سرویس مدارس تهران

شرکت آموت سفر پارسه تنها شرکت مستقل در زمینه درخواست سرویس خصوصی مدرسه تهران و نظارت کامل و مستمر بر کیفیت خدمت رسانی بهتر بر سرویس مدارس تمام مناطق بیست و دو گانه تهران می‌باشد.

پشتیبانی و نظارت بر روی تمام سرویس مدارس تهران در دوران حساس شیوع بیماری کرونا برای سلامتی فرزندان عزیز و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خودرو ناوگان شرکت از وظایف و الویت های این شرکت است.

شرکت آموت سفر در زمینه سرویس مدارس تهران در دوران شیوع بیماری کرونا در جهت حفظ سلامتی دانش آموزان برنامه ریزی جدی و با افزایش حجم ناوگان، ضد عفونی کردن مستمر و همچنین کم کردن ظرفیت هر خودرو آماده فراهم سازی حمل و نقل بازگشایی مدارس شده است.

سرویس مدارس تهران
سرویس مدارس تهران

ثبت نام سرویس مدارس

برای ثبت نام سرویس مدارس تهران نیازی به روش‌های پیچیده و حضوری نیست، با ثبت نام سامانه هوشمند سرویس مدرسه شرکت آموت سفر توسط مسئولین و مدیران محترم مدرسه براحتی هر مقدار خودرو خود را می‌توانند درخواست دهند.

دانش آموزان عزیز نیز می‌توانند درخواست خود را برای سرویس خصوصی مدرسه از همین سامانه ثبت نمایند.

سرویس خصوصی مدرسه
سرویس خصوصی مدرسه

درخواست سرویس مدارس تهران

با باز شدن دوباره مدارس تهران نگرانی خانواده‌ها و اولیا گرامی رفت و آمد فرندان عزیز به مدرسه خواهد بود، این امر تنها با ایجاد فضایی بهداشتی، امن و مورد تایید وزارت بهداشت و آموزش و پرورش استان تهران امکان پذیر خواهد بود.

یکی از برنامه های شرکت ایجاد نرم افزار تحت وب برای نظارت اولیاء و مدارس و کم کردن کارهای نیاز حضوری است.

parsegasht
سرویس مدارس
سرویس مدارس

استان تهران با ظرفیت بیش از ۳۰۰۰ ناوگان حمل و نقل برای تامین سرویس مدارس استان تهران اهمیت زمینه وجود بستر معتبر برای اطمینان مدارس و اولیاء را بیش از پیش کرده است.

بخش مهمی از ساعاتی که دانش آموزان در خارج از منزل برای تحصیل قرار دارند را مسیر و حمل و نقل تشکیل می‌دهد که باید بسیار حساس در این زمینه عمل کرد.

مورد تایید بودن رانندگان، کیفیت وسیله نقلیه و فاکتور های بسیاری توسط شرکت آموت سفر کنترل می‌شود تا اولیا و مدیران محترم از این نظر اطمینان خاطر داشته باشند.

نحوه درخواست سرویس برای مدارس

|در حال حاضر سرویس هوشمند در حال پیاده سازی برای شروع سال تحصیلی ۱۳۹۹ است.

برای رزرو و درخواست سرویس مدرسه در استان تهران ویا کسب اطلاعات دقیق تر می‌توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

  • ۰۲۱-۶۶۵۰۰۰۹۶
  • ۰۲۱-۶۶۵۰۰۰۴۹

اشتراک صفحه  توسط:

فیسبوک
توییتر
لینکدین
تلگرام
واتس اپ
ایمیل
پرینت صفحه
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن