تاکسی قزوین تهران

قیمت سواری تاکسی تهران قزوین

شرکت آموت سفر پارسه سرویس خود را بصورت vip در حوزه حمل و نقل مسافر خودرو های داخلی و خارجی در سال ۹۹ برای شهر قزوین آغاز نمود. سرویس دربستی تهران به قزوین خودرو کمری، رنو، پژو، سمند و برلیانس با برگشت تخفیف ویژه آماده استفاده مسافرین عزیز نموده است.

با توجه به محدودیت های ایجاد شده در سال جاری به دلیل بیماری کرونا بهترین گزینه سفر بین شهری قزوین به تهران و تهران به قزوین سرویس های دربستی با خودرو های vip است که از نظر نظافت، بهداشت سفیران آن نیز تضمین شده باشد. با رزرو تاکسی از شرکت پارسه گشت دیگر نیازی به مراجعه به ایستگاه تاکسی تهران به قزوین نمی‌باشد.

تاکسی بین شهری قزوین

رزرو تاکسی تهران قزوین با خودروهای آخرین مدل، سفری آسوده دربست از شهر قزوین به شهر های رشت، تهران، تبریز، اصفهان و … با خدمان ریکاوری و کنترل سفر و همچنین استفاده از سفیران دارای مجوز های مربوطه و کنترل کد ملی درجهت بیماری کرونا در این مجموعه در الویت می‌باشد.

از بزرگسالان گرفته تا کودکان، نیازمند سرویس تاکسی هستند. برای رزرو سرویس تاکسی به پارسه گشت مراجعه کنید.

قیمت نرخ کرایه تاکسی بین شهری قزوین تهران کرج
قیمت نرخ کرایه تاکسی بین شهری قزوین تهران کرج

قیمت نرخ تاکسی تهران قزوین

نرخ کرایه سواری دربست تهران به قزوین بر اساس نرخ مصوب و همچنین تخفی ویژه برگشت محاسبه می‌شود. در صورت داشتن مبداء ویا مقصد بیشتر به راحتی از طریق رزرو سایت می‌توانید مقاصد خود را مشخص نمایید.

کرایه سواری دربستی قزوین تهران بهترین تعرفه را در نظر گرفته ایم تا تجربه سفری راحت همانند سفر با خودرو شخصی را فراهم نماییم. خودرو های مجموعه و سفیران کاملا درجه یک هستند و در صورت مشاهده هر مشکلی در روند رزرو ویا مسیر می‌توانید با شرکت در ارتباط باشید تا مشکل در سریع ترین زمان برطرف گردد. لازم به ذکر است کرایه تاکسی های بین شهری با هم متفاوت است و به عواملی به مسافت و نوع خودرو بستگی دارد. به وطر مثال کرایه تاکسی تهران به اصفهان، با نرخ کرایه تاکسی تهران قزوین متفاوت است

نرخ کرایه تاکسی کرج به قزوین نیز با بهترین شرایط و امکانات بدون هیچ تغییری در کیفیت خدمات به مسافران عزیز در استان البرز ارائه می‌شود.

با رزرو تاکسی از شرکت پارسه گشت دیگر نیازی به مراجعه به ایستگاه تاکسی کرج به قزوین نمی‌باشد.

سواری دربست قزوین تهران

شرکت آموت سفر برای سفر های دربست داخلی و بین شهری استان قزوین آماده همکاری می‌باشد. سرویس دربستی قزوین یکی از خدمات vip شرکت با خودرو های ون h350 خودرو سواری دربستی کمری، پرشیا و رنو برای استان قزوین در نظر گرفته شده است.

نرخ کرایه سرویس دربست شهر قزوین نیز در صورت قرارداد از نرخ مصوب سایت کمتر محاسبه خواهد شد.

برای سفر از تهران به قزوین می توانید به شماره تاکسی فرودگاه امام  ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ تماس بگیرید.

شماره تماس رزرو:

 

 

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن