taxi arak

تاکسی بین شهری اراک

تنوع تاکسی برون شهری شهر اراک بسیار زیاد است و برخی از تاکسی های بین شهری اراک شامل تاکسی اینترنتی، دربستی، تاکسی فرودگاه و تخصصی و ون می‌باشد. یکی از دغدغه های همه در سفر، ترافیک در شهر است. اگرچه اراک تاکسی های زیادی دارد، اما بازدیدکنندگان از این شهر نگران این موضوع نخواهند بود. از طرفی با استفاده از سواری دربستی به جای خودروی شخصی می‌توان هزینه‌های سفر را کاهش داد.

کرایه سواری اراک به تهران

تاکسی های شخصی واقعی مانند تاکسی تلفنی یا آژانس در شهر اراک موجود است. این تاکسی‌ها مکان های مشخصی در نقاط مختلف شهر دارند و می‌توانید به صورت حضوری مراجعه کنید یا با تماس تلفنی با بهترین نرخ کرایه تاکسی برون شهری اراک درخواست تاکسی کنید. معمولا مردم شهر اراک و سایر شهرها به طور مرتب از تاکسی های شخصی استفاده می‌کنند.

آژانس ها شماره اشتراک را در اختیار آنها قرار می‌دهند و این شماره در مرکز آنها ثبت می‌شود. بدین ترتیب هر بار که فردی با آژانس تماس می‌گیرد و شماره مشترک خود را اعلام می‌کند بدون نیاز به تماس مجدد با آدرس تاکسی و سواری اراک به تهران، کرج، قم و اصفهان برای او ارسال می‌شود.

برای اطلاع از خدمات سرویس حمل و نقل کارکنان، پارسه گشت بروی سرویس کارکنان کلیک کنید.

سواری اراک به تهران
سواری اراک به تهران

تاکسی برون شهری اراک دربستی

علاوه بر تمامی تاکسی های دربستی فعال در شهر اراک، اتوبوس های مسافرری شخصی نیز وجود دارد. این سواری ها معمولاً پژو، پراید و سمند هستند و محدودیتی برای فعالیت در شهر و خارج از شهر ندارند. سفرهای انفرادی معمولاً تمام وقت یا پاره وقت هستند و برنامه یا مسیر مشخصی برای آن ها وجود ندارد.

توجه داشته باشید که این اپراتورها کرایه مسافران را بالاتر از تاکسی ها و اتوبوس های داخل شهر قم می گیرند. بنابراین بهتر است به جای آن از تاکسی استفاده کنید.

مسافت و زمان سفر بین شهری تهران به اراک چقدر خواهد بود؟
مسافت اراک تا تهران حدود ۲۸۰ کیلومتر و و حدود سه ساعت زمان تا رسیدن به مقصد در این سفر بین شهری نیاز است.

کرایه ون دربستی تهران اراک

قیمت کرایه ون برای مسیر اراک به تهران یا سایر استان ها عموماً ثابت در نظر گرفته می‌شود و تنوع آن می‌تواند در قیمت خروج از شهر متفاوت باشد. به علاوه نرخ تاکسی فرودگاه امام به اراک نیز متفاوت می باشد

برای اطلاع از خدمات دربستی پارسه گشت ، برروی سواری بین شهری کلیک کنید.

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن