اجاره ماشین سرویس تشریفات

ارائه خدمات تشریفات با راننده شرکت پارسه گشت با بهترین سرویس دهی و تعرفه ها بدون کارمزد های اضافی به همراه تضمین کیفیت خودرو های مجموعه.

اجاره انواع خودرو های لوکس و مدل سال برای تشریفات با راننده ادارات،شرکت ها و تشریفات شخصی، بدون نیاز به انجام پروسه های پیچیده در جهت اعتماد سازی، خودرو های مجهز به gps و انواع خدمات دیگر. برای درخواست خدمات تشریفات با راننده پارسه گشت می توانید با شماره شرکت ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ تماس بگیرید.

تشریفات با راننده در دوران بیماری ویروس کرونا

 

 اجاره انواع خودرو‌های تشریفات با راننده با رعایت پرتکل های بهداشتی قبل و بعد از اجاره خودرو توسط شرکت پارسه گشت انجام می‌شود تا مسافران عزیز و رانندگان هیچ مشکلی از نظر این بیماری خطرناک پیدا نکنند.

در دورانی که کشور عزیزمان و کل جهان درگیر بیماری واگیردار و خطرناک کرونا بود، فعالیت های پارسه گشت مانند تمام کسب و کارهای دیگر، در این دوران، کمتر بود اما به آن حال پارسه گشت خدمات خود را به صورت تشریفات بدون راننده و کرایه اتومبیل جهت رفاه شما عزیزان با رعایت پروتکل های بهداشتی ارائه میداد. بعد از پایان کرونا، خدمات پارسه گشت، به رونق سابق خود برگشت و با قوای بیشتری به فعالیت های خدماتی خود ادامه داد.

کاربردهای خدمات تشریفات با راننده

 

یکی از پرکاربردترین خدمات تشریفات با راننده، پارسه گشت، برای مجالس عروسی استفاده میشود. پارسه گشت با ارائه خودروهای مدرن و لوکس خارجی و ایرانی، دغدغه های شما عزیزان را در این مراسم ها به حداقل رسانده است . بسیاری از تازه عروس ها و دامادها علاقمند هستند در شب عروسی خود از شیک ترین و خاص ترین خودرو استفاده کنند.  از طرفی بودجه های آن ها به خرید چنین خودروهای نمی رسد. در چنین شرایطی بهترین گزینه برای یک شب به یاد ماندنی و خاطره انگیر استفاده از خدمات تشریفات بدون راننده، پارسه گشت می باشد.

علاوه بر این اگر یک مهمانی ویژه و لاکچری دعوت شده اید و می خواهید از همه لحاظ به چشم بیاید و دیده شوید می توانید از خدمات تشریفات با راننده پارسه گشت استفاده کنید. خودروهای که در خدمات تشریفات بدون راننده و با راننده ارائه می شود جز خودروهای VIP  و CIP  هستند . برای ثبت خدمات تشریفات با راننده پارسه گشت با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ شرکت تماس بگیرید.

همچنین برای حمل و نقل و جابه جایی مدیر عامل ها یا مهمان های خارجی شرکت و کارخانه های خود می توانید از خدمات تشریفات  با راننده پارسه گشت نیز استفاده کرد.

برای سفرهای داخلی  و تشریفات شخصی خود نیز می توانید از تشریفات با راننده پارسه گشت نیز استفاده کنید.

ماشین تشریفات

 

ماشین تشریفات، خودروهایی هستند که برای سیاستمداران یا مقام های مهم دولتی استفاده می شود. ماشین تشریفات برای حمل و نقل از محبوبیت خاصی بین سیاستمداران و مقام های دولتی برخوردار هستند. از انواع ماشین های تشریفاتی می توان به بی ام دبلیو ایکس، کیا، تویوتا،هیوندا اشاره کرد . لازم به ذکر است امروزه ماشین تشریفات، فقط برای سیاستمداران و مقام های مهم دولتی استفاده نمی شوند. بسیاری از شرکت ها و کارخانه های مهمان های ویژه و خارجی خود را با این نوع خدمات جابه جا می کنند. شرکت پارسه گشت، با ۱۴ سال سابقه، در صنعت حمل و نقل، از این خدمات غافل نبوده است. شما عزیزان می توانید برای مهم های ویژه خود، یا مقامات مهم دولتی و سیاستمداران از خدمات خودرو تشریفات بهرمند شوید. راننده های این نوع خدمات، بسیار شیک و موجه هستند. برای درخواست این خدمات با شرکت آموت سفر پارسه گشت تماس بگیرید.

داشتن حداقل ۲۰ سال سن، گواهینامه رانندگی، ارائه ی کارت ملی، ارائه مدرک شغلی: گواهی معتبر، ارائه یک فقره چک برای ضمانت، پرداخت مبلغی مشخص به عنوان ودیعه

بله اگر ساکن ایران باشید میتوانید سفته بدهید و اگر مقیم خارج کشور هستید فقط کپی پاسپورت و بلیط هواپیما نیاز است

 بله شرکت آموت سفر پارسه گشت، آماده ارائه خدمات به شما در هرگونه مراسم و تشریفات خاص همراه با راننده های مجرب و آموزش دیده می باشد.

اشتراک صفحه  توسط:

فیسبوک
توییتر
لینکدین
تلگرام
واتس اپ
ایمیل
پرینت صفحه
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن