سواری تهران چالوس

تاکسی تهران به چالوس

تاکسی تهران به چالوس

تاکسی تهران به چالوس ، راهگشای ۲۰۰ کیلومتر مسافت! سفر با تاکسی برون شهری هم هزینه های کمتری دربر خواهد داشت؛ هم اینکه دیگر مجبور به تحمل ساعت ها و ساعت ها رانندگی در تنهایی و یا با دقت در جاده نیستید. ضمن اینکه با استفاده از این روش حجم ترافیک به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد و از میزان آلودگی هوا کاسته می‌شود. لذا از لحاظ فرهنگی، در بسیاری از اقشار جامعه از جایگزینی سفر با تاکسی های بین شهری برای سفرهای بین شهری جهت دستیابی به دستاوردهای مذکور استقبال می‌شود.

یکی از تاکسی های فعال در این سرویس پارسه گشت ، تاکسی تهران چالوس است. علاوه بر مقصد نهایی که چالوس است؛ این تاکسی مسیر شهرستان های رویان، کلارستاق، کُجور، چالوس‌رستاق، رستمدار، پتشخوارگر را نیز پوشش می‌دهد. درواقع شما می‌توانید با یک تیر چندین نشان بزنید!

 

با سواری دربستی تهران به چالوس چقدر در راه هستیم؟!

دربستی تهران به چالوس با توجه به اینکه باید حدود ۱۹۶ کیلومتر مسافت بپیماید، در نهایت پس از ۲ ساعت از زمان خروج از تهران شما را به مقصد خواهد رساند. اما همه این فرضیات با در نظر داشتن خلوتی مسیر و عدم ترافیک است. در صورتی که ترافیک و شلوغی مسیر را داشته باشیم، این مسیر معمولا بین ۲ الی ۴ ساعت زمانبر خواهد بود. معمولا با خدمات سواری برون شهری، پارسه گشت نسبت به قطار و اتوبوس، سریع تر و زودتر به مقصد می رسیم. خدمات برون شهری پارسه گشت به تمام شهرها ارائه داده می شود. سواری برون شهری اصفهان، سواری برون شهری چالوس، سواری برون شهری قم و غیره همگی جز خدمات سرویس بین شهری می باشد.

 

 

 

جاده-چالوس-و-تاکسی-تهران-به چالوس

قیمت تاکسی تهران چالوس

این قیمت بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود. این عوامل عبارتند از میزان مسافت، میزان شلوغی و ترافیک رایج مسیر، توقف های بین راهی در صورت وجود، دربستی بودن سرویس یا تنها بین شهری بودن ان، نوع ماشین انتخابی شما و … در پارسه گشت، با یک تماس تلفنی و تعیین موارد گفته شده، اپراتورهای ما هزینه دقیق سفر از تهران به چالوس با تاکسی تهران به چالوس را به شما ارائه خواهند کرد. در ادامه قصد داریم به بررسی کرایه تاکسی تهران چالوس ۱۴۰۲ و عید ۱۴۰۳ بپردازیم. 

 

کرایه تاکسی چالوس به تهران

کرایه تاکسی تهران چالوس و کرایه تاکسی چالوس به تهران در سال ۱۴۰۲ از بیهقی و ترمینال غرب دربستی در صورت پژو یا سمند به ازای هر نفر ۲۴۰۰۰۰ تومان و در صورت رنو الانترا یا اکسنت در حالت VIP برای هر نفر ۲۸۵۰۰۰ تومان می‌باشد. در ضمن اگر قصد سوار شدن به تاکسی را دارید، کرایه آن از یک میلیون و پانصد متغیر است. بسته به نوع وسیله نقلیه ممکن است کرایه بیشتر باشد. قابل ذکر است که پارسه گشت، کرایه تاکسی چالوس به تهران عید ۱۴۰۳ را ثابت نگه داشته و بسته به میزان تقاضا به شما این سرویس دربستی را ارائه دهد.

 

سواری بین شهری چالوس تهران

چالوس و تهران دو شهر کاملا نزدیک و با مراودات بالا هستند و به همین خاطر سواری بین شهری چالوس تهران و بالعکس در میان افراد برای سفرهای شخصی، خانوادگی، تورها و حتی سفرهای کاری، بسیار پرتقاضا است. حتی شرکت‌های خدمات شهری که به سایر شهرها خدمات ارائه می‌کنند و نیروهای خود را به هر نقطه از کشور اعزام می‌کنند می‌توانند با درخواست سرویس بین شهری از پارسه گشت، با ون، اتوبوس یا سواری و مینی‌بوس و … این انتقال نیرو را انجام دهند.

یکی از ویژگی های سواری تهران چالوس ارائه خودروهای سواری VIP خارجی با کمترین قیمت تاکسی بین شهری است. 

 

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

2 دیدگاه دربارهٔ «تاکسی تهران به چالوس»

    1. سلام دوست عزیز
      بله مبدا شما هرجای تهان که باشد می توانید از خدمات بین شهری پارسه گشت استفاده کنید. حتی شما می توانید در سیستم رزرو آنلاین دو مبدا یا دومقصد را نیز انتخاب کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن