تشریفات با راننده

در همه جوامع جهت برگزاری مراسم ها و یا حضور میهمانان ویژه تشریفات خاص ترتیب می دهند.انجام تشریفات برای مراسم و میهمانان بدون ایاب و ذهاب ویژه و مناسب تشریفات امکان پذیر نمی باشد.

سرویس تشریفات نیازمند خودرو و سفیران ویژه می باشد که اصول و فنون و مدارک پذیرایی را داشته باشدو ادب اینگونه مراسمات را رعایت نماید.

همه ما دغدغه رفتن به فرودگاه و به موقع رسیدن به پرواز را تجربه کرده ایم . از آن جایی که ممکن است  مسافرت ما به بیش از چند روز ختم می گردد ، بنابراین بسیاری از ما از بردن و قرار دادن وسیله نقلیه شخصی در فرودگاه اجتناب می کنیم.

از سوی دیگر گاهی بازگشت از فرودگاه به ساعاتی از شبانه روز ختم می گردد که استفاده از یک وسیله نقلیه به همراه یک سفیر مجرب و آشنا به مسیرهای شهری را غیر قابل اجتناب می نماید.

بعد از یک مسافرت طولانی و یا قبل آغاز یک سفر بیاد ماندنی ترانسفر فرودگاهی ایمن و راحتمی تواند لذت یک  سفر را دوچندان نماید.

شرکت پارسه گشت با بکارگیری ناوگان مجهز و سفیران آموزش دیده در زمینه حمل و نقل مسافر آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز در زمینه ترانسفر فرودگاهی میباشد. لازم به ذکر است اگر در زمان بازگشت از فرودگاه امام خمینی یا مهرآباد بخواهید برای شهرهای کرج، رشت و … تاکسی فرودگاه رزرو کنید. کرایه آن مانند نحوه محاسبه کرایه تاکسی برون شهری، محاسبه می شود.

اشتراک صفحه  توسط:

فیسبوک
توییتر
لینکدین
تلگرام
واتس اپ
ایمیل
پرینت صفحه
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن