کرایه تاکسی بین شهری

کرایه تاکسی های پارسه گشت

در هر رزرو تاکسی دربستی به فاکتورهای متعددی توجه می‎شود؛ و ممکن است با چالش های انتخاب مناسب ترین سرویس تاکسی روبرو شوید. برای مثال در گرفتن تاکسی بین شهری به مبدا، مقصد، میزان مسافت طی شده، شلوغی و ترافیک مسیر، میزان سوخت مصرفی و … توجه خواهد شد. و کلیه فاکتورهای مطرح شده در نهایت بر کیفیت و کمیت های سفر شما تاثیرگذار خواهند بود. درمیان فاکتورهای انتخاب یک سرویس، نرخ کرایه آن سرویس به ازای هر کیلومتر و یا از هر مبدا به هر مقصد یکی از مهم ترین فاکتورها برای تمامی مسافران است. این قانون استثنایی ندارد چراکه برای همه ما اهمیت دارد که برای چه چیزی قرار است هزینه کنیم؛ و این حق مسلم همه ماست!

برای اطلاع از نرخ تاکسی های مختلف کافی است روی هر یک از سرویس های مورد نظر کلیک کنید و قیمت ها را در صفحه خود سرویس ببینید. همچنین در ادامه به ارائه نرخ هر سرویس از تهران به باقی شهرها چه نزدیک و چه دور خواهیم پرداخت.

نسبت به میزان تقاضا کرایه تاکسی به ازای هر کیلومتر بر اساس نوع خودرو تفاوت پیدا می‌کند. ازین رو امکان دارد در روز های تعطیل ویا ایام خاص هزینه ها افزایش پیدا کند. کرایه تاکسی بین یا درون شهری بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می‌گردد. و با توجه به اینکه سفرهای بین شهری گاها با توجه به نیاز مسافران عزیز دارای توقف بیشتر ویا تغییرات در مبداء و مقصد همراه است.

کرایه تاکسی بین شهری

کرایه تاکسی بین شهری، شهر تا شهر، با هم فرق دارد و به طور قطع نمی توانیم یک عدد معیین اعلام کنیم . چرا که، علاوه بر مورد ذکر شده، هر سال مصوب نرخ کرایه، نیز تغییر می کند. اما به طور کلی می توانیم مواردی را بیان کنیم، که بر نرخ کرایه تاکسی بین شهری، تاثیر می گذارد. مواردی چون: میزان مسافت،تعداد افراد، تعداد چمدان ها، نوع خودروئی انتخابی، رفت و بازگشت همزمان و مواردی از این قبیل، نرخ کرایه تاکسی بین شهری، شرکت آموت سفر پارسه گشت، را تعیین می کنند. درست است ما به طور دقیق نمی توانیم کرایه را به شما اعلام کنیم، اما در عوض هنگام رزرو آنلاین تاکسی بین شهری، از طریق سایت پارسه گشت، زمانی که اطلاعات خواسته شده، از سفرخود را وارد می کنید، محاسبه گر آنلاین سایت، کرایه را به صورت آنی به شما نمایش می دهد.

اعتماد مسافران در طول ۱۴ سال سابقه پارسه گشت این را ثابت کرده است که؛ نرخ کرایه تاکسی بین شهری، پارسه گشت مقرون به صرفه تر از تمام شرکت های حمل و نقل می باشد. علاوه بر مقرون به صرفه بودن کرایه ها ، تنوع در خودرو ها و ناوگان حمل و نقل و کیفیت خدمات پارسه گشت از موارد دیگری است که، موجب پایداری و ماندگاری آموت سفر در این سال ها شده است.

نرخ کرایه تاکسی چطور محاسبه می‌شود؟!

کرایه تاکسی از هر مبدا درون شهری تهران به هر مقصد و حتی کرایه تاکسی از تهران به هر مقصد برون شهری، به دو صورت محاسبه می‌شود. در واقع دو نرخ برای هر یک از سفرون های درون و برون شهری داریم. یک نوع قیمت گذاری مربوط به تاکسی های خصوصی و آزادی است که به صورت شخصی قیمت گذاری می‌کنند؛ و دیگری مربوط به سازمان تاکسیرانی و در واقع شرکت های حمل و نقل قانونی و تحت نظارت این سازمان است. در نرخ گذاری اول، افراد به صورت شخصی و کاملا دلخواه اقدام به تعیین نرخ می‌کنند. معمولا نرخ های شخصی بالاتر از دیگر نرخ هاست و اصلا برای مسافران مقرون به صرفه نیست. البته در مواردی هم مشاهده شده است که نرخ های تعیین شده توسط شخص پایین تر از نرخ تعیین شده از سوی سازمان ها و شرکت ها بوده اما آیا واقعا از منظر امنیت و سلامت منطقی است که به چنین سرویس هایی اعتماد نمایید؟!

نرخ کرایه تاکسی های شرکت پارسه گشت

سفر با سرویس های شخصی هیچ‌کجا به ثبت نخواهد رسید و به جز شما و راننده کسی از این سفر، نوع خودرو، مسیر، هزینه و … اطلاعت نخواهد داشت. همچنین بیمه مسافران در این نوع سفر هیچ معنایی نخواهد داشت و ممکن است هیچ یک از سرنشینان آنچنان که باید و شاید بیمه کامل مسافر را نداشته باشند. اما نرخ گذاری از سوی شرکت ها و سازمان ها به سبب یکپارچه بودن این سیستم و همچنین تحت نظارت بودن آن ها، کاملا معقول و منصفانه و براساس فاکتورهای از پیش تعیین شده خواهد بود و بار مالی مضاعفی را برای شما به وجود نخواهد آورد. همچنین با توجه به نظم، تعهد، مسئولیت پذیری، امنیت و پاسخگویی و پشتیبانی که در این نوع سفر وجود دارد، منطقی است که از این سرویس ها برای سفرهای درون و برون شهری خود استفاده نمایید.

چه چیزهایی بر نرخ کرایه تاکسی تاثیرگذار است؟!

در تعیین هزینه کرایه تاکسی چه سرویس درون شهری و چه برون شهری باشد، عوامل متعددی دخیل است. برخی از عوامل را در خلال متن بیان کردیم اما اینجا به طور مفصل به بررسی هر یک از عوامل خواهیم پرداخت. یکی از عوامل تاثیرگذار بر هزینه و کرایه تاکسی، میزان مسافت طی شده در مسیر انتخابی است. هر چقدر مسافت طی شده بیشتر باشد، طبیعتا میزان کرایه بالاتر خواهد رفت. شلوغی مسیر کاملا بر نرخ تاثیر دارد؛ چرا که هر چقدر مسیر شلوغ تر و پرترافیک تر باشد، زحمت سفر، میزان سوخت مصرفی و مدت زمان سفر بالاتر خواهد رفت. نوع خودرو انتخابی شما در میزان کرایه تاثیرگذار است. در سرویس های تاکسی کرایه ای شرکت ها ی حمل و نقل این فرصت برای شما فراهم است که از میان تعداد زیادی خودرو، به انتخاب خودرو مورد نظر خود برای سفر بین یا درون شهری خود بپردازید؛ و با توجه به میزان کیفیت، مدل، امکانات و … خودرو انتخابی هزینه سرویس تغییر خواهد کرد.

زمان و روز سفر شما کاملا بر هزینه های حمل و نقل سفر تاثیرگذار است. برای مثال فکر کنید در روزهای شلوغ و پرتقاضا عید بخواهید یک سرویس رزرو نمایید؛ قاعدتا هزینه این سرویس در این زمان، با میزان تقاضای بالایی که مطرح است و محدودیت تعداد ماشین های هر شرکت، بالاتر از وقتی است که شما در یک روز شلوغ کاری تقاضای رزرو یک سرویس را برای یک سفر کوتاه بین شهری دارید. همچنین شرایط آب و هوایی مسیرها بر قیمت گذاری ها تاثیرگذارند. برای مثال هزینه مسیری که در اکثر روزهای سال بارانی و لغزنده است، با مسیری که اکثر روزهای سال را در ارامش کامل به سر می‌برد کاملا متفاوت است. همچنین برخی از شرکت های حمل و نقل مانند پارسه گشت درصدد فراهم کردن آرامش کامل و برآوردن همه نیازها و خواسته های مشتری هستند؛ و به همین جهت نیز امکانات ویژه ای را برای سفرهای خود در نظر گرفته اند. برای مثال توقف در مسیر یکی از امکانات این سرویس ها است؛ و منطقی است که به تناسب میزان توقف، مقداری جزئی بر هزینه سفر شما اضافه خواهد شد.

موارد تاثیرگذار بر نرخ کرایه آژانس بین شهری و درون شهری متنوع و در هر شرکت متفاوت اند. در واقع فاکتورهای بسیار دیگری را می‌توان نام برد که بر کرایه تاثیرگذار اند. همچنین علاوه بر این که تک‌تک عوامل بر کرایه تاثیرگذار خواهند شد، گاهی ترکیب این عوامل به طرز متفاوتی بر محاسبه کرایه تاثیرگذار خواهد شد. بنابراین نحوه محاسبه کرایه تاکسی برون شهری و درون شهری امری آسان و دم‌دستی نبوده و امری کاملا تخصصی است.

نرخ کرایه تاکسی تهران کرج

 نرخ کرایه تاکسی تهران کرج برای تاکسی های خودرو های ایرانی ۱۸۰۰ الی ۲۵۰۰ تومان و برای خودرو های vip وی آی پی و خارجی مانند کمری ۲۸۰۰ الی ۴۰۰۰ تومان بسته به شرایط جاده محاسبه خواهد شد. ناوگان شرکت پارسه گشت با خودرو های داخلی مدل بالای ۱۳۹۹ و خارجی مدل بالای ۲۰۱۷ هستند.

نرخ های تاکسی بین شهری شرکت پارسه گشت تماما بر اساس پایین ترین نرخ کرایه سواری بین شهری در است. برای دریافت استعلام می‌توانید با شماره تماس ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ تماس حاصل نمایید. ویا بر روی رزرو آنلاین تاکسی وبسایت کلیک نمایید.

کرایه کمری بین شهری حدود ۴۵۰۰ تومان برای هر کیلومتر
کرایه سمند بین شهری حدود ۳۵۰۰ تومان / کیلومتر
نرخ ون بین شهری حدود ۵۰۰۰ الی ۱۵۰۰۰ تومان در هر کیلومتر بسته به نوع خودرو
نرخ کرایه تاکسی بین شهری

نرخ کرایه تاکسی تهران کرج

نرخ کرایه تاکسی تهران کرج

کرایه سواری

تمام ناوگان خودرویی شرکت از بهترین سفیران حوزه خدمات تاکسی بین شهری در کشور و مدل سواری ۱۴۰۰ به بالا دارای امکانات و راحتی مخصوص سرویس برون شهری هستند. از جمله هزینه هایی که قیمت تاکسی های بین شهری را کم تر میکند مدیریت مبداها و مقصد های سفر و تا حدامکان دریافت تایید در هنگام رزرو است.

هزینه انجام سفر به مبدا و مقصد مدنظرتان مرتبط است. قیمت های اعلام شده مخصوص دربست کردن رزرو کردن تاکسی بین شهری می‌باشد.

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن