سرویس دربستی

سرویس دربستی

سرویس دربستی برای شرکت آموت سفر پارسه در حال گسترش و امکان خدمات دهی با خودروهای تاکسی سواری، ون، میدل باس و مینی بوس، اتوبوس و اتوبوسهای vip به سایر نقاط است.

سرویس بین شهری شرکت فعلا برای رزرو خودرو به نقاط مختلف استان تهران، تهران به قزوین، تهران به کرج، تهران به نقاط شمالی کشور ارائه می‌شود.

سرویس دربستی بین شهری
درخواست سرویس دربستی

تفاوت سرویس‌های دربستی شرکت امکان خدمات رفاهی هنگام سفرهای vip اینترنت و … همچنین حساسیت در سلامت کامل سفیران سواری دربستی تهران برای مسافت‌های طولانی نسبت به رزرو آزاد خودرو است.

در تمامی سرویس‌های دربستی شما از ابتدا حرکت تا رسیدن به مقصد بیمه هستید.

سرویس دربستی تهران و کرج

اگر برای رفت و آمد بین استان تهران و البرز (کرج) نیاز به خودرو دربستی هستید می‌توانید خودرو خود را برای چندین روز متوالی و ساعت مشخص رزرو کنید، استفاده از سرویس دربستی کرج تهران ویژه شرکت آموت سفر هزینه‌های رفت و آمو شما را به صورت چشم گیری کاهش خواهد داد.

شرکت در حال ایجاد زمینه ای برای افزایش خدمات با قیمت های ویژه رزرو از قبل برای درخواست سرویس دربستی بین شهری به غیر از کرج مانند استان قزوین نیز است که در صورت استقبال اجرایی خواهد شد.

سرویس دربستی خودرو سواری

همان طور که گفته شد به غیر از سرویس‌های داخل استان تهران، امکان درخواست و رزرو خودرو، ون و اتوبوس – مینی بوس برای سرویس دربستی بین شهری شرکت آموت سفر هم فراهم است.

تاکسی سرویس دربستی بین شهری با کیفیت و کنترل خودرو قبل از حرکت به سمت مبداء سفر و همچنین ضد عفونی صندلی و محیط داخلی خودرو نیز در دستور کار قرار گرفته است. تمامی سرویس‌های دربستی شرکت چه بصورت شخصی و چه بصورت درخواست ارگانی و اداری و همچنین تاکسی فرودگاه به صورت دربستی بدون تاخیر و افت کیفیت در حال خدمات رسانی به همراهان عزیز ما است.

تاکسی دربستی
تاکسی دربستی

نرخ کرایه سرویس دربستی

هزینه کرایه سرویس دربستی ویا کرایه ون دربستی را می‌توان بر چند فاکتور مشخص کرد، یکی از فاکتور‌ها مخصوصا برای درخواست اتوبوس خارج از تهران تورستی و غیر توریستی مسافت پیمایش است. کیفیت خودرو ها وسایل نقلیه در تمامی سرویس های شرکت عالی و نظر سنجی در پایان هر سفر انجام می‌شود.

یکی دیگر از فاکتور‌ها در تعیین نرخ و کرایه سرویس دربستی سابقه کار با شرکت آموت سفر است، این شرکت بسیار به مشتریان خود احترام قائل است و در سفر ها حتما از نظرات و پیشنهادات عزیزان در راستای بهبود کیفیت خدمات استفاده خواهد نمود،

تخفیف های دوره ای مخصوصا در سرویس‌های دربستی کرج و قزوین برای مشتریان در نظر گرفته می‌شود و با معرفی شرکت به همکاران و نزدیکان توسط مشتریان ما هزینه سفر خود را تا بیش از ۵۰ درصد کاهش می‌دهند.

مزایای درخواست دربستی از شرکت آموت سفر

با توجه به لزوم بیان تفاوت ها و مزیت های رزرو و درخواست سرویس دربستی از شرکت به چند مورد از مزایای خدمات دربستی شرکت آموت سفر اشاره خواهیم کرد:

  • تعهد نسبت به ارائه خدمات بهینه تر
  • عدم سوخت مبالغ خورد و امکان تخفیف در سفر‌های بعدی
  • بهترین سفیران و خودرو‌های دربستی
  • بیمه مسافر در طول مسیر
  • نظر سنجی در پایان هر سفر
  • و…

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

2 دیدگاه دربارهٔ «سرویس دربستی»

  1. حسن تسلیمی طالقانی

    سلام، من بزودی بر اساس رزرو چند روز آینده از اتوموبیلهای شرکت شما استفاده خواهم کرد، توضیحات شما در سایت رسمی شرکت کامل و همه چیز حاکی از اعمال مدیریت مناسب و ارائه کیفیت مناسب خدمات به مشتریان است، بنابراین مشتاقم تا صحت عملکرد سفیران شما را در بوته آزمایش محک زده و بازخورد آن را صادقانه در اینجا به شما اعلام نمایم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن