اتومبیل-کرایه

اتومبیل کرایه ، خودرو و سواری در اختیار

کرایه کردن اتومبیل یکی ازامکاناتی است که امروزه بسیاری از افراد در سفرهای خود استفاده می کنند . دیگر مجبور نیستید به خاطر نداشتن اتومبیل سفر خود را لغو نکنید. همچنین اگر با پرواز یا قطار یا تاکسی های بین شهری  به تهران آماده اید و نیاز به خودرو دارید . می توانید با خدمات اتومبیل کرایه پارسه گشت خودرو مورد نظر خود را کرایه کنید. خدمات کرایه خودرو پارسه  با راننده و بدون راننده به شما ارئه داده می شود. برای رزرو اتومبیل کرایه با شماره شرکت ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ تماس بگیرید.

در دنیای امروز صنعت حمل و نقل پیشرفت های بسیاری کرده است . به علاوه خدمات بسیاری برای راحتی حال شهروندان و مسافران ارائه می دهد. یکی از این خدمات که طرفداران بسیاری هم دارد . کرایه اتومبیل می باشد . اتومبیل کرایه در واقع شرایطی را برای شهروندان و مسافران به وجود می آورد . که به راحتی و با کمترین زحمت به مقصد برسند.

اتومبیل کرایه چیست؟

ممکن است شما  هم جزء افرادی باشید که در ایام تعطیلات نوروز برای تفریح و دید و بازدید با هواپیما یا قطار به شهر بزرگ تهران سفر کردید . قطعا برای حمل و نقل های بین شهری خود نیاز به یک خودرو دارید . در چنین زمانی می توانید با کرایه کردن اتومبیل با راننده یا حتی بدون راننده ازشرکت اموت سفر پارسه گشت تمام مناطق گرشگری در سطح تهران و همین طور در اطراف تهران دیدن کنید .

اتومبیل کرایه

کرایه کردن اتومبیل یا همان اتومبیل کرایه  یکی از راه های حمل و نقل شهری و بین شهری می باشد . که افراد زیادی از آن استفاده می کنند . شرکت پارسه گشت هم با ۱۴ سال سابقه کار و فعالیت در صنعت حمل و نقل  جزء شرکت هایی محسوب می شود . که به تمامی شهروندان تهرانی و مسافران خدمات خود را ارائه می دهد . کرایه کردن اتومبیل  از شرکت پارسه گشت مزایای را به همراه دارد  که درادامه به آن می پردازیم .

۱. راحتی و آسانی: با توجه به اینکه تهران شهری بزرگ و پر جمعیت است . در نتیجه ممکن است افرادی که به شهر تهران سفر می کنند . آشنایی با شهر ، مسیر ها و مناطق گردشگری نداشته باشد . در همین راستا شرکت پارسه گشت خودرویی را به همراه راننده در اختیار شما قرار می دهد. و شما به راحتی و آسانی بدون هیچ دغدغه ای می توانید از سفر خود لذت ببرید .

۲. انعطاف‌پذیری بالا:این روش انعطاف پذیری بالایی دارد به این صورت که شما خود می توانید نوع خودرو ، زمان شروع و پایان سفر و همچنین مسیر سفر را مشخص کنید . در نتیجه با یک برنامه ریزی مناسب می توانید از سفر خود لذت ببرید .

۳. صرفه‌جویی در هزینه: یکی دیگر از مواردی که قطعا برای خیلی ها اهمیت دارد . صرفه جویی درهزینه ها می باشد . در واقع به هنگام استفاده از اتومبیل کرایه شما فقط هزینه مربوط به مدت زمان استفاده از اتومبیل را پرداخت می کنید . از پرداخت هزینه و اصطلاک ماشین خود معاف هستید .

۴. امنیت و اطمینان: زمانی که شما به شهر تهران سفر می کنید و اتومبیلی به همراه راننده  را برای حمل و نقل شهری و بین شهری کرایه می کنید . شما می توانید با امنیت و اطمینان خاطر از سفر خود لذت ببرید . چرا که رانندگان اتومبیل کرایه دارای مهارات و تجربه کافی هستند . و همچنین مجوز های لازم را دارند .

به طور کلی با انتخاب اتومبیل کرایه می توانید هر نوع مدل ماشینی را با توجه به آن مکانی که می خواهید بروید انتخاب کنید . و با پرداخت یک هزینه معقول و مناسب سفری مطمئن را تجربه کنید .

 

نام خودرومدل خودرو قیمتمبلغ ضمانترزرو
پژو ۲۰۶۲۰۱۹-۲۰۲۲۹۷۵,۰۰۰ تومان۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
پژو پارس۲۰۱۹-۲۰۲۲۱,۰۹۰,۰۰۰ تومان۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
رانا پلاس۲۰۲۲-۲۰۲۳۱,۰۷۰,۰۰۰ تومان۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
سمند LX2019-2022895,000 تومان۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
پژو ۲۰۷i2021-20221,195,000 تومان۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
پژو ۲۰۷i2019-20201,430,000 تومان۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
کیا سراتو۲۰۱۴-۲۰۱۶۱,۷۹۰,۰۰۰ تومان۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
کیا سراتو۲۰۱۸۲,۵۹۹,۰۰۰ تومان۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
لاماری SX 5G20232,990,000 تومان۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
آریزو۲۰۲۱-۲۰۲۲۱,۵۹۰,۰۰۰ تومان۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
فیدلیتی پرایم۲۰۲۱-۲۰۲۲۲,۷۹۰,۰۰۰ تومان۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
تیگو ۷ پرو۲۰۱۹-۲۰۲۰۲,۷۹۰,۰۰۰ تومان۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
هیوندای سوناتا LF 20173,550,000 تومان۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
کیا اپتیما۲۰۱۲-۲۰۱۶۲,۵۴۹,۰۰۰ تومان۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
فونیکس fx14032,499,000 تومان۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
کیا اسپورتیج۲۰۱۲-۲۰۱۶۲,۸۹۰,۰۰۰ تومان۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
هیوندای سانتافه۲۰۱۴-۲۰۱۷۳,۱۵۰,۰۰۰ تومان۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
تویوتا کرولا XSE 20234,590,000 تومان۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
هیوندای توسان ۲۰۲۳۵,۰۹۰,۰۰۰ تومان۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
کیا سورنتو۲۰۱۷۶,۰۹۰,۰۰۰ تومان۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
تویوتا راوفور۲۰۱۷۶,۲۹۰,۰۰۰ تومان۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
بی ام و X32010-20166,450,000 تومان۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
تویوتا لندکروز۲۰۱۰-۲۰۱۹۶,۵۵۰,۰۰۰ تومان۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت
بنز S۵۰۰۲۰۱۰-۲۰۱۵۹,۱۵۰,۰۰۰ تومان۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماس با شرکت

خودرو در اختیار

درسته که وسایل حمل و نقل عمومی در اختیار همه افراد جامعه می باشد . افراد زیادی هم هستند که از آنها برای حمل و نقل استفاده می کنند . اما داشتن خودرو برای برخی از افراد یک ضرورت محسوب می شود .  با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه خیلی از افراد توانایی خرید اتومبیل را ندارد . در چنین زمانی یکی از بهترین کارها استفاده از خدمات خودرو در اختیار  پارسه گشت می باشد . به این صورت که شما می توانید با توجه به ضرورت خود یک خودرو اجاره کنید و به صورت بلند مدت یا کوتاه مدت  از آن استفاده کنید . برای رزرو اتومبیل کرایه با شماره شرکت ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ تماس بگیرید.

کرایه خودرو در اختیار

اکنون تقاضا برای داشتن خودرو در اختیار زیاد شده و افراد زیادی برای کارهای روزمره و همچنین سفر از خودرو در اختیار استفاده می کنند . که مدت زمان اجاره خودرو در اختیار به نیاز شما بر می گردد . برای چند ساعت می خواهید یا اینکه برای چند ماه نیاز دارید .   همچنین خیلی افراد ترجیح می دهند برای جلوگیری از اصطکاک خودرویی خود و خستگی در طول سفر، با پرواز به تهران سفر کنند وبرای انجام کارهای درون شهری و بیرون شهری خود از خدمات خودرو در اختیار، پارسه گشت استفاده کنند

سواری در اختیار

کرایه سواری در اختیار

شاید شما هم جزء افرادی باشید که می خواهید از سواری در اختیار برای  حمل و نقل شهری و بین شهری استفاده کنید . قبل از اینکه بخواهید از این روش استفاده کنید بهتر از که در ابتدا از قیمت های آن مطلع شوید . قیمت اجاره ماشین های سواری پارسه گشت به عوامل متعددی بستگی دارد که شامل موارد زیر می باشد :

  • نوع و مدل خودرو: اولین موردی که بر روی قیمت کرایه ماشین سواری که اجاره می کنید تا در اختیار شما قرار بگیرد نوع و مدل خودرو می باشد . که هر چقدر خودرو لوکس تر و مدل بالاتری داشته باشد . در نتیجه هزینه اجاره کردن آنها هم بیشتر می شود .
  • مدت زمان اجاره:مورد دیگری که باید به آن توجه کنید مدت زمان اجاره آن است. همان طور که گفتیم شما می توانید خودرو را به صورت بلند مدت یا کوتاه مدت اجاره کنید . که هر چه مدت زمان بیشتری خودرو در اختیار شما باشد . هزینه آن بیشتر می شود .
  • موقعیت جغرافیایی: موقعیت های جغرافیای هم می تواند بر روی قیمت سواری در اختیار تاثیر بگذارد . به عنوان مثال برخی از شهر ها هستند که جنبه گردشگری دارند . در مناطق گردشگری معمولا هزینه اجاره کردن یک ماشین سواری بیشتر است.
  • فصل و تقویم:برخی از فصل های سال هستند که اجاره کردن یک ماشین سواری هزینه بیشتری را برای شما به همراه دارد . ایام تعطیلات نوروز یکی از همین موارد می باشد .
  • نوع بیمه و خدمات اضافی: نوع بیمه یا خدمات اضافی که یک شرکت ارائه می دهد هم می تواند از جمله موارد تاثیر گذار بر روی قیمت ماشین های سواری که در اختیار شما قرار می گیرد می باشد .
  • میزان تقاضا و عرضه: میزان تقاضا و عرضه در بازار اجاره خودرو نیز بر قیمت ها تأثیرگذار است. در صورتی که تقاضا بالاتر از عرضه باشد، قیمت‌ها افزایش می‌یابد و برعکس هم وجود دارد .

با توجه به این عوامل که عوامل اصلی و تاثیر گذار بر روی قیمت اجاره سواری در اختیار هستند . شرکتی که این خدمات را ارائه می دهد هم می تواند بر روی این قیمت ها تاثیربگذارد. چرا که شرکت های مختلف نرخ های متفاوتی دارند . شرکت آموت سفر پارسه  یکی از شرکت هایی است که قیمت هایی مناسبی را برای راحتی حال مشتریان ارائه می دهند .

کرایه کردن اتومبیل  یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی که اتومبیلی ندارند یا اینکه با هواپیما یا قطار به سفر رفتند . و برای حمل و نقل در شهر مقصد به یک خودرو نیاز دارند . که شرکت آموت سفر پارسه  با نام تجاری پارسه گشت ، یکی از بهترین شرکت ها در این زمینه می باشد که شما می توانید برای کرایه اتومبیل از طریق سایت یا واتساپ یا تلفن شرکت  یا به صورت حضوری اقدام کنید.

اشتراک گذاری :

پست های دیگر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن