سرویس دربستی اصفهان

تاکسی بین شهری اصفهان

اصفهان، هنوز هم جا دارد! اصفهان با اینکه نصف جهان را در خود جای داده است اما هنوز هم برای شما جا دارد. اصفهان شهری توریستی و بسیار مهمان‌پذیر است که همه روزه پذیرای مسافران و توریست های بسیاری از سرتاسر ایران و جهان است. یک بار گشت و گذار در این شهر تنها شما را نسبت به دیدن باقی جاذبه های آن تشنه‌تر خواهد کرد. بنابراین این شهر را نه یک بار، نه دو بار بلکه چندین بار دیدن هم کم است! برای دیدن این شهر آن هم چندین بار، راه حل مقرون به صرفه ای پیدا نمی‌شود به جز تاکسی بین شهری اصفهان، شما مسافران عزیز می توانید، جهت رزرو خدمات تاکسی بین شهری تهران اصفهان، از طریق تماس با شماره شرکت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ و یا از طریق فرم رزرو آنلاین سرویس بین شهری، پارسه گشت اقدام نمائید.

 

تاکسی تهران اصفهان

 همیشه سفر برای تفریح و خوش گذرانی نیست ، بعضی مواقع خبر ناگواری از عزیزانمان می شنویم که هر چه سریع تر باید خودمان را به آن شهر برسانیم . یا برای یک کار اداری که مدت ها منتظرش بوده ایم، به ما خبر می دهند که ، همین امروز باید اصفهان باشیم ! ما به ناچار مجبوریم به اصفهان سفر کنیم. در سفرهای غیر منتظره شانس ما در پیدا کردن بلیط پرواز و قطار بسیار کم است ! اما نگران نباشید، شرکت آموت سفر پارسه گشت، با گسترش خدمات خود از تهران به سایر شهرهای ایران، یک شانس دیگر به شما می دهد. شما با استفاده از تاکسی تهران اصفهان، می توانید در همان ساعت حرکت کنید و به موقع به اصفهان برسید .  

در واقع اگر شما تهران باشید و بخواهید برای مسافرت به این شهر زیبا بروید، بهترین راه حل تاکسی تهران اصفهان است. چرا که این سرویس همانطور که گفته شد بسیار به صرفه است؛ امنیت بالایی دارد؛ قابلیت هماهنگی با برنامه زمانی شما را دارد؛ خیال شما را از ترس سفرهای هوایی راحت خواهد کرد؛ و مزایای بسیار دیگری که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. در واقع شما با یک اتومبیل کرایه، به سفر کاری و تفریحی، در زمان دلخواه خود رسیدگی می کنید. گسترش خدمات پارسه گشت، به صورت دورن شهری و بیرون شهری، سرویس ایاب و ذهاب، و دیگر خدمات موجب آرامش و راحتی مسافران در در سفرهای فوری و کاری و لحظه ای شده است.

 

قابل ذکر است که آموت یکی از ارائه دهندگاه تاکسی بین شهری اصفهان است. با توجه به ارتباط نزدیک تهران و اصفهان و تقاضای بالای این سرویس بین شهری، آموت سعی نموده است سرویس تاکسی تهران به اصفهان را به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری در اختیار شما عزیزان قرار دهد. سرویس بین شهری تهران اصفهان به تهران به عنوان مسیر‌های اصلی شرکت در نظر گرفته شده است. جهت سهولت مسافران عزیز و تقویت سرویس‌های سواری بین شهری تهران به اصفهان وهمچنین ارتقاء کیفیت تاکسی های vip دربستی شهر اصفهان ناوگان ویژه در این مسیر قرار گرفته‌اند. سواری بین شهری تمام نقاط کشور توسط بهترین ناوگان حمل‌و‌نقل مسافری کشور انجام می‌شود. برترین سفیران به همراه خودرو vip در خدمت‌رسانی سریع با کیفیت بالا در نظر گرفته شده‌اند.

 

علاوه بر این همه ما دوران دانشجویی و یا خدمت را پشت سر گذرانده ایم . می دانیم تعطیلات و مرخصی های دانشجویان و یا سربازان بسیار کم است . گرفتن بلیط قطار و اتوبوس، با این مرخصی و تعطیلات کم، اصلا گزینه خوبی نیست.  معمولا در چنین شرایطی ،  همه برای زود رسیدن و استفاده تمام کمال از تعطیلاتشان به سوی فرودگاه روانه می شوند و پروازها پر می شوند. از لحاظ هزینه ، پرواز برای دانشجویان و سربازان، اصلا مقرون به صرفه نیست.  اما  سرویس تاکسی تهران به اصفهان، استرس و نگرانی را از شما عزیزان می گیرد .  شرکت آموت سفر پارسه گشت، به شما این اطمینان را می دهد که حتی در ۳ بامداد هم می تواند شما را از تهران به اصفهان برساند. بنابراین با خیال راحت به کارهای خود برسید. چمدان هایتان با خیالی آسوده ببندید و با شرکت آموت سفر پارسه گشت تماس بگیرید .همچنین اگر تعداد دوستان شما در دانشگاه و پادگان، زیاد است که مقصد آنها مانند شما، اصفهان است، و می خواهید باهم در یک ماشین باشید، پیشنهاد ما در آموت سفر پارسه گشت به شما، استفاده از تاکسی ون؛ به جای تاکسی تهران به اصفهان است. با ون در اختیار، شما و همسفران انتخابی خودتان در یک ماشین سفر را برایتان دوجندان، لذت بخش تر می کند . قطعا یاد و خاطره سفر همیشه در حافظه تان ماندگار خواهد ماند.

سرویس سواری برون شهری اصفهان

سرویس بین شهری اصفهان

 

سرویس بین شهری اصفهان

شرکت‌های مستقر در شهر تهران که نمایندگی در شهر اصفهان دارند ویا ادارات شهر اصفهان که نیازمند تردد بین شهری هستند، می‌توانند از خدمات تاکسی بین شهری شرکت ها در اصفهان به تهران و بالعکس استفاده نمایند. خدمات در حوزه سواری برون شهری از اصفهان به صورت دربستی و vip انجام می‌شود. ناوگان در نظر گرفته شده برای مسیر اصفهان به تهران خودرو‌های لوکس خارجی شمال تویوتا کمری، رنو و هیوندایی و خودرو‌های داخلی درجه یک پژو و سمند هستند.

سواری تهران اصفهان

سرویس بین شهری تهران اصفهان ، در تمامی ۴۴۸ کیلومتر و ۶ ساعت راه از تهران به اصفهان را با بهترین و باتجربه ترین رانندگان ، بهترین وسایل نقلیه و تاکسی های بین شهری و بهداشتی ترین و ایمن ترین حالت ممکن در کنار شما عزیزان خواهد بود. رزرو سواری تهران اصفهان این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا با عزیزان خود با رعایت کامل حریم خصوصی در دل آرامش از سفر جاده ای خود لذت ببرید. با توجه به تجربه و تبحری که رانندگان آموت سفر و به ویژه رانندگان سرویس بین شهری تهران اصفهان دارند، می‌توانید با خیال راحت و به دور از خستگی رانندگی از جاده و جاذبه های آن بهره ببرید. همچنین این سفر نگرانی های به موقع رسیدن به فرودگاه یا راه آهن را از شما سلب خواهد کرد. چراکه با رزرو سواری تهران اصفهان می توانید مبدا دلخواه خود را انتخاب کرده و مقصد موردنظر خود را تعیین نمایید. همچنین تنوع خودروهای سرویس بین شهری تهران اصفهان بسیار بالا بوده و شما به سلیقه و بسته به نیاز خود می‌توانید هر یک از خودروهای این سرویس را رزرو نمایید و با خیالی آسوده از مبدا مورد نظر تا مقصد دلخواه خود را با آموت در سفر باشید.

لازم به ذکر است تمامی سواری های تهران اصفهان ، پارسه گشت ، مجهز به سیستم تهویه هوا و سیستم صوتی و تصویری می باشند . پس اگر در سرمایی زمستان و گرمایی تابستان قصد سفر به اصفهان داشتید . با خیالی آسوده ، سواری تهران اصفهان را رزرو کنید . مزیتی که سیستم صوتی و تصویری ، دارید این است که ، شما را در طول سفر ، سرگرم نگه می دارد . علاوه بر این تمام سواری تهران اصفهان بیمه سفر مسافر را دارند.تمام سواری های تهران اصفهان و سایر سرویس های بین شهری ، پارسه گشت، قانونی و زیر نظر تاکسیرانی می باشد . همچنین از بابت راننده ها نگران باشید چراکه تمام راننده های پارسه گشت، آزمایش های عدم اعتیاد داده اند و گواهی سوء پیشینه نیز دارند.  

سرویس بین شهری تهران اصفهان

 

حتما برای شما هم پیش آمده است که در یک سفر کاری و عجله ای وقتی در گرفتن  بلیط پرواز و قطار یا اتوبوس ناکام می شویم، یکی از اعضای خانواده یا دوستان و همکاران ما این جمله را به ما پیشنهاد داده اند :” برو پایانه مسافربری، شاید ماشین سواری گیرت بیاید”  ! اما چرا ؟ چرا می بایست این همه مسافت به پایانه های مسافر بری، برویم تا ببنیم آیا تاکسی گیرمان می آید یا نمی آید ؟ در حالی که شرکت آموت سفر پارسه گشت، با ارائه خدمات سرویس بین شهری تهران اصفهان ، به در منزل شما می آید و شما را سوار می کند و بدون توقف به سمت اصفهان حرکت می کند. فقط کافی است از طریق رزرو آنلاین سرویس بین شهری، سایت پارسه گشت یا واتساپ یا تماس با شرکت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ این سرویس بین شهری تهران اصفهان را ثبت کنید و کار تمام است.پس از آن در ساعتی که مشخص کرده بودید؛ راننده ی سرویس بین شهری تهران اصفهان، پارسه گشت، در مبدا مورد نظر و تعیین شده شما، منتظر شما می باشد. اگر در مسیر توقف دارید یا اگر دو مبدا و مقصد دارید، بهتر است این موارد را از قبل در هنگام رزرو سرویس بین شهری تهران اصفهان، مشخص کنید. لازم به ذکر است؛ همانطور که در حمل و نقل مسافران به فرودگاه، خدمات تاکسی ون فرودگاه امام، ارائه داده ایم، برای خدمات بین شهری، پارسه گشت، خودرو ون جز خودروهای ارائه شده نیز می باشد.

سرویس بین شهری اصفهان تهران

 

تصور کنید که یک جلسه کاری فوری در شهر اصفهان برای شما پیش آمده است. اولین کاری که خواهید کرد چیست؟! سرویس بین شهری اصفهان به تهران! قطعا اولین کاری که از دست شما برمی‌آید این است که به یک آژانس هوایی تماس بگیرید و جویای سریع ترین راه ممکن برای رساندن خود از تهران به اصفهان شوید. اما همه ما می‌دانیم که گزینه سفر هوایی هم بسیار هزینه بر است و هم اینکه در بسیاری از موارد به صورت فوری بلیط های آن یافت نخواهد شد. از سوی دیگر راه آهن هم یکی از گزینه های سفر بین شهری است اما زمانی را که باید، صرف سفر با قطار به اصفهان کنید را در نظر بگیرید، به نظر شما برای جلسه فوری معقول است؟! قطعا خیر. پس تنها یک گزینه باقی می‌ماند و آن هم تاکسی تهران به اصفهان است. سرویس بین شهری اصفهان به تهران پاسخگوی تمامی نیاز های شما برای رسیدن به این جلسه فوری خواهد بود. یکی از بهترین مزایای این سرویس این خواهد بود که علاوه بر تهران به اصفهان، شامل سرویس بین شهری اصفهان به تهران نیز می‌شود و دیگر جای هیچ نگرانی برای بازگشت شما از اصفهان به تهران نیست. از دیگر مزایای تاکسی تهران به اصفهان و یا بالعکس این است که شما می‌توانید این سرویس را در عرض چند دقیقه و به صورت آنلاین و در هر کجا که باشید و در هر ساعت شبانه روز که باشد از آموت بخواهید و به راحتی خیال خود را از رزرو سرویس راحت کنید.

در سفرهای کاری، که به علت یک جلسه فوری ، مجبوریم تهران را به مقصد اصفهان ترک کنیم و معمولا قصد نداریم چند روزی را در اصفهان بگذرانیم ، می خواهیم بعد از اتمام جلسه به تهران برگردیم . از مزیت های سرویس بین شهری اصفهان تهران، پارسه گشت تعیین زمان رفت و برگشت است. به این صورت که  هنگام رزرو یا ثبت سرویس بین شهری اصفهان تهران ، علاوه بر تعیین زمان رفت، زمان برگشت را نیز تعیین کنید که بلافاصله به تهران بازگردید. در چنین سفرهای که دارای رفت و برگشت هستند. تخفیف ویژه آموت سفر پارس گشت، را خواهید داشت.سرویس بین شهری اصفهان تهران، پارسه گشت فقط تاکسی و سواری نیست. پارسه گشت برای سفرهای بین شهری شما، ون، مینی بوس، میدل باس و اتوبوس، به شما مسافران عزیز نیز ارائه می دهد. شما بسته به نیازتون و تعداد مسافرین، می توانید از هریک ناوگان حمل و نقل برای سفرهای برون شهری خود نیز استفاده کنید.

 

سواری برون شهری اصفهان

 

سواری برون شهری اصفهان ، این فرصت را برای دوستانی که می خواهند از تهران به اصفهان و بالعکس سفر داشته باشند، فراهم آورده است تا از عذاب سفر با اتوبوس، قطار یا دیگر وسایل نقلیه عمومی راحت شوند. و در کنار عزیزان و یا حتی همکاران خود سفر کنید. شرکت آموت سفر پارسه گشت برای سواری برون شهری اصفهان ، خودروهای متفاوتی را درنظر گرفته است. در واقع شما با رزرو تاکسی بین شهری اصفهان می‌توانید بسته به سلیقه خود و با خودرو مورد علاقه خود سفر کنید و از امکانات و راحتی این خودروها بهره‌مند شوید. حتی شما این امکان را دارید که خودرو را مشابه خودرو خود انتخاب کنید تا احساس راحتی بیشتری را در سفر تجربه کنید. شرکت آموت سفر انواع خودروها از جمله سمند، پژو پارس ، رنو ، تویوتا و … را برای این سرویس در نظر گرفته است که جزء راحت ترین خودروها برای سفر هستند.

کرایه تاکسی تهران به اصفهان

از دیگر مزایای سرویس های سواری برون شهری اصفهان این است که هر زمان از شبانه روز که برای رزرو این سرویس اقدام کنید، در دسترس شماست. و علاوه بر دسترسی کاملا آنلاینی که به این سرویس دارید، می‌توانید کرایه تاکسی تهران به اصفهان را به صورت آنی استعلام کنید و با خیال راحت برای سفر خود برنامه ریزی نمایید. در آموت سفر پارسه سرویس سواری دربستی اصفهان به صورت رفت و برگشتی و با تخفیف ویژه در اختیار شما عزیزان است. کرایه تاکسی تهران به اصفهان بسته به نوع ماشین انتخابی شما، مسیر انتخابی شما به اصفهان یا بالعکس، تعداد نفرات مسافران و … متغییر است. در صورتی که سواری دربستی اصفهان را به صورت رفت و برگشتی رزرو نمایید، در روزهای عادی هفته مشمول ۵۰% تخفیف و در روزهای تعطیل ۱۰% تخفیف خواهید شد. اگر شما هم به دنبال سرویسی هستید که دارای کرایه تاکسی تهران به اصفهان مقرون به صرفه ای باشد و تخفیف شگفت انگیزی داشته باشد، تنها کافی است با آموت تماس بگیرید .  

سرویس سواری دربستی اصفهان vip به همراه برگشت با تخفیف ویژه و در اختیار شخص، کرایه سرویس سواری دربستی اصفهان به تهران رفت و برگشت. نرخ کرایه تاکسی برون شهری اصفهان را می‌توانید در بخش رزرو تاکسی آنلاین بین شهری اصفهان به تهران مشاهده نمایید. در صورت رزرو سرویس رفت فرودگاه اصفهان ویا شهر اصفهان به تهران و بالعکس و همچنین شهررضا در صورت رزرو برگشت از شرکت در همان روز ۵۰ درصد و روز‌های دیگر ۱۰ درصد تخفیف خواهید گرفت.

 

نرخ کرایه تاکسی تهران به اصفهان، آموت سفر پارسه گشت به گزینه های که در فرم درخواست انتخاب می کنید بستگی دارد. این سیستم به صورت آنی با توجه به انتخاب های شما کرایه را به شما نمایش می دهد. از دیگر مزیت های سیستم آنلاین رزرو تاکسی تهران به اصفهان ،این است که هنگامی که گزینه برگشت دارد ؟ را انتخاب می کنید. می توانید تعیین کنید چند ساعت خودرو در  اختیار شما است . علاوه بر این که تاکسی تهران اصفهان شرکت پارسه گشت شما را به مقصد می رساند .می توانید تعیین کنید که تاکسی تهران اصفهان چند ساعت در اختیار شما باشد. که این گزینه با توجه به میزان ساعت در اختیار بودن ، نیز شامل هزینه می شود که بر روی کرایه تاکسی تهران به اصفهان شما اضافه می شود.دیگر مواردی که بر نرخ کرایه تاکسی تهران به اصفهان، پارسه گشت تاثیر می گذارد؛ داشتن دو مبدا یا دو مقصد و همچنین توقف در مسیر نیز می باشد. شرکت پارسه گشت، تمام گزینه های لازم و ضروری که ممکن است در مسیر برای شما پیش بیاید، در فرم رزرو تاکسی بین شهری، لحاظ کرده است .

نوع سرویسمبدا-مقصدساعت حرکتکرایه
خارجی ( سوناتا-کمری- سفران)تهران-اصفهانصبحتقریبی ۲,۸۹۳,۰۰۰
رزرو آنلاین
خودرو ویژه ( آریو – اکسنت)تهران-اصفهانصبحتقریبی ۲,۳۹۳,۰۰۰
رزرو آنلاین
داخلی ( سمند- پژو-برلیانس)تهران-اصفهانصبحتقریبی ۱,۶۳۸,۰۰۰
رزرو آنلاین
راوفور – شاسی بلندتهران-اصفهانصبحتقریبی ۳,۸۹۴,۰۰۰
رزرو آنلاین
ون Vipتهران-اصفهانصبحتقریبی ۷,۲۳۲,۰۰۰
رزرو آنلاین
خارجی ( سوناتا-کمری- سفران)تهران-اصفهانعصرتقریبی ۲,۸۹۳,۰۰۰
رزرو آنلاین
خودرو ویژه ( آریو – اکسنت)تهران-اصفهانعصرتقریبی ۲,۳۹۳,۰۰۰
رزرو آنلاین
داخلی ( سمند- پژو-برلیانس)تهران-اصفهانعصرتقریبی ۱,۶۳۸,۰۰۰
رزرو آنلاین
راوفور – شاسی بلندتهران-اصفهانعصرتقریبی ۳,۸۹۴,۰۰۰
رزرو آنلاین
ون Vipتهران-اصفهانعصرتقریبی ۷,۲۳۲,۰۰۰
رزرو آنلاین
خارجی ( سوناتا-کمری- سفران)تهران-اصفهانشبتقریبی ۲,۸۹۳,۰۰۰
رزرو آنلاین
خودرو ویژه ( آریو – اکسنت)تهران-اصفهانشبتقریبی ۲,۳۹۳,۰۰۰
رزرو آنلاین
داخلی ( سمند- پژو-برلیانس)تهران-اصفهانشبتقریبی ۱,۶۳۸,۰۰۰
رزرو آنلاین
راوفور – شاسی بلندتهران-اصفهانشبتقریبی ۳,۸۹۴,۰۰۰
رزرو آنلاین
ون Vipتهران-اصفهانشبتقریبی ۷,۲۳۲,۰۰۰
رزرو آنلاین

رزرو تاکسی دربستی اصفهان

علاوه بر اینکه می‌توانید در آموت به رزرو تاکسی دربستی اصفهان بپردازید، شرکت آموت سفر پارسه آماده همکاری با شرکت‌ها و ادارات استان اصفهان جهت عقد قرارداد انجام تمامی سرویس‌های برون شهری از اصفهان به تهران و کرج به فرودگاه امام می‌باشد.

برای انجام رزرو تاکسی دربستی اصفهان می‌توانید از روش های زیر اقدام نمایید:

 

مسیر تهران به اصفهان حدود ۴۴۸ کیلومتر است و شما حدودا ۶ ساعت در راه هستید.

با رزرو سواری بین شهری اصفهان، می توانید سریعتر و ایمن تر به اصفهان برسید. در تاکسی سواری دربست شده فقط خودتان و همراهانتان هستید و امنیت و آرامش بیشتری دارید.

در صورت رزرو رفت و برگشت تهران اصفهان، از شرکت پارسه در همان روز ۵۰ درصد و روز‌های دیگر ۱۰ درصد تخفیف خواهید گرفت.

در سایت پارسه گشت  از طریق درخواست سرویس بین شهری، شما به سادگی می توانید تاکسی بین شهری دربستی مورد نظرتان را کرایه کنید. 

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

20 دیدگاه دربارهٔ «تاکسی بین شهری اصفهان»

 1. سلام من از تاکسی بین شهری اصفهان به تهران ماشین سوناتا رو انتخاب کردم واقعا سرویس دهی عالی بود و رانندگی ایمن داشتند. با تشکر از شما

 2. سلام وقتتون بخیر
  برای تاکسی تهران به اصفهان هزینه رو لطف میکنید بگید. و اینکه حجم بارمون تو هزینه سفر تاثیر داره یا خیر؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   از آنجای که کرایه تاکسی بین شهری تهران اصفهان به عواملی مانند نوع خودرو و رفت و برگشت و دو مقصده بودن بستگی دارد.
   نمی توانیم به طور قطع کرایه را اعلام کنیم . بنابراین خواهشمندیم از طریق کلیک روی کلمه تاکسی تهران به اصفهان ، وارد رزرو آنلاین شوید. با انتخاب فرم رزرو کرایه تاکسی تهران به اصفهان را به صورت آنی محاسبه می شود و قابل مشاهده است

  1. سلام دوست عزیز
   از آنجای که کرایه تاکسی بین شهری تهران اصفهان به عواملی مانند نوع خودرو و رفت و برگشت و دو مقصده بودن بستگی دارد.
   نمی توانیم به طور قطع کرایه را اعلام کنیم . بنابراین خواهشمندیم از طریق کلیک روی کلمه سواری تهران اصفهان ، وارد رزرو آنلاین شوید. با انتخاب فرم رزرو کرایه تاکسی تهران به اصفهان را به صورت آنی محاسبه می شود و قابل مشاهده است

  1. سلام دوست عزیز
   از آنجای که کرایه تاکسی بین شهری تهران اصفهان به عواملی مانند نوع خودرو و رفت و برگشت و دو مقصده بودن بستگی دارد.
   نمی توانیم به طور قطع کرایه را اعلام کنیم . بنابراین خواهشمندیم از طریق کلیک روی کلمه تاکسی تهران به اصفهان ، وارد رزرو آنلاین شوید. با انتخاب فرم رزرو کرایه تاکسی تهران به اصفهان را به صورت آنی محاسبه می شود و قابل مشاهده است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن