سرویس ادارات تهران

سرویس ایاب و ذهاب ادارات تهران

یکی از مهم ترین عوامل بازدهی کار شرکت‌ها و ادارات حضور به موقع کارکنان و پرسنل است. شرکت آموت سفر آماده همکاری با ادارات و شرکت‌های استان تهران و کرج، جهت ارائه سرویس دربستی ایاب و ذهاب ادارات و شرکت‌های خصوصی و دولتی بصورت منظم و با هر تعداد پرسنل، اعلام می‌نماید. ایجاد یک سرویس منظم در جابجایی کارکنان و پرسنل، درصد کوچکی از هزینه های شما را تشکیل می‌دهد اما قطعا با تضمین شرکت آموت سفر راندمان همکاری با این شرکت از ایاب و ذهاب کارکنان داخلی نیز برای مجموعه شما بیشتر خواهد بود. شما می توانید برای ثبت درخواست سرویس ایاب و ذهاب ادارات به صورت حضوی، یا تماس با شرکت ۶۲۹۹۹۵۹۹-۰۲۱ و یا به صورت آنلاین سرویس ایاب و ذهاب ادارت با شرکت آموت سفر پارسه گشت در ارتباط باشید.

سرویس ادارات تهران

سرویس ادارات تهران امروز با توجه به شیوع بیماری با سال های قبل متفاوت است، چرا که چکاب تمام وقت و ضد عفونی مستمر تنها توسط شرکت مطمئن و کارآزموده در زمینه حمل و نقل مسافر امکان پذیر است.

برنامه های شرکت آموت سفر پارسه گشت برای سرویس‌های دربستی ادارات :

   • کاهش تعداد نفرات ظرفیت خودرو

   • ضد عفونی خودروهای سرویس

   • ایجاد اپلیکیشن برای نظارت مستقیم کارفرما و شرکت بر روی سفیران

   • خدمات بهینه تر برای سفیران

   • تحت پوشش دادن مجموعه عظیم از مناطق تهران و افزایش ناوگان حمل و نقل در دوران بیماری کرونا

   • بررسی تهویه خودرو های شرکت

   • تب سنجی سفیران شرکت قبل از شروع به کار

  آیین نامه پرداخت هزینه ایاب و ذهاب داخل شهر و حومه

   

  آیین نامه پرداخت هزینه ایاب و ذهاب داخل شهر و حومه به شرح زیر در تاریخ ۸/۱۱/۱۳۷۴ به تصویب رسید. جهت مشاهده کامل و مطالعه آیین نامه بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

  ایاب و ذهاب کارمندان

   

  شرکت آموت سفر پارسه گشت سال ها  تجربه ی همکاری در زمینه سرویس ایاب و ذهاب کارمندان با شهرک های صنعتی، ادارات، بیمارستان ها و کارخانه های تهران داشته است. بیمارستان‌ها، کارخانه‌ها، ادارات و شهرک های صنعتی تهران می توانند برای سرویس ایاب و ذهاب کارمندان خود به صورت رفت و برگشت، انواع دستگاه‌های اتوبوس، ون، مینی بوس و سواری را نیز از شرکت آموت سفر پارسه گشت در خواست کنند. علت اعتماد و همکاری های بلند مدت ، بیمارستان‌ها، ادارات، کارخانه‌ها و شهرک های صنعتی با شرکت آموت سفر پارسه گشت ، منظم و سروقت بودن و امنیت این نوع خدمات می باشد. سرویس ایاب و ذهاب کارمندان، در مجموعه های بزرگ، یکی از موارد ضروری برای سازماندهی و نظم آن مجموعه می باشد. برای مجموعه های که خارج از شهر هستند، امنیت و رانندگی ایمن بسیار حائز اهمیت است. تمام رانندگان، سرویس ایاب و ذهاب کارمندان، پارسه گشت، سالها تجربه و مهارت کافی در رانندگی در تمام شرایط آب و هوایی را دارند.

  سرویس کارمندان ادارات

   

  همه این عناوین در جهت حفظ سلامت مسافران عزیز شرکت و رضایتمندی سفیران، مدیران و پرسنل کارمندان ادارات و شرکت های محترم صورت می‌گیرد. زیرا هیچ جایگزینی برای سرویس ایاب و ذهاب بجز مجهز سازی و رعایت پرتکل های بهداشتی در دوران کرونا وجود ندارد.

  سرویس ادارات تهران

   

  سرویس ادارات تهران

  شرکت آموت سفر تنها شرکت معتبر و مسئول در چندین حوزه مختلف سرویس مدارس، دربستی، ادارات و شرکت ها خود را برای ارائه خدمات متفاوت متناسب با شرایط فعلی آماده نموده است.

  سرویس کارکنان

   

  شرکت آموت سفر پارسه گشت، علاوه بر سرویس اردوی مدارس، خدمات سرویس کارکنان را به بیمارستان‌ها ،کارخانه‌ها، شرکت ها، ادارات و شهرک های صنعتی تهران به صورت رفت و برگشت ارائه می دهد. داشتن سرویس حمل و نقل کارکنان برای کارخانه ها، بیمارستان ها، ادارات، شرکت ها ، شهرک های صنعتی جز امکانات رفاهی کارمندان محسوب می شود. اما بازدهی مجموعه را افزایش می دهد. چرا که داشتن سرویس برای کارمندان و کارکنان، موجب نظم در ورود و خروج کارمندان می شود .از افتخارات مهم شرکت آموت سفر پارسه گشت، این است که، در سال‌های همکاری با سایر مجموعه های بزرگ، در ارائه سرویس کارکنان، پارسه گشت، هیچ وقت بازخورد منفی از سوی صاحبان کار و یا مدیران مجموعه نداشته است. سرویس کارکنان همیشه سروقت  در محل های مبدا و مقصد حاضر می شوند. رانندگان سرویس کارکنان، با توجه به تعداد کارمندان و مسیرهای آنها، طوری برنامه ریزی می کنند که، در ساعت ورود و خروجی که مجموعه برای کارمندان خود در نظر گرفته است، اختلالی پیش نیاید. علاوه بر این از دیگر کاربردهای سرویس کارکنان می توان به مراسم ختم اشاره کرده. گاهی پیش آمده است که یکی از کارمندان یکی از اعضای خانواده خود را از دست داده است و تمام پرسنل شرکت تصمیم میگیرند به رسم احترام به مراسم بروند. شما می توانید از سرویس کارکنان به عنوان  خدمات دربستی بهشت زهرا استفاده کنید. 

  درخواست سرویس ادارات تهران و کرج

   

  برای اطلاع از برنامه ها و اطلاع از چگونگی سرویس ها با ما تماس بگیرید:

  ۰۲۱-۶۲۹۹۹۵۹۹

   

  • خودرو سواری با ظرفیت حداکثر ۴ نفر
  • ون با ظرفیت ۶ تا ۱۴ نفر
  • مینی بوس با ظرفیت ۱۴ تا ۲۱ نفر
  • اتوبوس با ظرفیت ۲۱ تا ۳۰ نفر
  • آدرس دقیق مقصد و مبدأ تمام پرسنل شرکت
  • متقاضی سرویس ایاب و ذهاب
  • تعداد کل پرسنل مورد نیاز
  • نوع و تعداد خودروی درخواستی از سوی شرکت کارفرما
  • مدت زمان مورد نظر برای اجاره خودرو
  • تعداد روزهای مورد نیاز در طول هفته
  • ساعت حرکت دقیق برای رفت و برگشت سرویس
  • نوع قرارداد بین شرکت کارفرما و شرکت اجاره خودرو
  • روش پرداخت هزینه اجاره خودرو و خدمات مرتب
  1. برقراری نظم و مدیریت زمان
  2. کاهش هزینه‌ها
  3. جلوگیری از آلودگی هوا
  4. افزایش راندمان کاری کارکنان
  5. نظم دهی مناسب به شرکت
  6. آرامش فکری پرسنل
  7. کاهش هزینه ها ی پرسنل
  8. حفظ نیروهای کاری

  اشتراک گذاری :

  پست های دیگر

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Scroll to Top
  به بالای صفحه بردن