تاکسی بین شهری تهران ساوه

تاکسی بین شهری ساوه تهران

از آنجایی که در مسیر تهران به ساوه نیاز به خدمات دربستی تاکسی بین شهری ساوه وجود دارد. مسافران عزیز میتوانند ازین پس از سرویس دربستی رفت و رفت و برگشت vip شرکت پارسه در این مسیر بهره‌مند شوند.

شرکت تاکسی بین شهری تهران ساوه پارسه گشت خدمات حمل و نقل را در مسیر برون شهری تهران و ساوه به سایر شهرهای اطراف ارائه می‌دهد. بیش از ۱۰۰ تاکسی که ۲۴ ساعت شبانه روز در دسترس هستند.

این شرکت همچنین دارای یک مرکز تماس است که در هر زمان می‌توان با آنها تماس گرفت و کارکنان آنها به تمام سوالات شما در مورد خدمات پاسخ می‌دهند و به شما در رزرو سفر کمک خواهند کرد.

سواری دربستی تهران ساوه

تاکسی تهران ساوه
تاکسی و سواری تهران ساوه

سواری بین شهری تهران به ساوه و مسیر ساوه به تهران بصورت درب به درب با خدمات vip فرودگاهی و تشریفات در خدمت شما عزیزان میباشد. در هنگام رزرو اطلاعات کامل را جهت داشتن سفری راحت به همکاران ما ارائه دهید.

ناوگان خودرویی در مسیر ساوه تهران شامل سمند، پژو ۴۰۵ و پرشیا، سفران، کمری و ون h350 میباشد.

کرایه تاکسی تهران ساوه

کرایه سواری تهران به ساوه حدود سیصد و پنجاه هزار تومان است. به این کرایه درصورت رزرو سرویس رفت و برگشت تخفیف ویژه در نظر گرفته میشود. ارزان ترین نرخ کرایه تاکسی ساوه به تهران بصورت درب به درب را میتوانید از پارسه گشت دریافت نمایید.

ون دربستی تهران ساوه

ناوگان ون vip دربستی پارسه گشت آماده خدمت رسانی مسیر تهران به ساوه و بالعکس میباشد. مدل رزرو ون تهران ساوه هیوندای h350 به همراه سفیر خواهد بود.

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن