یکی از مهم ترین دغدغه‌های پدران و مادران، در دوران تحصیل فرزندانشان، رفت و آمد آسان، مطمئن و سریع آن ها به مدرسه است.اما در روزگار ما، فاصله طولانی مدرسه تا منزل، به دلیل وسواس برخی والدین در انتخاب محل تحصیل  فرزندشان، محدودیت‌هایی را برای تردد فردی دانش‌آموزان به وجود آورده وتمایل دارند  از سرویس خصوصی برای دانش آموز خود برای رفتن به مدرسه استفاده نماییند پارسه گشت توانسته با توجه به استفاده از سفیران متعهد و خوش برخورد و همچنین سیستم ردیابی و نظارتی توانمند  خودرویی گزینه مناسب و کم هزینه  برای این امر باشد .

خودروهای این شرکت مجهز به سیستم رهگیری و کنترل توسط درخواست کننده می باشند.رانندگان پس از طی مراحل قانونی و دوره های آموزشی، جذب و شروع به فعالیت می نمایند. انجام سرویس کنترل منظم خودروها جهت جلوگیری از حادثه،مدیریت ریسک و همچنین انجام آزمایشات دوره ای و ارزیابی رانندگان در جهت ارائه خدمات مناسب هموطنان از اصول کاری این شرکت می باشد.
همچنین کلیه خدمات این شرکت بیمه می باشد. امید است با استفاده از امکانات و تجهیزات روز دنیا و نظارت و کنترل مستمر خدمات بتوانیم رضایت مشتریان را در ارائه خدمات بدست آوریم.