پنج غول نرم‌افزار مدیریت ناوگان خودرویی

یکی از مهمترین عوامل پیشرفت و زنده ماندن شرکت‌ها امروزه حرکت در مسیر تکنولوژی‌های روز است. پنج شرکت زیر که از لیست ۱۰ نرم‌افزار برتر حوزه مدیریت ناوگان انتخاب شده‌اند نشان داده‌اند که تنها راه پیشرفت در این مسیر دسترسی راحت به محصول است. امروزه ناوگان تجاری و غیر تجاری بسیاری هستند که با استفاده از نرم‌افزار مدیریت ناوگان خودرویی توانسته‌اند بهره‌وری و اثربخشی را افزایش داده و به موازات آن هزینه‌های ناشی از استفاده از ناوگان خودرویی را کاهش دهند.

در راس لیست ۵ عددی ما US fleet tracking قرار دارد.

یکی از مهمترین عوامل موفقیت این شرکت تنوع سبد محصولی است. با نگاهی به نظرات کاربران این نرم‌افزار دریافتیم که پشتیبانی قوی و عدم قطعی برنامه، این نرم‌افزار را در راس این بازار قرار داده است.

دومین نرم‌افزار مدیریت ناوگان خودرویی متعلق به شرکت fleetGO می‌باشد.

امکان یکپارچگی راحت و در دسترس این نرم‌افزار با کلیه اپ‌ها و سخت‌افزارها مزیت اصلی آن به حساب می‌آید. همچنین داشبورد ساده ارائه شده در این نرم‌افزار باعث شده است که این نرم‌افزار در دسته محصولات یوزرفرندلی قرار گیرد.

نرم‌افزار مربوط به شرکت GeoTab در رده سوم این لیست قرار دارد.

مهمترین دلیل انتخاب این نرم‌افزار به عنوان سومین نرم‌افزار محبوب حوزه مدیریت ناوگان، توجه طراحان آن در حفظ امنیت کاربران است.

Director Fleet Software رده چهارم را به خود اختصاص داده است.

مزیت رقابتی این نرم‌افزار، امکان استفاده از امکانات آن برای کلیه ناوگان صرف نظر از مدل و اندازه است. کاربران از ارتباطات دو طرفه‌ای که با رانندگان در بستر این سیستم ایجاد شده است اظهار رضایت کرده و آن را یکی از ویژگی‌های مثبت سامانه می‌دانند.

و در نهایت  Fleet Maintenance Pro که در جایگاه پنجم قرار گرفته است.

که از نام آن پیداست تاکنون بهترین عملکرد را در زمینه ارائه خدمات مربوط به تعمیرات و نگهداری ناوگان خودرویی داشته است.

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن