تاکسی دربستی رشت به قزوین و چالوس

تاکسی رشت به چالوس

تاکسی و سواری دربستی رشت به چالوس به صورت vip با ناوگان کمری، رنو سفران و سوناتا مدل ۲۰۱۷ به بالا در خدمت مسافران عزیز می‌باشد. خدمات نرخ کرایه سواری رشت به چالوس بصورت درب به درب و در زمان تعیین شده توسط مسافر انجام می‌پذیرد.

تمام ناوگان شرکت پارسه گشت مورد تایید ترمینال سواری چالوس به رشت می‌باشند. سرویس دربستی قزوین و چالوس به رشت آماده همکاری با تمامی مجموعه هایی می‌باشد که در این مسیر نیازمند تردد بالا با خودرو های درجه یک می‌باشند.

نرخ کرایه سواری رشت به چالوس نیز میتوانید از بخش سرویس بین شهری ویا تماس با شماره شرکت “۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹” استعلام نمایید.

تاکسی رشت به قزوین

تاکسی رشت به قزوین
تاکسی رشت به قزوین

رزرو آنلاین تاکسی رشت به قزوین ساری بصورت سواری و ون دربستی از فرودگاه رشت به رامسر و بالعکس از فرودگاه رامسر به شهر رشت و تهران توسط سایت پارسه گشت امکان پذیر است. ساعات رزرو گیری از ساعت ۷ الی ۲۴ بصورت تلفنی و اینترنتی قابل انجام است.

” برای درخواست های کمتر از ۶ ساعت حتما بصورت تلفنی از موجود بودن خودرو در محدوده اطمینان حاصل نمایید. “

سواری دربستی رشت به قزوین رامسر، نوشهر، ماسال، ساری … بصورت vip با تضمین بهترین نرخ کرایه از مبدا و‌به مقصد شهر رشت به تمام نقاط کشور بدون محدودیت زمان و مکانی آماده رزرو است. خط تماس ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ شامل ۳۰ خط مستقیم آماده دریافت امور مربوط به درخواست سرویس شماست.

تاکسی دربستی رشت به رامسر
تاکسی دربستی رشت به رامسر

تاکسی دربستی بین شهری رشت به نوشهر

تاکسی دربستی رشت به نوشهر توسط خودرو‌های داخلی پژو، سمند و برلیانس مدل ۹۹ به بالا در خدمت مسافران عزیز می‌باشد. سواری رشت نوشهر شرکت پارسه گشت جزو بهترین مدل های تاکسی ظرفیت موجود در نظر گرفته شده است.

از ظرفیت های خودرو های خارجی تویوتا کمری، سفران و در کلاس های ویژه اکسنت و آریو نیز در این مسیر استفاده شده است. نرخ کرایه تاکسی رشت نوشهر بر پایه ترین عدد سرویس دربستی درنظر گرفته شده است که هیچ افت کیفیتی نیز صورت نگیرد.

رامسر یکی از زیباترین شهرهای شمال کشور است که همه ساله افراد زیادی با خودرو شخصی خود به آنجا سفر می‌کنند. اگر جز افرادی هستید که به سرویس بین شهری رامسر تهران نیاز دارید، می‌توانید از خدمات پارسه گشت استفاده کنید.

تاکسی دربستی رشت به نوشهر
تاکسی دربستی رشت به نوشهر

رزرو سواری ون دربستی رشت به قزوین چالوس و نوشهر رامسر

به روش های زیر میتوانید سرویس رشت به قزوین چالوس و نوشهر رامسر ساری خود را رزرو نمایید:

  • رزرو اینترنتی و آنلاین
  • تلفن رزرو تاکسی دربستی: ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ متصل به ۳۰ خط فعال

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن