تاکسی دربستی

رزرو تاکسی و ماشین دربستی بین شهری

امروزه سفر آسان تر از همیشه است! گزینه های مختلفی برای سفرهای درون و برون شهری وجود دارد. شما هر سفری که داشته باشید، چه کوتاه باشد و چه طولانی، می‌توانید این سفر را با وسایل نقلیه مختلفی از جمله هواپیما، قطار، اتوبوس و … طی کنید. یکی از بهترین و راحت ترین گزینه ها برای سفرهای مختلف تاکسی دربستی است. تاکسی دربستی دارای امکانات و خدمات بسیاری است و حریمی کاملا خصوصی برای سفر شما چه کوتاه و چه طولانی فراهم می‌کند که در دیگر گزینه های نامبرده وجود نخواهد داشت. همچنین تاکسی دربستی به نسبت دیگر سرویس های مطرح شده کاملا مقرون به صرفه است. شما مسافران عزیز می توانید برای ثبت درخواست تاکسی دربستی بین شهری با شماره شرکت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ تماس بگیرید یا از طریق سایت پارسه گشت، رزرو آنلاین تاکسی بین شهری را انجام دهید.

خدمات ماشین دربستی شرکت آموت سفر پارسه بصورت رزرو روز قبل میباشد. این سرویس به عنوان یک خودروی vip یکی از بهترین راه‌های حمل و نقل عمومی برای مسافران است. با توجه به ویژگی‌های آن این خودرو به راحتی می‌تواند نیازهای مسافران را برآورده کند. در این مقاله، به بررسی ویژگی‌های این خودرو پرداخته می‌شود.

 

رزرو تاکسی دربستی

تاکسی دربستی بین شهری

 

تاکسی دربستی برای سفرهای درون و بین شهری

 

افراد به منظور های مختلف ممکن است به رزرو تاکسی دربستی بپردازند. با توجه به اینکه این سرویس دارای راحتی، انعطاف و حریم خصوصی تمام و کمال است، بنابراین انتخاب افراد متعدد در موقعیت های مختلف است. با رزرو تاکسی دربستی شما می‌توانید زمان مورد نظر شروع سفر را اعلام نمایید و کاملا در انتخاب زمان آغاز سفر دست شما باز است. همچنین اگر برای رسیدن به مقصد زمان مشخصی داشته باشید و ندانید که مسیر مورد نظر شما طی چه مدت زمانی طی خواهد شد، مشاوران ما در پارسه گشت با توجه به مسیر اعلامی شما را راهنمایی خواهند کرد تا مناسب ترین زمان برای شروع سفر را انتخاب نمایید.

با رزرو تاکسی دربستی دیگر نیازی به رفت و آمدهای زمانبر به فرودگاه یا راه آهن نیست و در مبدا مورد نظر خود سوار بر سرویس دربستی خواهید شد. همچنین به همین منظور و به منظور تعیین دقیق زمان حرکت و عدم تاخیر در حرکت، اتلاف وقت در این نوع سفر کاملا صفر خواهد بود؛ مگر اینکه شما در میانه مسیر قصد توقف داشته باشید. شما می‌توانید تاکسی دربستی پارسه گشت را برای سفرهای دوستانه، خانوادگی و حتی کاری رزرو کنید. جالب اینجاست که در این سرویس امکان رزرو ماشین دربستی برای سفرهای بین شهری و درون شهری وجود دارد.

 خدمات تاکسی دربستی پارسه گشت دارای سیستم تهویه و تکنولوژی صوتی و تصویری است که به مسافران امکان می‌دهد تا در حین سفر، راحتی و سرگرمی خود را بالا ببرند. این ویژگی به مسافران اطمینان می‌دهد که در حین سفر، به راحتی می‌توانند به فیلم، موسیقی و … دسترسی داشته باشند.

ماشین دربستی دارای پلاک و مجوز کسب است که به آن اجازه می‌دهد تا در حوزه حمل و نقل عمومی فعالیت کند. این ویژگی به مسافران اطمینان می‌دهد که با یک خودروی قانونی و مجاز سفر خود را انجام می‌دهند. همچنین به دلیل داشتن مجوز بیمه سفر نیز بر روی سفر اعمال خواهد شد.

تاکسی vip | دربستی

تاکسی vip بین شهری

 

تاکسی vip برای سفرهای درون و بین شهری

تاکسی دربستی پارسه گشت آماده سفرهای درون شهری و برون شهری است! درواقع تفاوتی ندارد که شما برای مسیرهای درون شهری به ماشین دربستی نیاز دارید؛ و یا اینکه برای مسیرهای بین شهری به رزرو این سرویس نیاز دارید؛ برای هر یک که باشد، آموت در کنار شماست. البته قابل ذکر است که برای سفرهای بین شهری شما باید تاکسی بین شهری رزرو نمایید. در صورتی که این سرویس را به صورت دربستی بخواهید امکان پذیر است و دیگر جای نگرانی برای سفرهای بین شهری هم وجود ندارد. برای رزرو سرویس بین شهری روی دکمه “بین شهری” کلیک کنید و برای رزرو سرویس درون شهری روی دکمه “تاکسی دربستی” کلیک کنید.

تاکسی دربستی

استفاده از تاکسی دربستی ، نسبت به گزینه های حمل و نقل دیگر مانند قطار و اتوبوس خستگی کمتری دارد. زیرا با تاکسی دربستی سریع تر به مقصد می رسیم. اما در اتوبوس و قطار، مسافت طولانی تری را باید طی کنیم . همین مسافت زیاد و طولانی شدن سفر خستگی های زیادی به همراه دارد.  علاوه بر این  حد مجاز سرعت در جاده ، برای وسایل نقیله مانند اتوبوس و سواری دربستی کاملا متفاوت است.  به همین علت است که استفاده از اتوبوس یا قطار ، سفر را برای شما طولانی و خسته کننده می کند. ما در شرکت آموت سفر پارس گشت به شما توصیه می کنیم برای اینکه سفری دلچسب تر و لذت بخش و راحت تری داشته باشید حتما یکبار تاکسی دربستی برای سفرهای کوتاه و طولانی خود امتحان کنید.تاکسی دربستی، برای سفرهای درون شهری و برون شهری، امنیت و اطمینان بیشتری نسبت به سواری های شخصی دارند. زیرا تمام تاکسی های، پارسه گشت ، زیر نظر تاکسیرانی می باشند.همچنین شما می توانید اگر تعداد همسفرانتان زیاد است به جای تاکسی دربستی، از خدمات اجاره ون دربستی، پارسه گشت استفاده کنید.

 

ماشین دربستی

شرکت آموت سفر پارسه گشت،  خدمات ماشین دربستی را برای تمام مقصد های درون شهری و بیرون شهری ارائه می دهد. این خدمات در تمام ایام سال بدون تعطیلی و در تمام ساعت های شبانه روزی به صورت آنلاین ، تلفنی و واتساپ برای رزرو در دسترس شما عزیزان می باشد. پس دیگر نگران نباشید اگر بلیط هواپیما گیرتان نیامده است . یا سفر کاری و ماموریت کاری غیر منتظره ای برایتان پیش امده است که می بایست سریع  به سمت مقصد حرکت کنید . کافی است از طریق سایت آموت سفر پارسه گشت یا شماره تلفن شرکت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ برای رزرو ماشین دربستی اقدام نمائید.استفاده از ماشین دربستی، این مزیت را دارد که خودرو در اختیار شماست، شما می توانید در مسیر توقف کنید یا چندین مقصد داشته باشید. خدمات ماشین دربستی برای روزهای که کارهایمان زیاد است و زمان مان محدود است گزینه بسیار خوبی است.

کرایه تاکسی دربستی

 

همانطور که گفته شد ماشین دربستی از همه نظر از دیگر گزینه های سفر مقرون به صرفه تر است. در واقع کرایه تاکسی دربستی به گونه ای تعیین می‌شود که شما عزیزان در عین انعطاف و راحتی بتوانید هر نوع سفری را با این تاکسی به سرانجام برسانید. کرایه تاکسی دربستی با توجه به عوامل زیادی تعیین می‌شود. مهم ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر هزینه تاکسی دربستی عبارتند از میزان مسافتی که شما طی خواهید کرد؛ ترافیک و شلوغی مسیر تعیین شده؛ روز رزروی شما، تعطیلی یا روزهای عادی؛ نوع خودرو انتخابی شما در زمان رزرو ماشین دربستی؛ میزان توقف شما در مسیر؛ میزان تقاضا برای ماشین دربستی در بازه درخواستی شما و …

تاکسی دربستی با GPS

تاکسی vip لوکس دارای سیستم ناوبری GPS است که به راننده کمک می‌کند تا بهترین مسیر را برای رسیدن به مقصد مورد نظر پیدا کند. در واقع تاکسی دربستی با GPS ، به مسافران اطمینان می‌دهد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مقصد خود می‌رسند. این سرویس رصد حرکت خودرو را نیز امکان پذیر می‌نماید.

تاکسی دربستی VIP

تاکسی VIP دربستی و درون شهری دارای قابلیت اتصال به اینترنت است که به مسافران امکان می‌دهد تا در حین سفر، از خدمات اینترنتی استفاده کنند. این ویژگی به مسافران اطمینان می‌دهد که در حین سفر، به راحتی با دوستان و خانواده خود در ارتباط باشند و از خدمات آنلاین استفاده کنند.

در نهایت رزرو تاکسی دربستی از پارسه گشت با ویژگی‌های آن، به مسافران امکان می‌دهد تا به راحتی و با آرامش خاطر، سفر خود را انجام دهند. این نوع خودروها، یکی از بهترین راه‌های حمل و نقل عمومی برای مسافران است.

مگر می‌شود در ایران زندگی کرد و به استان‌های شمال کشور از جمله رشت سفر نکرد. رشت یکی از جذاب‌ترین شهرهای ایران است. برای رفت و آمد تهران به رشت، سرویس بین شهری رشت تهران را می‌توانید رزرو کنید.

همانطور که می‌دانید خدمات شرکت آموت سفر پارسه گشت به مدارس هم کشیده شده است. اردوی دانش آموزان یکی از برنامه‌هایی است که هر ساله برای دانش آموزان در نظر گرفته می‌شود. یکی از مهمترین مسائل در این زمینه برقراری امنیت دانش آموزان در رفت و آمد می‌باشد. برای درخواست رزرو اردوی دربستی مدرسه به صفحه مورد نظر بروید و از خدمات آن بهره‌مند شوید.


دربستی بین شهری

 همه ما می دانیم که انتخاب پرواز برای سفر در زمان و راحتی حرف اول را ، نسبت به سایر گزینه های مانند قطار، اتوبوس و حتی ماشین شخصی می زند . اما در سفر همیشه بحث زمان و  هزینه مطرح نیست . بعضی افراد فوبیای پرواز دارند . با اینکه زمان رسیدن و راحتی سفر برایشان مهم است اما نمی توانند به علت مشکلی که دارند از پرواز استفاده کنند . علاوه بر این طولانی شدن سفر با استفاده از قطار هم ، از حوصله آن نیز خارج است. در همین راستا پیشنهاد ما به شما مسافران عزیز ، استفاده از دربستی بین شهری شرکت آموت سفر پارس گشت می باشد.همچنین بعضی از افراد، از شلوغی واهمه دارند و داشتن آرامش و آسایش در سفر برای آنها الویت زیادی دارد . بنابراین برای سفرهای بین شهری خود، سرویس دربستی بین شهری پارسه گشت را ترجیح می دهند.

سواری دربستی بین شهری

خیلی وقت ها ما از پرواز جا می مانیم .یا پروازمان به علت شرایط آب و هوایی کنسل می شود . یا موفق به گرفتن بلیط هواپیما نمی شویم . علت هر چه که باشد ، شرکت آموت سفر پارسه گشت نمی گذارد، سفر شما به تعویق بیوفتد یا لغو شود . ما به شما استفاده از سواری دربستی بین شهری ، پارسه گشت را پیشنهاد می کنیم . به محض ثبت درخواست شما برای سواری دربستی بین شهری ، ماشین مورد نظر شما درب منزل، شما را سوار می کند. با خدمات سواری دربستی بین شهری ، هیچ علتی نمی تواند مانع سفر شما شود.نوع خودرویی که در سرویس سواری دربستی بین شهری، پارسه گشت استفاده می شود عبارتند از : خارجی(سوناتا-کمری-سفران)، خودرو ویژه (آریو-اکسنت)، داخلی(سمند-پژو-برلیانس)، راوفور/ شاسی‌بلند، شما مسافرین عزیز می توانید با توجه به نیاز و علاقه یتان خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سواری بین شهری

شما می توانید از تهران به تمام شهرهای ایران و برعکس از تمام شهرهای ایران به تهران، از خدمات سواری بین شهری آموت سفر پارسه گشت، برای سفرهای بین شهری خود استفاده کنید. گسترش سفرهای بین شهری شرکت آموت سفر پارسه گشت ، جز افتخارات ما می باشد . چراکه راحتی در سفر را برای شما مسافران عزیز تامین کرده است. تمام سواری های بین شهری شرکت پارسه گشت ، خارجی بوده و دارای سیستم تهویه و تکنولوژی صوتی و تصویری هستند. از دیگر مزایای استفاده از سواری بین شهری ، این است که دیگر لازم نیست به فرودگا ها و ایستگاه قطار بروید . تاکسی ها و سواری های دربستی آموت سفر پارسه گشت در تاریخ و زمانی که شما معیین کردید در منزل شما را سوار می کنند و به مقصد می رسانند.رزرو کردن یا ثبت درخواست سواری بین شهری،به صورت آنلاین، موجب دسترسی راحت، صرفه جویی در وقت، اطلاع از کرایه و انتخاب گزینه های سفر مانند انتخاب چند مبدا، چند مقصد، توقف در مسیر و بازگشت، برای مسافران عزیز شده است.

تاکسی بین شهری

خیلی ها برای سفر ترجیح می دهند از تاکسی های بین شهری استفاده کنند . چرا که خستگی سفر، به علت طولانی شدن مسافت را،  نسبت به قطار و اتوبوس ندارد . همچنین تاخیر در حرکت نسبت به پرواز را ندارد. استفاده از تاکسی بین شهری، سفر شما را راحت می کند.از دیگر مزایای تاکسی بین شهری، پارسه گشت این است که شما می توانید در هنگامی که این خدمات را رزرو می کنید می توانید بازگشت را نیز مشخص کنید، که برای برگشت هم نگران گرفتن بلیط نباشید.

تاکسی برون شهری

استفاده از تاکسی برون شهری برای سفرهای کوتاه و طولانی از تهران به سایر شهرها، این مزیت را دارد که دیگر نیاز نیست به ایستگاه قطار یا فرودگاه بروید . علاوه بر این بسیاری از پروازها با تاخیرهای طولانی انجام می شود . مسافر می بایست ساعت ها در فرودگاه منتظر بماند. اما تاکسی های برون شهری پارسه گشت درب منزل ، در همان ساعت و روزی که شما رزرو کرده اید ، شما را سوار می کنند و به مقصد مورد نظر می رسانند.اگر شما بخواهید از تهران به هر شهری در ایران سفر کنید، می توانید از خدمات تاکسی برون شهری به صورت رفت و برگشت نیز استفاده کنید . ما در پارسه گشت محدودیت مسافت نداریم.

هزینه تاکسی‌های بین شهر با توجه به مسافت بین دو شهر محاسبه می‌شود. این هزینه پیش از اقدام برای رزرو به اطلاع شما می‌رسد.

سفر با تاکسی سریع‌تر از قطار و اتوبوس است. به‌علاوه مانند هواپیما نیست که گاهی تاخیر داشته باشد. همچنین می‌تواند جایگزین مناسبی برای زمانی که بلیط پرواز موردنظرتان موجود نیست، باشد.

الزاما نباید سواری را دربستی رزرو کرد، اما در این‌صورت نمی‌توانید ساعت را تغییر داده یا از خودرو بخواهید درب منزل شما را سوار کند.

تاکسی‌های غیردربستی بین شهری ۳ مسافر (یک نفر در صندلی جلو و ۲نفر در صندلی عقب) سوار می‌کنند. بنابراین در طول سفر راحت خواهید بود.

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

8 دیدگاه دربارهٔ «رزرو تاکسی و ماشین دربستی بین شهری»

  1. سلام مرسی از خدمات خوبتون من از سرویس تاکسی دربستی شرکت شما استفاده کردم و یکی از بهترین تجربیات سفر من بود که علاوه بر ماشین عالی، رانندگی ایمن و اخلاق خوب راننده هم از دلایلی بود که باعث شد بخوام باز هم از شرکت پارسه خدمات تاکسی دربستی دریافت کنم ممنون از شما و تیم خوبتون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن