سرویس کارخانجات

سرویس کارخانجات

یکی از خدمات اصلی شرکت آموت سفر پارسه سرویس ایاب و ذهاب کارخانجات بصورت دربستی است. این سرویس دربستی شامل خودرو های شخصی و تاکسی، ون، میدل باس . اتوبوس می‌باشد که بسته به تقاضای کارفرما محترم توسط پیمانکار شرکت آموت سفر برای کارگران و پرسنل مجموعه مشخص خواهد شد.

برای اطلاع از کرایه اتوبوس بین شهری، بر روی اتوبوس دربستی بین شهری کلیک کنید.

شرکت آموت سفر پارسه تنها شرکت دارای مجوز سرویس دربستی خصوصی امکان رزرو با هر حجمی را برای کارخانجات فراهم نموده است، این اقدام نیاز مدیران عزیز را به کار با چندین مجموعه پیمانکار و حتی ظرفیت های داخلی پرهزینه برطرف کرده است.

چند فاکتور مهم برای تحت کنترل شرکت آموت سفر پارسه:

  • تهویه مناسب وسایل ایاب و ذهاب سبک و سنگین
  • استاندارد بودن داخل و سوخت خودرو ها
  • بهداشت داخلی و نظافت ظاهری خودرو های سرویس
  • سلامت کامل سفیران شرکت

سرویس کارخانجات استان تهران و کرج

شرکت آموت سفر برای سرویس کارخانه‌های واقع در استان های تهران و کرج خدمات ویژه در نظر گرفته است. سرویس ایاب و ذهاب کارخانجات کرج متناسب با مسافت جابجایی نیاز به وسیله ایاب و ذهاب استاندارد و مطمئن دارد، تمام ناوگان شرکت مخصوصا وسیله ایاب و ذهاب کارخانجات استان کرج در مسیر تهران – کرج دارای تاییدیه سازمان تاکسیرانی استان تهران هستند.

سرویس کارخانجات
سرویس کارخانجات

خودرو های دربستی vip ایاب و ذهاب نیز برای کارخانجات، با هر حجم ظرفیت جهت بهبود سرویس دهی به کرفرمایان عزیز قابل رزرو و عقد قرارداد است.

سرویس حمل و نقل بار و کالا کارخانجات

در کنار سرویس کارکنان کارخانجات و پرسنل محترم در جهت استفاده از خدمات بهینه و کم هزینه تر سرویس حمل و نقل بار و کالا با توجه به نیاز کارخانه قابل درخواست است.

ناوگان حمل و نقل بار و کالا کارخانجات با ظرفیت خودرو های سبک و سنگین همگی دارای تاییدیه های مرتبط، بیمه باری برای اطمینان خاطر سلامت رسیدن بار یکی از مسئولیت هایی است که شرکت آموت سفر خود را موظف به اجرای آن می‌داند.

حمل و نقل بار و کالا
حمل و نقل بار و کالا

سرویس کارخانجات خارج از تهران

از نگرانی های مدیران محترم از سرویس ایاب و ذهاب کارخانجات خارج از تهران سلامت و حضور کارکنان و پرسنل خود در محل کار است، شرکت آموت سفر با هکاری چندین ساله بیمه پارسیان سلامت کارگران و پرسنل عزیز را با سرویس ایاب و ذهاب کارخانه جات توسط سفیران شرکت آموت سفر تضمین می‌نماید.

جهت اطلاع از خدمات بین شهری ، می توانید بر روی سواری بین شهری کلیک کنید.

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن