سرویس هوشمند مدارس

ارائه خدمات سرویس مدارس آنلاین یکی از شاخه های تخصصی این شرکت می باشد که به پشوانه ۱۴ سال سابقه درخشان در خدمت رسانی به دانش آموزان چه در کادر اجرایی و چه در مدیریت و به پشتوانه سفیران مجرب و آموزش دیده خود وخودروهای مجهز به سیستم رهگیری سرویس و کنترل منظم خودروها جهت جلوگیری از حادثه و مدیریت ریسک باعث گردیده.

آموت سفر پارسه در سال ۹۶ موفق به کسب GradeA از آموزش و پروش استان تهران گردد.لذا یکی از موفق ترین و فعال ترین و معتبرترین شرکت ها در این زمینه شناخته شده و آماده عقد قرارداد با مدیران مدارس کل استان باشد.

سرویس مدارس یکی از حرفه ای ترین حوزه فعالیت شرکت آموت سفر است که با سابقه فعالیت در مناطق ۹، ۱۶ ، ۲ و ۶ بصورت حرفه ای و در تمامی مناطق شهر تهران بصورت پیمانکاران زیر مجموعه بصورت زیر ساخت اپلیکیشن سرویس مدارس هوشمند فعالیت نموده است.

سرویس مدارس هوشمند آموت سفر

یکی از خدمات جدید در راستای خدمت رسانی بهتر و کاهش نگرانی خانواده های محترم راه اندازی سرویس هوشمند مدارس آنلاین است که در بستر ایمن بر روی سرور داخلی در حال پیاده سازی است، این سرویس با اعلام زمان حرکت، نمایش طول مسیر پیمایش سرویس مدرسه و اعلام به مقصد رسیدن دانش آموز نظارت والدین را بطور مستقیم بر روی مسیر حرکت سرویس امکان پذیر می‌نماید.

سرویس هوشمند مدارس
سرویس هوشمند مدارس

همچنین هوشمند سازی سرویس مدرسه به مدیران عزیز کمک می‌کند تا تمام فرآیند ها و نظارت ها بصورت مستقیم ویا با دسترسی به افراد خاص توسط داشبرد مدیریتی آنلاین خود کنترل و از سلامت سرویس مدرسه خود اطمینان حاصل نمایند، در صورت نیاز هم می‌توانند هر مشکل ویا پیشنهادی را بصورت تیکت در همان داشبرد برای شرکت ارسال نمایند.

سامانه هوشمند مدارس

با سامانه هوشمند مدرسه آموت کارکنان مدارس و اولیای محترم می‌توانند از سرویس دربستی شرکت آموت سفر بدون نیاز به نصب اپلیکیشن جدا استفاده نمایند. به این معنی که مدیران محترم می‌توانند برای کارکنان خود نیز سرویس دربستی هوشمند مدارس رزرو و در ساعت مشخص خودرو را درب مدرسه رزرو نمایند.

هوشمند سازی سرویس مدارس در دوران کرونا

هوشمند سازی سرویس مدارس مخصوصا در دورانی که ویروس کرونا در سال ۱۳۹۹ شیوع پیدا کرده است به یکی از الویت ها تبدیل شده است. این کار به کم شدن حضور اولیا برای ثبت نام سرویس مدارس، پیگیری ها و حضور آشفته دانش آموزان جلو درب مدرسه برای سوار شدن سرویس مدارس با بستری آنلاین کمک می‌کند.

با هوشمند سازی پیمان کاران عزیز توسط سامانه هوشمند سرویس مدرسه شرکت آموت سفر هم از استاندارد بودن خودرو ها مطمئن هستید و اطمینان از فاصله گذاری اجتماعی حتی قابلیت نظارت مستقیم بصورت لایو از داخل خودرو نیز از سلامت فرزند خود و مدیران محترم از سلامت دانش آموزان نگرانی نخواهند داشت.

خدمات سرویس مدارس یکی از پرسابقه‌ترین خدمات آموت سفر است، اما آموت سفر پارسه گشت برای خدمات بین شهری هم به فکر مسافران بوده است و برای آن‌ها خدمات ارائه داده است. اگر در شهر اصفهان هستید و می خواهید به تهران سفر کنید و به سرویس بین شهری اصفهان تهران نیاز دارید، هر چه سریع‌تر کلیک کنید.

اشتراک صفحه  توسط:

فیسبوک
توییتر
لینکدین
تلگرام
واتس اپ
ایمیل
پرینت صفحه
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن