ایاب و ذهاب مدارس

اگرچه در گذشته چگونگی رفت و آمد دانش آموزان به محل تحصیل خود و صیانت آنها در طول مسیر و در برابر انواع خطرات و تهدیدات یک امر شخصی تلقی می شد،شرایط و مقتضیات شهرهای بزرگی چون کلان شهر تهران ایجاب کرد تا اولیاء دانش آموزان به منظور ارتقاء سلامت فرزندان خویش در سفرهای درون شهری بویژه تردد در مسیر رفت و برگشت مدرسه از وسایل نقلیه ایمن و مطمئن “سرویس مدرسه ” استفاده نمایند.
امروزه این مهم در اکثر شهرها از حالت خصوصی به یک امر مهم اجتماعی و عمومی تبدیل شده است و به همین خاطر در این راستا شرکت سیمای سفر پارسه با برند پارسه گشت از سال ۱۳۹۰ جهت خدمت رسانی بر مبنای دغدغه اولیاء مدارس شروع به فعالیت در این زمینه کرد. شرکت سیمای صنعت سفر پارسه از زمان تاسیس با مدارس بزرگ و کوچک در نقاط مختلف شهر تهران همکاری داشته و با دارا بودن نزدیک به ۲۰۰ دستگاه خودرو و برگزاری دوره اموزشی برای سفیران خود آماده ارائه خدماتی امن با بهترین کیفیت و نازلترین هزینه ها می باشد.
شایان ذکر است ناوگان این شرکت مجهز به امکانات وتجهیزات به روز و قابل رهگیری برای اولیاء بوده که انحصارا در اختیار این شرکت می باشد.رانندگان این شرکت پس از طی مراحل قانونی جذب و آموزش های لازم به ایشان ارائه شده است.لذا اولیاء و مدیران مدارس با اطمینان از سلامت فرزندان و هزینه مناسب می توانند از خدمات سرویس مدارس دانش آموزان بهره مند گردند.
از اینر و مقوله آموزش و فرهنگ سازی رانندگان سرویس مدارس که نقش بسزایی در امر سرویس دهی دانش آموزان دارد، امری ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد.

اشتراک صفحه  توسط:

فیسبوک
توییتر
لینکدین
تلگرام
واتس اپ
ایمیل
پرینت صفحه
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن