تاکسی فرودگاه امام خمینی

تاکسی فرودگاه امام خمینی

فرودگاه بین الملی امام خمینی (IKA) اصلی ترین فرودگاه بین مللی ایران  است که در ۳۰ کیلومتری جنوب غربی تهران واقع شده است. و به عنوان قطب اصلی ایران ایر، خطوط هوایی معراج و ماهان ایر عمل می کند. این فرودگاه در سال ۲۰۰۴ جایگزین فرودگاه بین الملی مهرآباد شده و به عنوان فرودگاه اصلی در تهران بزرگ افتتاح شده است.
تاکسی vip شرکت آموت سفر پارسه فرودگاه امام بصورت شبانه روزی آماده سرویس دهی به مسافران عزیز است. شما مسافران عزیز می توانید از طریق تماس با شماره شرکت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ و به صورت آنلاین، جهت رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه اقدام کنید. همانطور که می دانید فرودگاه‌ امام را شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی اداره می‌کند که مرکز فعالیت شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر، ماهان ایر، هواپیمایی آسمان، قشم ایر، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی تابان و هواپیمایی زاگرس است.

به دلیل فاصله این فرودگاه تا شهر تهران و سایر شهرهای ایران و همچنین سبک و نوع مسافرانی که به این فرودگاه رفت و آمد دارند، نیاز است سرویس ها و تاکسی فرودگاه امام خمینی سبک خاص خود را داشته باشند . در واقع این فرودگاه به یک ارائه دهنده ترنسفر وی آی پی فرودگاه امداد نیاز دارد . که به مسافران این فرودگاه خدمات رسانی نماید.

شرکت آموت سفر پارسه، به جهت آرامش خاطر و راحتی مسافران عزیز به ارائه برترین سرویس های ترنسفرVIP، خدمات سی آی پی تشریفات (CIP) و برترین تاکسی فرودگاه امام خمینی پرداخته است. این شرکت خدمات و تاکسی های خود را به صورت شبانه روزی و در تمامی روزهای هفته حتی تعطیلات رسمی، با رانندگان آموزش دیده سرویس تشریفات، خودروهای روز دنیا، بالاترین سطح ایمنی و امنیت ممکن به مسافران فرودگاه امام ارائه می کند.

تاکسی فرودگاه امام خمینی

تاکسی فرودگاه امام ، شرکت آموت سفر پارسه خدمات سی آی پی CIP تشریفات با لوکس ترین خودرو ها را ارائه می‌دهد. شرکت آموت سفر در ارائه خدمات vip تشریفات به شرکت های داخل شهر تهران امکان ارائه خدمات تشریفات فرودگاه به تمامی نقاط ایران را فراهم نموده است.

شرکت آموت سفر پارسه مجری سرویس‌های دربستی ادارات، مدارس و شرکت‌ها در محدوده تهران و کرج امکان رزرو غیر حضوری ترنسفر vip فرودگاه امام را فراهم کرده است.

از مزایای تاکسی فرودگاه امام خمینی شرکت پارس گشت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن رانندگان مجرب
 • فعال بودن به صورت ۲۴ ساعته در تمام ایام سال
 • داشتن خودرو های لوکس و مدرن
 • تنوع خودرو ها
 • ارائه خودرو به صورت vip و cip
 • امنیت و اطمینان در سفر

بنابراین به یاد داشته باشید؛ شرکت پارسه گشت به غیر از تهران، خدمات بین شهری را نیز برای مسافران خود در نظر گرفته است.

رزرو تاکسی فرودگاه امام خمینی

برای همه ما پیش آمده است که ساعت پروازمان، در زمان های شلوغ  یا خلوت شب یا روز است.  احتمال پیدا شدن تاکسی در چنین شرایطی سخت است. در همین راستا، رزرو تاکسی فرودگاه امام خمینی، موجب آرامش خاطر مسافران عزیز می شود. در این روش، مسافران عزیز میتوانند از چند ساعت قبل از پرواز، تاکسی فرودگاه امام خمینی را، از طریق شماره شرکت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ به صورت  ۲۴ ساعته، تلفنی یا واتس آپ رزرو کنند. اگر شما بخواهید از روشی غیر از اینترنتی و آنلاین، یعنی تلفنی یا واتس آپ، نسبت به رزرو تاکسی فرودگاه امام خمینی، پارسه گشت اقدام کنید؛ اپراتورهای پارسه گشت، ۲۴ ساعته پاسخگویی شما عزیزان هستند.

 مسافران عزیز که مقصد آنها فرودگاه امام خمینی است، از دو طریق می توانند جهت رزرو تاکسی فرودگاه امام خمینی اقدام کنند.

 1. تماس با شماره شرکت ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ 
 2. آنلاین از طریق لینک رزرو تاکسی فرودگاه

 مسافرانی که قصد بازگشت از فرودگاه به منزل را نیز دارند می توانند از خدمات شرکت پاسه گشت استفاده کنند. سفر از هر نوعی که باشد کاری، تفریحی، زیارتی و غیره، باز هم خستگی های خودش را دارد. هرچقدر هم که خوش گذشته باشد، مسافر نیاز دارد سریع به منزل برسد و استراحت کند. مسافران می توانند برای بازگشت خود از فرودگاه به مقصد مورد نظرشان، تاکسی فرودگاه امام را رزرو کنند. کافی است مسافران عزیز برای اینکه در فرودگاه معطل نشوند، از طریق سایت شرکت آموت سفر پارسه گشت، فرم اطلاعات رزرو تاکسی فرودگاه امام را تکمیل نمایند. تا بلافاصله بعد از فرود هواپیما بدون فوت وقت سوار تاکسی شوند و به سوی مقصد حرکت کنند. بهتر است برای ایام شلوغ مانند عید، برای رفتن به فرودگاه از چند روز قبل نسبت به رزرو تاکسی فرودگاه امام، اقدام نمائید. زیرا ممکن است به علت شلوغی تمام سرویس های تاکسی فرودگاه امام پارسه گشت، رزرو شده باشند.

فرم رزرو تاکسی فرودگاه امام، پارسه گشت، این امکان را به شما می دهد که اگر قبل از رفتن به فرودگاه، مجبور به انجام کاری بودید، یا همسفری داشتید، می توانید با خیال راحت، گزینه مسیر دوم را نیز انتخاب کنید. این پارامتر موجب می شود، مسافر با خیالی آسوده، به کار خود بپردازد و بعد به سوی فرودگاه مورد نظر حرکت کند. در چنین شرایطی که دارای دو مسیر هستید، می بایست به زمان رزرو تاکسی و زمان پرواز و میزان معطلی مسیر دوم نیز توجه فرمائید.

رزرو تاکسی فرودگاه امام خمینی

رزرو تاکسی راوفر فرودگاه امام

رزرو تاکسی فرودگاه امداد خمینی ، یکی از خدمات ارزشمند در حوزه تشریفات فرودگاه امام خمینی می‌باشد. شرکت آموت سفر با افتخار امکان رزرو تاکسی VIP فرودگاه امام خمینی را فراهم کرده است. شما می‌توانید در جایگاه اختصاصی تاکسی فرودگاه امام خمینی، خودروهای مدرن و معتبری همچون تویوتا کمری و راوفور را همراه با رانندگان باتجربه و آموزش دیده در زمینه تشریفات با رانندگی ایمن را بیابید و با آنها همسفر شوید ، یا برای عزیزانتان به رزرو تاکسی وی آی پی فرودگاه امام بپردازید.

همچنین در صورتی که تعداد مسافران شما بالا باشد و نیاز به ون vip تشریفات فرودگاه امام داشته باشید، پارسه گشت یکی از ارائه دهندگان این سرویس است و با خیال راحت می‌توانید به ما اعتماد نمایید. آموت سفر پارسه گشت، با هدف ارائه خدمات VIP به مسافران، امکان رزرو ون تشریفات فرودگاه امام با هیوندا H350 را با بالاترین سطح کیفیت خدمات و رزرو پیش‌تعیین شده فراهم می‌سازد.

از طریق رزرو تاکسی VIP فرودگاه امام، مسافران قادر به بهره‌مندی از این خدمات اختصاصی و لوکس هستند. رزرو تاکسی راوفر فرودگاه امام یک نوع از سرویس های تاکسی وی آی پی فرودگاه امام است. برای رزرو چنین تاکسی‌هایی در فرودگاه امام می‌توانید به روش‌های زیر عمل کنید:

تماس تلفنی: اطلاعات تماس شرکت پارسه گشت را برای مواقع نیاز داشته باشید و یا با مراجعه به سایت ما این اطلاعات را دریافت نمایید.

رزرو آنلاین: شرکت آموت سفر پارسه گشت، امکان رزرو آنلاین تاکسی vip فرودگاه امام خمینی از طریق وبسایت خود را نیز فعال کرده است . و شما به راحتی می‌توانید برای اطلاع از تعرفه تاکسی فرودگاه امام و رزرو آن از طریق سایت اقدام نمایید.

کرایه تاکسی فرودگاه امام

هنگامی که محاسبه گر آنلاین، سایت پارسه گشت با توجه به انتخاب شما در نوع خودرو، رفت و برگشت، تعداد افراد، تعداد چمدان ها، مسافت را محاسبه کرد، شما می توانید به صورت آنی کرایه را ببینید. پس از پرداخت کرایه تاکسی فرودگاه امام، این سرویس برای شما ثبت می شود. و تاکسی فرودگاه امام پس از چند دقیقه درب منزل شما خواهند بود. همچنین اگر شما از طریق تماس با شرکت تاکسی فرودگاه امام را ثبت کرده باشید. می توانید کرایه تاکسی فرودگاه امام را به صورت نقدی پرداخت کنید. به این نکته توجه کنید که توقف در مسیر و داشتن چند مقصد نیز بر نرخ کرایه تاکسی شما تاثیر می گذارد.

کرایه تاکسی فرودگاه امام بسته به مسافت مورد نظر شما مشخص می شود. نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام به صورت خلاصه در جدول زیر قابل بررسی است.

محدوده نرخ کرایه نرخ بهمراه تخفیف
فرودگاه امام تا محدوده تهران – جنوب (بزرگ راه همت به پایین) ۵۵۰٫۰۰۰ تومان ۵۲۰٫۰۰۰ تومان
فرودگاه امام تا محدوده تهران – شمال (بزرگ راه همت به بالا) ۵۵۰٫۰۰۰ تومان ۵۲۰٫۰۰۰ تومان

البته قابل ذکر است که علاوه بر مسافت، نوع خودرو انتخابی، تشریفات انتخابی، ساعت حمل مسافر و … بر قیمت کرایه تاکسی فرودگاه امام تاثیرگذار خواهد بود. بهتر است که برای رزرو تاکسی فرودگاه امام به وبسایت آموت سفر پارسه سری بزنید. نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام را به طور کامل ببینید.

تاخیر‌های پروازی بصورت خودکار برای سفیران اطلاع رسانی خواهد شد. تا از زمان دقیق پرواز مسافر خود مطلع شوند. سرویس رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه امام خمینی دیگر نیاز به حضور مسافران در فرودگاه برای خدمات سرویس حمل و نقل فرودگاه را به صفر می‌رساند.

بهترین قیمت تاکسی فرودگاه امام به اصفهان شماره تماس رزرو شرکت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ پاسخگویی ۲۴ ساعته تلفنی و واتس آپ.

نرخ تاکسی فرودگاه امام، پارسه گشت، هر سال طبق مصوبه و تعرفه ها تغییر خواهد کرد. علاوه بر این نمی توان به طور دقیق، نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام، پارسه گشت را برای شما مسافران عزیز مشخص کرد. چراکه نرخ کرایه تاکسی های فرودگاه امام، به نوع خودرویی که انتخاب می کنید، به تعداد افراد، تعداد چمدان ها، مسافت نیز بستگی دارد. بنابراین با دریافت این اطلاعات از سوی مسافران است که می توانیم نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام را برای شما عزیزان به طور دقیق مشخص کنیم. در همین راستا، برای شفاف سازی و آگاه بودن مسافر از کرایه و قیمت تاکسی فرودگاه امام، هنگام پر کردن فرم رزرو، بعد از دریافت اطلاعات، محاسبه گر آنلاین سایت آموت سفر پارسه گشت، نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام را به صورت آنی برای شما محاسبه خواهد کرد. شما می توانید قبل از ثبت نهایی، کرایه را مشاهده کنید. اگر موافق بودید به مرحله پرداخت و ثبت نهایی هدایت می شوید.

دیگر عوامل موثر بر نرخ کرایه تاکسی فرودگاه امام، پارسه گشت؛ نوع خودرو انتخابی شما، توقف در مسیر و چند مبدا و مقصد بودن مسیر شماست. همچنین اگر شما، همسفری دارید که مبداتان یکی  نیست، اما مقصد شما فرودگاه امام است، می توانید یک تاکسی فرودگاه امام، با دو مبدا یا دو مقصد رزرو کنید. این گزینه بسیار مقرون به صرفه تر از رزرو دو تاکسی فرودگاه امام خواهد بود.

در شرکت آموت سفر پارسه گشت خدمات تاکسی فرودگاه امام قیمت های خود را به صورت قانونی و زیر نظر تاکسیرانی تعیین می کند. بنابراین به شما اطمینان خاطر می دهیم که هیچ یک از خدمات پارسه گشت قیمت و نرخ کرایه هایش بالاتر از نرخ مصوب نمی باشد.

شاید هزینه تاکسی فرودگاه امام کمی بالاتر از وسایل نقیله دیگر باشد. علت آن هم این است که در خدمات تاکسی فرودگاه امام پارسه گشت، شما می توانید نوع خودرو خود را انتخاب کنید. تمام خودروهای پارسه گشت مدرن و لوکس و خارجی هستند. به علاوه تاکسی فرودگاه امام شما را از درب منزلتان سوار می کند و به فرودگاه امام می رساند. مقرون به صرفه بودن هزینه های تاکسی فرودگاه امام، تنوع در خودرو ها و خدمات، موجب اعتماد و استقبال روز افزون مسافران عزیز از خدمات پارسه گشت شده است.

تاکسی vip فرودگاه امام خمینی

تاکسی vip فرودگاه

 

تاکسی vip فرودگاه

از دیگر خدمات شرکت آموت سفر پارسه گشت خدمات تاکسی vip فرودگاه بین المللی امام خمینی می باشد . شرکت آموت با کادر مجربی که دارد بهترین خدمات شرکت های خصوصی و دولتی را برای سرویس vip فرودگاهی ارائه می دهند . تاکسی VIP فرودگاه
امام خمینی
، یک خدمت اختصاصی است که برای مسافرانی که به دنبال راحتی، انعطاف و خدمات لوکس در طی مسیر فرودگاه به مقصد خود هستند، ارائه می‌شود. ناوگان تاکسی vip فرودگاه هم برای اشخاص و هم برای شرکت های دولتی و خصوصی برای پذیرایی از میهمانان خارجی قابلاستفاده است. این خدمات عمدتا دارای ویژگی های زیر است.

خودروهای تاکسی vip
فرودگاه اما
م: تاکسی vip فرودگاه پارسه
گشت معمولاً دارای خودروهای لوکس و مدرن است. این خودروها شامل
Mercedes-Benz,
BMW
 یا دیگر برندهای لوکس می باشد.

رانندگان حرفه‌ای و مجرب: رانندگان تاکسی VIP فرودگاه
آموت سفر پارسه عموماً حرفه‌ای، با تجربه و آموزش دیده در تشریفات هستند.

خدمات اختصاصی: این خدمات شامل امکانات اختصاصی  مانند انتظار در منطقه ویژه فرودگاه برای مسافران، انتخاب نوع خودرو و پیک‌آپ از دروازه
فرودگاه، و همچنین انجام خدمات اضافی مانند دیگر در پایان سفر می‌شود
.

راحتی و انعطاف: تاکسی VIP می‌تواند
مسیر را بر اساس نیازهای شما تنظیم کند  و شما را به مقصد دلخواه‌تان ببرد
.

سرویس vip فرودگاه با خودرو های لوکس و رانندگان آموزش دیده  و همچنین ارائه خدمات رفاهی رایگان در خدمت مسافران می باشد .این سرویس به گونه ای است که، رزرو در هر نقطه از کشور از مبداء فرودگاه بین المللی امام‌خمینی به هر منطقه تهران و هر شهر ایران را فراهم نموده است.

 

رزرو اینترنتی تاکسی فرودگاه امام

سامانه رزرو اینترنتی تاکسی فرودگاه امام خمینی برای رفاه مسافرین محترم و سفیران عزیز شرکت در حال آماده سازی و پیاده سازی اپلیکیشن بر روی سرور است. از طریق این سامانه رزرو آنلاین مسافرین قبل از پرواز ویا یک هفته قبل از سفر می‌توانند خودرو خود را رزرو نمایند. ارائه خدمات تاکسی به صورت آنلاین به معنای ارائه خدمات تاکسی در طول شب و روز، بدون توقف ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته است. خدمات رزرو اینترنتی تاکسیفرودگاه امام به مسافران امکان می‌دهد تا در هر زمانی که نیاز دارند، تاکسی رزرو کنند . برای استفاده از این خدمات، شما می‌توانید به اپلیکیشن شرکت آموت سفرپارسه مراجعه نمایید.

رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه امام

همچنین رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه امام، این امکان را به مسافران عزیز می دهد که با لپ تاپ یا گوشی ، در محیط کار، دانشگاه و غیره، قبل از پرواز، تاکسی رزرو کنند . مسافران عزیز می توانند از طریق سایت شرکت آموت سفر پارسه گشت، در قسمت تاکسی فرودگاه ، به صورت آنلاین، تاکسی فرودگاه امام را رزرو کنند. در این خصوص ، لازم است اطلاعات مربوط به فرم درخواست را تکمیل نمایند.در رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه امام، شما می توانید کرایه را به صورت آنی ببینید. همچنین اگر همسفری دارید، که  لازم است در بین راه، آن شخص را سوار کنید؛ می توانید گزینه دو مبدا یا دومقصد را نیز انتخاب کنید.

شما می توانید از طرق لینک رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه، تاکسی یا ون انتخاب کنید . همچنین در این فرم، شما می توانید فرودگاه خود را مشخص کنید . شرکت آموت سفر خدمات تاکسی فرودگاه خود را، به فرودگاه بین المللی امام خمینی و فرودگاه مهرآباد ارائه می دهد . بنابراین شما مسافران عزیز چه پروازهای داخلی داشته باشید و چه پروازهای خارجی می توانید از خدمات تاکسی فرودگاه پارسه گشت بهرمند شوید . خدمات پارسه گشت در تمام ایام سال و به صورت ۲۴ ساعته در اختیار شما عزیزان می باشد. آنلاین بودن خدمات پارسه گشت، موجب صرفه جویی در وقت و همیشه در دسترس بودن خدمات، برای مسافران عزیز شده است.

 

تاکسی دربستی فرودگاه امام

تاکسی رافور فرودگاه امام شرکت پارسه گشت

شرکت آموت آماده تامین سرویس دربستی شرکت‌ها و ادارات خصوصی و دولتی ترانسفر فرودگاه امام خمینی به تهران و برای شهرستان ها با کمترین ارزان ترین و نرخ کرایه می‌باشد. خودرو‌های تاکسی دربستی فرودگاه امام شامل تویوتا کمری، رنو  و سوناتا می‌باشد. این سرویس به عنوان یکی از انواع حمل و نقل عمومی در فرودگاه‌ها، دارای مزایای مختلفی هستند که می‌تواند برای مسافران مزایای بسیاری داشته باشد. این مزایا شامل موارد زیر است.

۱٫ دسترسی آسان:  معمولاً ایستگاه‌های تاکسی در نزدیکی ورودی‌ها و خروجی‌های فرودگاه قرار دارند و این به مسافران کمک می‌کند، تا به راحتی به مقصد خود برسند.

۲٫ سرعت و راحتی: تاکسی‌ها اغلب یکی از سریع‌ترین و راحت‌ترین وسایل حمل و نقل برای رسیدن به مقصد هستند. مسافران می‌توانند به طور مستقیم به مقصد خود بروند بدون نیاز به ترانسفرهای متعدد یا انتظار در خطوط حمل و نقل عمومی.

۳ اطلاع از هزینه: معمولاً تاکسی‌های فرودگاه از یک سیستم تعرفه‌گذاری ثابت استفاده می‌کنند. این به مسافران امکان می‌دهد قبل از سفر هزینه را ارزیابی کنند و هزینه‌های نهایی را به طور واضح بدانند.

۴٫ انتخاب مسیر: مسافران می‌توانند به راننده تاکسی خود اطلاع دهند که کدام مسیر را انتخاب کند تا به مقصد برسند. این روش شرایطی را فراهم می کند . تا در زمان ترافیک بتوان از مسیر های جایگزین استفاده کرد .

 تاکسی‌های فرودگاه برای مسافرانی که به دنبال یک راه سریع و راحت برای رسیدن به فرودگاه یا خروج از آن هستند، گزینه مناسبی می‌باشد.

شرکت آموت سفر پارسه ، علاوه بر  تاکسی های لوکس و مدرن ، رانندگان مجرب و آموزش دیده دارد . این ویژگی امنیت و اطمینان در سفر را برای شما تضمین می کند. تاکسی های فرودگاه امام به صورت شبانه روزی در تمام ایام سال در خدمت مسافران عزیز می باشند . مسافران عزیز می توانند تاکسی های Vip  یا cip  را از طریق سایت ، تلفن و یا وآتساپ رزرو کنند. شما می توانید از هر نقطه ای از تهران با توجه به تعداد افراد و تعداد چمدان هایتان تاکسی فرودگاه امام را از شرکت پارسه گشت رزرو کنید.تاکسی فرودگاه امام، پارسه گشت همیشه در دسترس شما عزیزان می باشد . حتی برای مسافرانی که فراموش کردند، برای بازگشت خود از فرودگاه، تاکسی رزرو کنند، تاکسی های فرودگاه امام، پارسه گشت در فرودگاه مستقر هستند.

شهر تهران با وسعتی که دارد، دارای چندین فرودگاه است. یعنی علاوهبر فرودگاه بین الملی امام خمینی، یکی دیگر از فرودگاه‌های تهران، فرودگاه مهرآباد می‌باشد. اگر باید برای سفرهای خود به فرودگاه مهرآباد بروید برای اطلاع از شرایط و خدمات آن به صفحه تاکسی فرودگاه مهرآباد بروید.

تاکسی ون فرودگاه امام

تاکسی ون فرودگاه امام یکی از بهترین گزینه ها برای رفتن به فرودگاه و یا بازگشت از فرودگاه به خانه است. با وجود این سرویس اگر تعداد مسافران بالا باشد  یا مسافران حجم بار بالایی داشته باشند، دیگر نیازی نیست در فرودگاه یا برای رفتن به فرودگاه دلواپس شوید و یا نگرانی رزرو چندین تاکسی سواری و پرداخت هزینه های بالا را داشته باشید. با یک تماس ون فرودگاه امام در کنار شما خواهد بود . شما و عزیزانتان را به مقصد مورد نظر چه فرودگاه باشد، و چه خانه و هر کجای دیگر خواهد رساند. شرکت حمل و نقل آموت سفر یکی از اولین ارائه دهندگان سرویس تاکسی فرودگاه است، که پس از مدتی با توجه به نیازسنجی مداوم مسافران عزیز، دریافت که یکی از نیازهای مسافران، استفاده از سرویس تاکسی ون فرودگاه امام است؛ به همین دلیل این سرویس را برای سهولت هر چه بیشتر شما عزیزان ارائه نمود.

تاکسی ون فرودگاه امام با ارائه سرویس پیک آپ مسافر از فرودگاه امام و بالعکس از مبدا مورد نظر شما به فرودگاه، ارائه سرویس های تهران گردی و ایران گردی برای مسافران عزیز، ارائه سرویس دربستی از فرودگاه امام به سایر شهرها، سرویس تشریفات برای مهمانان خارجی و داخلی مهم شرکت ها و سازمان ها و … خیال شما را آسوده نموده است. این سرویس با توجه به کاهش هزینه های جاری تاکسی فرودگاه امام خمینی برای تعداد بالای مسافر و یا مسافرانی با بار زیاد، جز محبوب ترین سرویس های تاکسی فرودگاه است.

استفاده از تاکسی ون فرودگاه امام، برای مسافرانی که به صورت دسته جمعی با دوستان یا خانواده خود به تهران سفر کرده اند و قصد بازدید از تهران را دارند بسیار به صرفه تر این است که از چند تاکسی استفاده کنند. هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ اینکه در ون شما با اعضای خانواده یا دوستان خود درکنار هم هستید و این مورد لذت گردشگری را دو چندان می کند. شما می توانید از طریق سایت شرکت آموت سفر پارسه گشت، یا شماره شرکت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ به صورت  تلفنی یا واتس اپ، تاکسی ون فرودگاه امام رزرو کنید.همچنین شما می توانید برای انتقال توریست ها به هتل و یا گردشگری توریست ها از کرایه ون دربستی، پارسه گشت نیز استفاده کنید. تاکسی های ون پارسه گشت تا مدت زمانی که شما بخواهید در خدمت شما عزیزان می باشد.  

قطعا یکی از مهمترین مواردی که برای سفر با تاکسی بین شهری وجود دارد، امنیت مسافران است. پارسه گشت همواره سعی بر جلب رضایت مشتریان خود و ایجاد فضای امن برای آن‌ها می‌باشد. برای اطلاع از نرخ کرایه تاکسی بین شهری کلیک کنید.

تویوتا کمری و راوفور فرودگاه امام خمینی

رزرو تاکسی تویوتا کمری فرودگاه امام و رزرو تاکسی تویوتا راوفور فرودگاه امام از جمله سرویس های قابل دسترس آموت سفر پارسه است که برای اشخاص حقیقی و شرکت ها و سازمان های مختلف ارائه شده است. خودروهای لوکس این سرویس کاملا مناسب میهمانان خاص شما خواهد بود. خودرو تویوتا راوفور دارای ویژگی های زیر است که برای فرودگاه مناسب است:

  • فضای داخلی بزرگ و مسطح برای جابجایی بار و مسافران

  • قابلیت حمل بار بالا با ظرفیت بارگیری بالا

  • سیستم چراغ های LED برای روشنایی خوب در شرایط نور کم

  • قابلیت حمل تعداد زیادی از مسافران با صندلی های راحت و فضای پا بزرگ

  • سیستم صوتی با کیفیت برای تفریح مسافران

  • سیستم تهویه هوا با کارکرد خودکار برای حفظ دمای مناسب در داخل خودرو

  • سیستم ناوبری GPS برای رانندگی آسان و دقیق در مسیرهای مختلف.

روش رزرو تاکسی از شرکت آموت سفر

چطور تاکسی برای فرودگاه امام خمینی رزرو کنم؟
می‌توانید از روش‌های زیر اقدام به رزرو سریع سرویس فرودگاهی خود نمایید نمایید.

  • رزرو آنلاین و سریع از طریق سایت

  • تماس با شرکت و رزرو تماسی سرویس

 

مهمان حبیب خدا و بعد ماست! تاکسی فرودگاه امام خمینی آموت دارای رانندگان کاملا تایید شده و امنی هستند که تشریفات ورود میهمان شما را به طور کامل به جا آورده و از کوتاه ترین و بهترین مسیر ممکن مسافر شما را به مقصد خواهند رساند.

بله، تاکسی فرودگاه امام آموت به صورت شبانه روزی سرویس رفت یا برگشت به فرودگاه در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

خیر، تاکسی فرودگاه امام خمینی آموت سرویس رفت به فرودگاه و برگشت از فرودگاه را دارد. حتی این سرویس به افرادی که در تهران هم سکونت ندارند سرویس ارائه می‌کند و مستقیم مسافر را از فرودگاه به سوی شهر مقصد خواهد برد.

با توجه به اینکه تمامی رانندگان و ناوگان آموت تحت نظارت مستقیم تاکسیرانی و دیگر نهادهای قانونی کشور است؛ و تمامی رانندگان ما تست صلاحیت جسمی، روحی و روانی را به طور کامل گذرانده اند؛ تاکسی فرودگاه امام آموت کاملا امن و ایمن بوده و جای هیچ نگرانی برای شما باقی نخواهد گذاشت.

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

17 دیدگاه دربارهٔ «تاکسی فرودگاه امام خمینی»

 1. پرواز من شنبه ۱ جولای ،با لوفانزا میباشد،۲نفر ،۲ساک ۲۳ کیلویی و ۲ ساک کوچک ،مقصد تهران خ قصرالدشت باباییان،اگر امکان داره هزینه و شرایط را بفرمایید

 2. سلام وقت به خیر
  سپاسگذارم از خدمات بی نظیر شما
  برای زمانی که می خواهیم، تاکسی فرودگاه امام رو رزرو کنیم، آیا میشه برای دوتا مبدا یک تاکسی فرودگاه امام رزرو کرد؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن