سرویس مدارس

استان تهران با ظرفیت بیش از ۳۰۰۰ ناوگان حمل و نقل برای تامین سرویس مدارس استان تهران، اهمیت وجود بستر معتبر، برای اطمینان مدارس و اولیاء را بیش از پیش کرده است. بخش مهمی از ساعاتی که دانش آموزان در خارج از منزل برای تحصیل قرار دارند را مسیر و حمل و نقل تشکیل می‌دهد که باید بسیار حساس در این زمینه عمل کرد. مورد تایید بودن رانندگان، کیفیت وسیله نقلیه و فاکتور های بسیاری توسط شرکت آموت سفر کنترل می‌شود تا اولیا و مدیران محترم از این نظر اطمینان خاطر داشته باشند. برای ثبت درخواست خدمات سرویس مدارس، برای فرزند دلبندتان با شماره شرکت  ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ تماس بگیرید.

والدین به دلیل مسافت طولانی بین مدرسه تا خانه یا به دلیل شاغل بودن، از سرویس مدارس، برای رفت و آمد فرزندان دلبند خود، استفاده می کنند. این روزها تعداد سرویس مدارس بسیار زیاد شده است اما شرکت اموت سفر پارسه گشت به شما توصیه می کند حتما از شرکت های معتبر برای رفت و آمد فرزندتان تقاضای سرویس کنید . به این علت که نکات مهمی در انتخاب سرویس است، در ادامه به آن می پردازیم، که شرکت ها این موارد را به صورت مدرک از راننده دریافت می کنند و طبق این مدارک، راننده به عنوان سرویس مدارس، مورد تایید شرکت قرار می گیرد.  برای ثبت خدمات سرویس مدارس با شماره شرکت  ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ تماس بگیرید.

نکات مهم درمورد سرویس مدارس

  • خودرو باید بیمه باشد.
  • راننده سرویس باید گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد داشته باشد.
  • راننده سرویس باید وقت شناس باشد.
  • خودرو باید داری معاینه فنی باشد.
  • راننده سرویس باید مورد اعتماد باشد.

شرکت آموت سفر پارسه با ۱۴ سال سابقه، در زمینه حمل و نقل، با رعایت تمامی موارد فوق، انتخاب امن و شناخته شده ای، برای سرویس مدارس فرزندتان می باشد. سرویس های‌ مدارس پارسه گشت، معمولا مینی بوس،ون، سواری می باشند. متقاضیان عزیز می توانند بنا به نیاز خود سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنند. برای مثال؛مینی بوس ظرفیت بالای نسبت به تاکسی و ون دارد و از لحاظ هزینه هم مناسب تر می باشد. همچنین برای اردوهای بین شهری مثل مسابقات علمی، همایش، تفریحی و زیارتی، پارسه گشت خدمات اتوبوس دربستی بین شهری را به مدارس ارائه می دهد

سرویس مدارس تهران

 

شرکت آموت سفر پارسه تنها شرکت مستقل در زمینه درخواست سرویس خصوصی مدرسه تهران و نظارت کامل و مستمر بر کیفیت خدمت رسانی بهتر بر سرویس مدارس تمام مناطق بیست و دو گانه تهران می‌باشد.

پشتیبانی و نظارت بر روی تمام سرویس مدارس تهران در دوران حساس شیوع بیماری کرونا برای سلامتی فرزندان عزیز و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خودرو ناوگان شرکت از وظایف و الویت های این شرکت است.

شرکت آموت سفر در زمینه سرویس مدارس تهران در دوران شیوع بیماری کرونا در جهت حفظ سلامتی دانش آموزان برنامه ریزی جدی و با افزایش حجم ناوگان، ضد عفونی کردن مستمر و همچنین کم کردن ظرفیت هر خودرو آماده فراهم سازی حمل و نقل بازگشایی مدارس شده است.

سرویس مدارس تهران

ثبت نام سرویس مدارس

 

برای ثبت نام سرویس مدارس تهران نیازی به روش‌های پیچیده و حضوری نیست، با ثبت نام سامانه هوشمند سرویس مدرسه شرکت آموت سفر توسط مسئولین و مدیران محترم مدرسه براحتی هر مقدار خودرو خود را می‌توانند درخواست دهند.

دانش آموزان عزیز نیز می‌توانند درخواست خود را برای سرویس خصوصی مدرسه، با شماره شرکت پارسه گشت  ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ تماس بگیرند . اپراتورهای ما پاسخگویی شما عزیزان می باشند.

سرویس خصوصی مدرسه

درخواست سرویس مدارس تهران

 

با باز شدن دوباره مدارس تهران نگرانی خانواده‌ها و اولیا گرامی رفت و آمد فرندان عزیز به مدرسه خواهد بود، این امر تنها با ایجاد فضایی بهداشتی، امن و مورد تایید وزارت بهداشت و آموزش و پرورش استان تهران امکان پذیر خواهد بود.

یکی از برنامه های در دست اقدام، شرکت پارسه گشت، ایجاد نرم افزار تحت وب برای نظارت اولیاء و مدارس و کم کردن کارهای نیاز حضوری است.

سرویس مدارس

نحوه درخواست سرویس برای مدارس

 

|در حال حاضر سرویس هوشمند در حال پیاده سازی برای شروع سال تحصیلی ۱۳۹۹ است.

برای رزرو و درخواست سرویس مدرسه در استان تهران ویا کسب اطلاعات دقیق تر می‌توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

هزینه سرویس مدارس پارسه گشت، به پارامترهای مانند: نوع خودرو، مسافت و غیره بستگی دارد

برای استفاده از خدمات سرویس مدارس تهران، پارسه گشت فعلا در حال حاضر می توانید با شماره شرکت ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ تماس بگیرید.

ظرفیت نفرات سرویس مدارس به نوع خودروی انتخابی شما بستگی دارد.

  • تاکسی و سواری با توجه به مدل انتخاب شما معمولا بین ۴ تا ۵ نفر ظرفیت دارد.
  • ون بین ۱۰ تا ۱۵ نفر ظرفیت دارند
  • مینی بوس ظرفیت بین ۲۰ تا ۳۵ نفر ظرفیت دارد.

اشتراک صفحه  توسط:

فیسبوک
توییتر
لینکدین
تلگرام
واتس اپ
ایمیل
پرینت صفحه
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن