دربستی برای شهرستان شرکت های ارائه دهنده خدمات به دیگر شهر‌ها و اعزام نیروهای خود به هر نقطه از کشور می‌توانند سرویس خودرویی، ون، سواری و اتوبوس و مینی بوس درجه یک درخواست دهند.

از ویژگی‌های تاکسی برای شهرستان شرکت پارسه گشت ارائه خودروهای دربستی سواری vip خارجی با کمترین نرخ تاکسی بین شهری ارائه می‌گردد. سرویس vip شهرستان شرکت بهترین سفیران شرکت در خدمت حرفه‌ای سازی خدمات شهرستان عزیزان قرار گرفته است.

چنانچه برای استفاده از خدمات سواری دربستی فرودگاه به ماشین نیاز دارید هر چه سریع‌تر رزرو خود را انجام دهید.

رزرو دربستی بین شهری

رزرو دربستی بین شهری پارسه گشت بدین صورت است که با اولین تماس شما از طریق راه های ارتباطی مطرح شده در ادامه و اعلام مشخصات کامل خود، آدرس مبدا به طور دقیق، تاریخ و زمان دقیق حرکت به سوی مقصد، آدرس مقصد به طور دقیق، کارشناسان ما تمامی موارد مورد نیاز برای ثبت نهایی ماشین دربستی را در اختیار شما قرار خواهند داد و در صورت رضایت شما عزیزان تاکسی بین شهری را برای شما عزیزان ثبت نهایی خواهند کردو حالا تنها کاری که شما باید انجام دهید، اماده شدن برای یک سفر لذت بخش است.

از طریق راه‌های ارتباطی و شماره زیر ماشین دربستی و تاکسی بین شهری خود را رزرو نمایید.

آموت سفر برای سهولت شما عزیزان اقدام به ارائه سرویس سواری برون شهری برای تمامی شهرهای کلیه شهرهای کوچک و بزرگ ایران کرده است.

آموت سفر به صورت ۲۴ ساعته و حتی در تعطیلات، آماده ارائه پشتیبانی به دربستی بین شهری است.

شما هر کجای ایران که باشید کافی است از طریق یکی از روش های زیر با اموت ارتباط بگیرید تا سرویس بین شهری مدنظر را برای شما رزرو نماییم.

– رزرو تلفنی تاکسی بین شهری

– رزرو انلاین تاکسی بین شهری

نرخ کرایه دربستی بین شهری آموت بر اساس فاکتورهای مختلفی از جمله مسافت مبدا و مقصد، زمان حرکت، خودرو انتخابی، ترافیک و شلوغی مسیر انتخابی و … تعیین خواهد شد.

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

12 دیدگاه دربارهٔ «سرویس تاکسی بین شهری-سواری دربستی-سرویس شهرستان»

 1. پرویز نیک منش

  سلام . ایا خودرو دربستی از درب منزل حرکت می کند ؟
  ضمنا مقصد من یکی از روستاهای نوشهر است که دقیقا دو کیلو متر از نوشهر فاصله دارد . چه باید کرد

 2. محمد مهرافروز

  سلام
  سرویس دربستی از تهران به متل قو (سلمانشهر) ۲ نفر ماشین سمند یا تویوتا یا رنو سفرون فردا چهار شنبه بعد از ظهر یا پنج شنبه

  1. با سلام لطفا با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ جهت رزرو سواری بین شهری خانم برای اصفهان تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن